Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • já a Putler to taky tvrdíme
  • Asad a Zeman jsou naši bolšoj souputníci
  • To je sprostá lež kterou tu rozsirujem
  • Simonka hajluje za nas
  • Jsou to lži. *12*
  • my komunisti vraždíme svorně
  • simonka lže, když tvrdí, že fašista Putin je lidumil
  • Já ještě lip
  • Dělám jen to nejlepší!
  • Bude tu simonka zase lhat a nebo dávat sedm let staré články?
  • Generál Pavel tvrdí opak
  • Simco nelzi
  • HUP!

    :)))
  • ať žije bašár asad a vladimír putin,tohle spojenectví je záruka míru v sýrii
  • Nableju sem co se do vás vejde, lež je totiž základem demokracie. Říkal to i Václav Havel, morální vzor nás havloidů. Čím více lží, tím větší demokracie!

    Jo a milion smajlíků
    *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Právě jsem otevřel diskuzi a vidím tu opruzovat tu blbou šlápotu Simonu. Je to beznadějné a marné - odcházím.
  • No vidíš a ty je máš, ty kreatúro.
  • Kyselá p r d e l Simona dělá hajzlbábu na serveru Tiscali..hi..hi..hi
  • Já jsem zase mladej krasavec a o takovou tlustou maškaru jako jsi ty, bych si neopřel ani kolo..ani kradený..hi..hi..hi
  • Trollečku Blbečku! StBáčku malý ptáčku! *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
    Zapšklý starý dědek budeš spíše ty když tu máš čas smrdět od rána do noci pečený
    vařený smažený od pondělka až do neděle.
    To vysvětluje proč tak rýpeš. Popichovat už můžeš jenom virtuálně *15* *15* *15*

    Chodí tu málo lidí a tak se tu nudíš. To nezakryješ plus 10 bodama za vteřinečku *15*
    tak se snažíš lidi provokovat naštvat a zatáhnout do hádek. Smůla chcípáčku.
    Jsem mladá holka a mám báječný život. Nejsem drogově závislá na Tiscali jako ty nulo bez života. A vyskoč zase nahoru dědku. tvoje EGO by nesneslo že nesmrdíš nahoře *15*
    pa pa NULO. Poznala jsem na facebooku Milana z Prahy. Bude sexík. užer se vzteky a závistí povle. *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit