Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • josef.chmela

    Skoro 30 let je pracující český člověk okrádán a republika drancována pohrobky Havla a mezinárodními koncerny. Když tu po komunistech nic nebylo, jak tvrdí tzv. "demokraté", tak proč se na to NIC všichni, po 89, vrhli jako supi? Babiš se pouze snaží to nějak urovnat a napravit.

    • anna.tvaruzkova.58

      To si děláte čurinu? Babiš se naží ne urovnat, ale co nejvíce čerpat, o napravování nemůže být ani řeč. Snaží se zlikvodovat i to poslední, co se ještě nepodařilo těm před nim. 

      • Joul-li donorem vypsány dotační tituly, je snahou každého podnikatale z nich co nejvíc čerpat. On je to také důvod, proč jsou dotace vypsány - aby se z nich čerpalo.

        (Dotace jsou zlo, křiví trh a měly by být zrušeny. Ostatně soudím, že z EU má být vystoupeno.)


  •    Autor tady formou senzačního odhalení jen popisuje běžné fungování státu... Každého, nejen našeho! Že stát a obce nejsou "výdělečně činné" a jejich možnosti jsou v tomto směru naopak velmi omezené legislativou, to je rovněž běžný jev ve většině světa. Proto byly už kdysi dávno vymyšleny daně. Mohou se nám líbit i nelíbit, ale bez nich to prostě nejde. Takže - daně nevymyslela současná vláda, jak se nám autor málem snaží namluvit...

       Druhou stránkou věci je, jak je s "penězi z našich kapes" nakládáno. A zde je rozhořčení spravedlivé, i když měl autor nejvíc "bojovat" u vlád minulých. Vyčítat té současné, že chce "bohatší Česko, města, obce" je zhovadilost. Třeba já bych to bral - když už musím ty daně platit, ať jsem za ně aspoň ve stále bohatším státě a městě - ne jako dosud, aby je někdo rozfofrovával a já z toho neměl skoro nic.

       Že by byl autor sadista, který našel psa a teď na něj hledá hůl..?

  • Jedinou demokratickou a státotvornou stranou je u nás hnutí ANO,které usilovně pracuje pro občany.

    Na rozdíl od ODS nebo TOP09,které se rozhodně nemůžou chlubit pozitivními výsledky,poněvadž za jejich éry vládnutí došlo k obrovským zlodějnám za bílého dne.Proto tyto partaje jsou pro slušné a poctivé lidi

    naprosto NEVOLITELNÉ !!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit