Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Volím KSČM!Je důležité míti Filipa *14*
    • To si tedy pomůžeš chudinko. *10* *11*
  • Babis je pravicak,s temi,co tu vse rozklradaji,likliduji a ozebracuji lid.KSCM jim nevyhovuji,nebot by se zastavilo rozkradani,horentvi platy a ozebracovani lidi.KSCM by potrestali vyzirkove,paraziti,co tu vse znicili.Mysli na lidi,aby tu bylo lip a to modri nepotrebuji,nebot jim stav co tu nyni je,moc vyhovuje,tem bordel,zmatek,v nemz se lip ztraceji a kradou penize...Preci neopusti modri plna koryta,klidek,vyhody co si zaridili a blaho,na ukor lidu v bide,co nuzuji a niceni tu vseho..Volby ukazou,co si lid zaslouzi k ziti,co si zvoli...Jeste je otazka,zda se nebudou o volby uplacet zas chudi,o hlasy zlodejskym stranam a intrikarit s volebnimi listky,podvody...
  • "Bakalův člověk". "Nepopírám, že mne pojí k panu Bakalovi nějaké dlouhodobé vztahy, pracovní k jeho společnosti a troufnu si říci, že dnes i vztahy v osobní rovině - říká Telička, nyní pro změnu Babišův člověk. Bakala zasponzoroval miliony v r. 2010 ODS,TOP i VV. Volte ANO Babiše, kontinuita bude zachována. Trojkolka v jiné podobě, akorát bez Lidem s ANO.
  • Naštěstí tam není ten hnusnej Babišův obličej. *11*
    • Babiš je hnusnej,ale na číra nemá taková zrůda jako číro se narodí jednou za tisíc let a zrovna v Praze *16* budu se muset odstěhovat
      • Táhni na Moravu, beztak jsi tam rodák. *11*
        • Tak jsi úplně vedle Kubíku *2*
          • Tak ještě více na východ pražskej Pepo. *11*
            • Nebuď drzej venkovane jdi trhat brambory a podojit kozu ať máme v Praze co jíst mám rád kozí sýr a kozí mléko *1*
  • Zapomínáte na preference Okamurova Úsvitu přímé demokracie a strany mladých - Piráti, obě mají velmi zajímavý program a vykazují až dvouciferné procento příznivců. Nevím proč jsou nám stále vnucovány strany, které nechceme. Většinu zajímá spíše středo-levá orientace (rozpočtová zodpovědnost, přítrž všemu rozkrádání a citlivost sociální). Zde se bude soustředit většina voličů, ne u Babiše, který jde za svým a chová se panovačně (mimo kameru). Ale jak je vidět, tak většina novinářů už si uvědomuje, koho chleba bude jíst. Sjednoťme se na Úsvitu a změna přijde. Jen si Okamura musí pohlídat, aby uvnitř strany moc časem neukradli kariéristé, kteří se houfně tlačí do všech stran. Ne kvůli službě lidem a zemi, ale kvůli svým egoistickým zájmům. Já budu volit Úsvit.
    • Strany, které nechceme, jsou nám vnucovány záměrně. Počítá se s tím, že lidičky se budou opět chovat jako stádo ovcí a půjdou tam, kam budou nasměrováni. A média, potažmo jejich vlastníci, dobře vědí, že to spolehlivě funguje. Moc bych byla ráda, kdyby to tentokrát bylo jinak. Úsvit budu voli také, už proto, že mají v programu odvolatelnost politiků. Snad český národ nezešílel, aby volil partaje, které nám do současnosti předváděly doslova neuvěřitelné kousky.
  • Pro budoucnost by uvedený nástup pravicových lumpů k moci měl jednu výhodu,že by totiž zvednul mladou generaci do ulic a došlo by k vybíjení nejspíše celých rodů těch lumpů,kteří se po komunistech prolhali k moci a tuto zemi zbídačili.Pak by mladá generace ještě prosadila výplatu důchodů všem důchodcům,kteří pomáhali stávající kapitalistický svinčík nainstalovat,jedině na holý zadek bejkovcem.Obě tyto opatření mladé generace by podstatně zredukovali počet lumpů a hlupáků v Česku.Tk by se mladá generace mohla vydat po cestě k lepším zítřkům.
  • Volte pravici! S ní to zkrachuje ne za 20 let, ale za dva roky. A pražští lokajové budou jezdit na venkov a žebrat kilo mouky. Potom se jim rozsvítí v těch zadubených palicích. A bude pozdě.
    • ... pro tebe je pozdě už dávno, šašku :)))
  • Přestaňte ovlivňovat voliče těma ulhanýma argumentama,dost mně rozčílilo,že je Babiš
    3místě,no to si fakt děláte z těch lidí pr...?A platí to i na Okamuru,chcete mi říct,že náš národ je banda tupounů,,tak to jsem si myslila,že jsme inteligentní národ,né banda tupounů,jako jsou amerikáni.Já se dívám na ty zaprodance z médii,kteří mají z lidu děsnou čurinu,jak jim zase naletěli,pak tento národ běduje,potřebovali bychom potom pár přes hubu,my opravdu nemáme selský rozum?Hrozně mně rozčílilo,když jsem se dočetla v PL,že huhňa bude obtelefonóvávat lidi,no to si může zkusit.
  • Dacani z ODS se zoprchnou do TOP, ANO a SZ. Míra Lihík bude předsedou vlády. Lidé jsou nepoučitelní, tak ať si nase*ou !
  • Pana Zemana zvolilo 80 procent občanů, jediný konkurent bylo ospalé, nevzdělané, brebtající NIC, které mu nemohlo konkurovat ani ve snu nebo v bujné fantazii!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit