Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... má charita končí, krysa BIJEC může hodiny blít, co dá dohromady ze svých 20 slov :)))
  • ... ano troska je troska, to se nedá nic dělat, protože kdyby troska nebyla troska, tak co potom, drazí přátelé :)))
  • ... BIJEC je bezkonkurenční primitiv, ale dnes se mi zdá, že se záhy uchlastá a bude klid :)))
  • ... tomas je magor, ale nechci mít na svědomí takovou trosku, ujmětě se jej někdo :)))
  • ... kdepak, jsi bezmocný primitiv, udělám z tebe větší póvl, než jsem doufal, nulo :)))
  • ... tvůj intelekt je jako vždy v koncích, opisuješ jak imigrant ze Sýrie, bídná trosko :)))
  • Pane fašista Putin, bohužel Vás musím zklamat. Propadl jste bludům bijce pitomečků, a děláte si falešné naděje že patrím k vám... Pro vás bohužel, mám IQ vyšší než 11, takže soudruh opravdu ne.
  • Zdravstvuj tovoryšč!
  • No s tím souhlasím.

    Ale jak tohle souvisí s tím že mám dle Vás IQ 11?
    A nebo s tím, že tvrzení že mám IQ 11 následovalo po mém předchozím příspěvku.
    Příště prosím tedy použijte trochu strukturovaný přístup... něco jako tyto kroky:
    1) rozmyslet jestli má vůbec smysl na něco reagovat
    2) rozmyslet jestli mám kapacitu mozku dostatečnou pro vytvoření reakce která nějak souvisí s tím na co jsem podle bodu 1 rozhodl, že má smysl reagovat.
    3) jestli to co jste vytvořil jako reakci opravdu reaguje na příspěvek
    až poté reagujte...
    jinak budíte dojem, že bijete sám do sebe.
  • Náš Vůdce Putin přežije i Tutanchamóna! Mu vječná sláva!
  • Myslíme babčo Simčo.
  • Slušně jsem řekl Ivane. Jinak poznají že tě platí Kreml! -25 rubl!
  • Jediný demokraticky zvolený diktátor na světě je náš Vůdce Putin!
  • Tebe poseru kdy budu chtít, ty hovnožroute. Kde si zapomněl svého bratra, starého kretééna Simona nebo Simonu, tu starou krávu..hi..hi..píp
  • ale tobě se to stává často že ti někdo načurá do ksichtu, co? Krásný pocit lopato?
  • ... tobě bych se ani do obličeje nevychcal, degene :)))
  • ... slabé a neškodné, nikdo od tebe nepřevezme štafetu prvního pitomce, troubo :)))
  • Tohle my havloidi nevydejcháme
  • Suverénně nejhloupější blábol dnešního dne. Ovšem, den ještě nekončí; projevuj se dál. Ivane.
  • *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit