Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ožralého Zemana volilo 20% obyvatel z hospod 4.cenové skupiny. *14* *14*
  • Vidím, že řízené tapetování na Tiscali začalo (viz "Tečka").
    Kde nejsou argumenty, tam se tapetuje !!!!
  • podle statistik je téměř 70 % občanů ČR na hranici debility. Co se dá od nich čekat, než volba různých odstínů "pravice". Jsou nepoučitelní, dobře jim tak.....
  • Ožralého Zemana volilo 20% ochlasů z hospod 4.cenové skupiny. *14* *14*
    • Jsi 100 let za opicemi. Kde jsou dneska nějaké restaurace zařazené do cenových skupin ???
    • A knížete ožralové z POslanecké sněmovny a jiných vládních , nevládních a neziskových oraganizací, a většina pracovníků kulturní fronty, kteří jsou neustále přisátí ke státnímu vemenu, kde se dá chlastat i v prac. době za peníze daňových poplatníků. To je ta elita - jelita z informačního portálu. A to jsem Zemana nevolil ani číro Kárla, ale Dienstbiera a pak nikoho, nebylo koho - mor nebo cholera byla volba ve finále. Ovšem , že se Zemanovi povedlo zlikvidovat trojkolku .- s tím naprostý souhlas. Byla strašně zrezivělá, patřila do šrotu.
  • Ožralec Zeman nas.al tolik voličů, že pravice zvítězí, o čemž není pochyb, protože většina národa nejsou alkoholici a pitomci!
    • Ha ha ha, prý většina národa nejsou alkoholici a pitomci. Tak takhle jsem se už dlouho nazasmál.
      • Zapoměl sis před nick dát svou svůj titul De-
  • Zeman nas.al tolik lidí, že budou volit pravici. Je to jasné a logické!
    • Ale daleko víc lidí potěšil...
    • Lidé budou volit levici, ale jeho SPOZ to ve velkém asi nebude. Prales bilboardů SPOZ nebude pralesem hlasů pro SPOZ.
  • Zatím nevím koho budu volit ale nedokážu si představit situaci která by mě donutila hodit hlas libovolné levicové straně . Levice mi nemá co nabídnout . O dávky, dotace a přerozdělování nestojím.
    • Zdanit firmy lékem na zlepšení ekonomiky je, jde o to jak se to provede. Nejprve si přečti a nastuduj jak danil Erhard v Německu a nastuduj si podrobně jeho koncepci, kterou realizoval a pak tu teprve plkej. Státní banka je cestou , protože peníze nebudou odtékat do soukromých subjektů,., Co je státní není zákonitě od dábla, jen je třeba kontrolních mechanismů a o to se musíme postarat a ohlídat to i my občané, jako to dělají Švýcaři. Tam se vše hlídá a kontroluje přímo ostřížím okem. Tak nesedět u PC a v hospodách a akorát plkat. On ten skvělý VW není žádná soukromá firma, ale majoritu tam má německý stát. Ukázka, že je to v kontrolních mechanismech a managementu. Ovšem posílat lidi z pracáku na úklid domácností je blbost.
    • Jsem na tom nějak podobně. Ano levice nemá co nabídnout a pravicové strany tvrdě zklamaly. Viz ODS a pak malé nové strany co se dostaly do parlamentu brojili proti korupci a sami do ní spadly. Nemám na výběr, nejspíše si můj hlas odnese zemědělskopotravinářský magnát Babiš.
      • Ano skvělá nabídka od Babiše, který se po volbách spojí s ODS, TOP a LIdovci. Takže situace konstantní. Jako VV proti dinosaurům s dinosaury. A personální obsazení - recykláty - Komárek, Stropnický , Telička. Díky nim jsme v tomto marasmu, který pro změnu přeběhnutím k Babišovi budou dávat do pořádku. Doufám, že se najde jen málo blahoslavených chudých duchem, kteří to Babišovi baští jako jeho chleba.
  • ČSSDKSČ:

    Nikdo vám nemůže DÁT to co my vám můžeme SLÍBIT !!!
    • Nekraď ODS ce jejich výroky, už jim mnoho času do skonání strany nezbývá...tohle byl jejich výrok.
  • Ožralého blábolícího Zemana volilo 20% obyvatel z hospod 4.cenové skupiny. *14* *14*
    • Ožralého uslintaného a breptajícího Kchárla volilo 1% !!!
    • A knížete ožralové z POslanecké sněmovny a jiných vládních , nevládních a neziskových oraganizací, a většina pracovníků kulturní fronty, kteří jsou neustále přisátí ke státnímu vemenu, kde se dá chlastat i v prac. době za peníze daňových poplatníků. To je ta elita - jelita z informačního portálu. A to jsem Zemana nevolil ani číro Kárla, ale Dienstbiera a pak nikoho, nebylo koho - mor nebo cholera byla volba ve finále. Ovšem , že se Zemanovi povedlo zlikvidovat trojkolku .- s tím naprostý souhlas. Byla strašně zrezivělá, patřila do šrotu.
      • V "trojkolce" nejvíc škodila ODS, protože je prolezlá "bývalými" komunisty. A bývalý komunista je totéž co bývalý černoch. Zeman se snaží nahradit "tojkolku" fašistickým Spolkem Parchantů Ožralého Zemana.
    • Trochu souhlasím, nejen ti i různí primitivové a nemakačenkové toužící po tom být zaměstnán, brát plat a nic nedělat nebo málo - to jsou také ti co sedají v těch hospodách... . Nejde o to kdo ho vlil, ale jaký byl výsledek. A ten byl pro Zemana příznivý.
    • nech Zemana napokoji. Je to nejlepsi president jakeho sme meli *14* *14* *14*
      • To by Not nikdy nenapsal, tak si ty své bláboly piš pod svým nickem. *11*
        • sem se zmenil, dali mi nejaky elektrosoky a uz je mi lip. stydim se ze sem se choval jako cune *12* *14*
          • Léčí tě Grebeníček?
            • vidis? ani nevim, ze bych to psal.musim si zajit pro dalsi davku elektriky. a asi dostanu nejaky prasky.
            • hodne sem chlastal a pak sem delal veci, co slusný lidi nedelaji, ale za to mohla schizofrenie. dal sem se k svedkum jehovovym a tam mi poradili. je tam u nich nejaky psychyjatr a ten mi pomohl. ale este nekdy to spatny ja vipluje napovrch a dela zle.
            • Toho zkurvysyna lecil sam Gottwald syflem,proto na sklonku sveho zbytecneho zivota krade nicky! *12*
      • Trochu vás poopravím . Zeman není president nás všech . Zcela jasně to vyjádřil při svém nástupu když prohlásil , že je presidentem spodiny ( lehce upraveno do srozumitelnější varianty ). A kdo je a kdo není spodina si může každý vybrat sám a výše konta s tím nemá co dělat . Já se jako spodina necítím a tudíž Zeman není můj president .
        • Asi se cítíš "nadčloivěkem. A co třeba takový Patrick Swayze, fešák, herec par excelence, peněz jako šlupek , a nakonec i kdyby to všechno dal, nebylo by mu to nic platné a zemřel ve strašlivých bolestech. Nenaparuj se, nevíš, co tě potká...
        • To Gregory:
          Velice přesné, souhlasím.
        • Neřekl spodina, ale dolních 10 milionů, co vytváří svoji prací hodnoty, které ta menšina dokáže rozkrást. Tak se nepasuj na elitu, o žádnou nejde, protože to jsou obyčejní zloději a ty do této množiny tím pádem patříš.
          • konecne nekdo kdo ma rozum
            • vsem se omlouvam. malo proudu. musej pridat
            • Pis si pod svym nickem ruda K U N D O!!!
              Dobytku cikanskej a parazite!
  • Kde komunista v průvanu se houpá, tam mír a dobrá nálada!
    • Honzík je obyčejný fašista, hned by věšel a vraždil, takových tu po druhé světové válce bylo hodně a v rámci chaosu dokázali zničit dokumenty s jejich udavačskou činností a kolaborací s fašisty, a mnohým se tímto způsobem podařilo přelézt ,jako dnes to dělají krysy a potkani z pravicových stran do jiných , tedy oni do KSČ, a dělali tam stejné svinstvo jako dělali za války a dnes pro změnu v tomtéž pokračují v pravicových stranách. A takovýto nás budou poučovat o demokracii a o svobodě. Osvětim, Terezín, Mauthausen a dalšlí jsou jejich pomníčky " dobře odvedené práce" a kdyby se naskytla příležitost, tak by v tom rádi pokračovali, pod jakoukoliv vlajkou a barvou.
    • Je vidět že pravice si pohrává s vržednými myšlenkami pro ty, kteří mají jiný názor.
      • jako komunisti v 50. letech
    • Teď jsi konečně přiznal barvu - zuřivý vrah a obecně imbecil! Jesli je vás víc tak potěš pánbůh budoucnost. Slušný občan, který nekrade a nevrždí
      • To Jaja: Apropo, ukaž mi komunistu, který nikdy nekradl, nelhal a nevraždil...Myslím, že to není možné z podstaty jejich zrůdné ideologie.. *7* *3* *9* *13* *1*
        • Ale jdi ty brebto zapomínáš,že za minulého režimu to byla 1/2 lidí (jsi jejich potomek) a sami politologové tvrdí,že čistá nez....rvená idea kuminismu má nejblíže rannému křestˇanství.Narozdíl od nynější česko-pravicové (česko si v tomto případě přelož jako zlodějsko) demokracii tedy demagogii. Ta se nepodobá asi ničemu v tom jsme tedy dnes opravdu vyjímeční.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit