Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... tak vidíš, hlupáku, u nás dvou ostatní vždy poznají, kdo je trotl, ty pitomý trotle :)))
  • ... si de*il v koncích, plán běží dokonale, balíku, skončíš neskutečně krásně blbě :)))
  • ... asi zde bude debílků víc, díky za hlas každého neškodného primitiva, na hlasy s*ru :)))
  • ... můj plán běží perfektně, primitiv číhá a hlasuje, vychutnávám si super dementy :)))
  • ... hned v prvním slově hrubka, debi*e, připomínáš mi zdejšího největšího degena :)))
  • znám ten ruský western, jmenuje se Vojna a Mír *3*
  • ... budu stručný, jsi nepoužitelný pro nic, balíku (nepřečetl jsem si ani celý první řádek) :)))
  • ... toto byl jenom test, jak de*ent spolehlivě reaguje na červené plátno v korridě :)))
  • Vzpoměl jsem si na scénu z jednoho westernu, kdy do městečka přijíždí na koních skupina desperátů a proti nim stojí šerif se dvěma pomocníky a žádá je, aby odevzdali zbraně. Šéfovi desperátů to přišlo směšné, byli v přesile a tak si dělal z šerifa srandu. A ten mu jednoduše řekl, že mu míří na hlavu a jestli se jenom některý z desperátů pohne, zatřelí ho. Ten náčelník se smál a zeptal se - a co potom? A šerif mu odpověděl že jemu už to pak může být jedno, co bude potom...
    V současné situaci je to obdobné. je jedno kdo to první začne a pak mu už může být jedno, co bude potom. Jak kdysi řekl tuším že Openheimer - vynálezce atomové bomby - že neví jistě, jakými zbraněmi se bude bojovat ve třetí světové válce, ale v té další se bude bojovat kameny...
  • Vzpoměl jsem si na scénu z jednoho westernu, kdy do městečka přijíždí na koních skupina desperátů a proti nim stojí šerif se dvěma pomocníky a žádá je, aby odevzdali zbraně. Šéfovi desperátů to přišlo směšné, byli v přesile a tak si dělal z šerifa srandu. A ten mu jednoduše řekl, že mu míří na hlavu a jestli se jenom některý z desperátů pohne, zatřelí ho. Ten náčelník se smál a zeptal se - a co potom? A šerif mu odpověděl že jemu už to pak může být jedno, co bude potom...
    V současné situaci je to obdobné. je jedno kdo to první začne a pak mu už může být jedno, co bude potom. Jak kdysi řekl tuším že Openheimer - vynálezce atomové bomby - že neví jistě, jakými zbraněmi se bude bojovat ve třetí světové válce, ale v té další se bude bojovat kameny...
  • ... jsi ohromně v hajzlu, demente, v životě bych tupce jako ty nečetl víc než 3 slova :)))
  • ... jsi dnes v hajzlu víc než kdy jindy, tupče, akorát nemám potřebu špinit se póvlem :))
  • ... chápu potřebu čokla zahnaného do rohu sdělit někomu svů další nepovedený den :)))
  • https://youtu.be/McjmZUyhwkE
  • Tóže by sme chóčeli prezidentá na místo diktátora!
  • ... BIJEC je tradičně tak primitivní, že píše o poměrech ve své noře, aniž to někdo čte :)))
  • ... zaujmout neposlednějšího dementa jako ty, to ti asi postopadesáte hráblo, bezmozku :)))
  • ... debílek jako ty nikdy ani náznakem nic nepochopí, tupče :)))
  • A babča Simča, ta to umí rozseknout.
  • ... Miloši, to bys musel lépe znát nejzbabělejšího zákrska na internetu :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit