Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsem pěkná mladá holka, A holky vousy nemají. Takže smůla ruský švábe. *15* *15*
  • Jsem pěkná mladá holka která tě nikdy nepustí do demokratických kalhotek
    a to tě žere ruský švábe. hell yeah *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
  • Jak se může bavit taková fousatá maškara jako ty, jedině jako hajzlbába na pánských hajzlech hlavního nádraží Praha..hi..hi..hi
  • Kyselá p r d e l Simona je fousatá, tlustá maškara..hi..hi..hi
  • Nezájem nulo. Zameč a vyskoč. Ať vKreml vidí že pracuješ tak jak máš.
    to znamená že krsdeš nicky šíříš lži Kremlu a podvádíš s hlasováním.
    Makej rudý švábe. jinak ti skřet záprdek Putin nedá vejplatu ale pobyt v Gulagu *15* *15*
  • Zase vedle ruský povle *15* *15* *15* *15*
    Simča se jde bavit . Ty se tu budeš tradičně potit a nudit až do půlnoci- a to tě žere.
    Na ulici musíš držet hubu ruský šváíbe. Tak by jsi za ty kecy dostával nulo.
    Pa pa srágoro. Neprudíš ale jen nudíš malý StBácký ptáku.
    Pindík ti neporoste když naklikáš sto bodů srandovní skřete *15* *15* *15* *15*
  • Kyselá p r d e l Simona musí mít vždy poslední slovo, viď ty prdeláta kreatúro.
  • Na Tiscali vše při starém. Ruskem placený agent Ivan Kokotěnko BTw Rybanna zlej troll
    tu krade nicky. Používá armádu nicků a fixluje s hlasováním aby zakryl že za rusáky
    tu kope jen on sám. Nový plán KGB jak vytvořit neexistující lidovou podporu Kremlu na
    Tiscali - za vteřinu naklikají desítky bodů jednou mašinkou *2* *2* *2* *2* *2* *2*
    Cenzor dělá že nevidí a neslyší. Asi mu putin ambasáda za hluchotu a slepotu zaplatila
    *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*

    Trollečku Blbečku prohrál jsi. Dříve bych bulela když komolíšv moje jméno nebo mluvíš sprostě. Pak jsem si ale řekla - proč bych mu tu radost dělala? Dnes jsem už lhostejná , Za rozčilování se nestojíš. To tě pěkně žere nulo *15* *15* *15* Jsem spokojená a mám báječný život a to tě žere ještě víc špíno. Pa pa NULO: *15* *15*
  • Kyselá p r d e l Simona bude tapetovat..hi..hi..hi
  • Jsi primitiv a urážky od primitiva jsem nikdy nevnímala. Nezájem Ruská nulo *15*
  • Moc si fandíš ruská nulo. žumpa Tiscali je celý den otevřená pro zoufalce bez života
    jako jsi ty. Já jsem tu málo. Skutečný život, zábava a facebook. To je svět Simonky,
    A to tě žere. Jsi nula a popichovat můžeš jen virtuálně ruský švábe.
    Na ulici musíš držet rudou držku. Jinak by jsi po ní dostal *1* *1*
  • Ty jsi blbá, to je nádhera ty l e s b o prdelatá, hnusná, spocená a smradlavá. Smrdíš jak kyselá p r d e l..hi..hi..hi
  • Nezávislý novinář Arkadij Babčenko uznal, že se spletl, když tvrdil, že Rusko bude brzy rozvojovka, protože už rozvojovka je. A jeho slova jsou také výrazem zoufalství nad tragickým stavem jeho země. „Horníky nechali třetí den zatopit. Zfetovaná babizna courá kolem metra s hlavou čtyřleté holčičky, vykřikuje “Allah Akbar” a policie nedokáže zasáhnout CELOU HODINU!

    … doly vybuchují jako rachejtle, plyn v bytech jakbysmet, jeřáby se kácí jako suché stromy v lese, paní na přepážce ve Sberbank během vybírání peněz z účtu vypráví, že skoro každý den jim vyloupí nějakou pobočku nebo aspoň bankomat (občas taky vyletí do vzduchu). V Petrohradě za bílého dne zapálí auto finanční správy, všedním koloritem se už znovu stávají mafiánské přestřelky jak v 90. letech. Lidé umrzají ve sněhových bouřích na dálnicích….
  • Už se ta smraďoška, tlustá, prdelatá projevuje. Bude tu zase legrace, viď ty hnusobo Simono.
  • Zkus to ruskem placený howado a skončíš na hřbitově s ustřelenou palicí *1* *1* *1* *1*
    Doba kdy jsi v česku mohl s rudou knížkou vraždit a krást už je dávno pryč ruská rohožko
    Takže se zklidni a nevyhrožuj. Nikdo se tě nebojí StBáčku moc malý ptáčku
  • simona má z tebe jenom srandu ruský gowne. Kromě kradení nicků a mluvení za my
    i když jsi tu sám jako Jakeš kůl v plotě na víc nemáš a nikdy mít nebudeš *15* *15*
  • Ty americkej zmetku, potřebuješ nakopat do té tvé tlusté prdele, smradlavá Simono.
  • Přece všíchni doktoři a jaderní inženýři jsou u frau Merkl.
  • Velmi drsnou, avšak pravdivou kritiku své země nedávno uveřejnili ruský politik Leonid Gozman a nezávislý novinář Arkadij Babčenko.

    Leonid Gozman poslal otevřený dopis ruskému prezidentovi Vladimíru Putinovi, který by se dal zhodnotit ve stylu. Král je nahý a naše země nevzkvétá. Mimo jiné v něm píše. „Kvalita života zřetelně upadá, zhoršuje se stav v sociální oblasti, snižují se reálné příjmy. Nezbavil jste zemi závislosti na ropě a nemáte, soudě dle vašich vyjádření, žádný plán na řešení krize….

    Sliboval jste vítězství nad teroristy, ale teroristické útoky pokračují. Za roky Vaší vlády se jejich obětmi stalo více než tři tisíce lidí - organizátoři těchto útoků nebyli ve většině případů ani dopadeni. Na severním Kavkaze vznikla kriminální enkláva na Rusku prakticky nezávislá, ale využívající jeho zdroje….

    Společenská morálka upadla tak hluboko jako nikdy. Pod Vaším vedením rozkvetla lež, nespravedlivé soudy, korupce. Mnozí jsou přesvědčeni o zkorumpovanosti Vašich nejbližších přátel a spolupracovníků a často i o Vaší osobní zkorumpovanosti. Stále více se hovoří o stycích nejvyšších představitelů země s gangstery. Na tomto pozadí se do našich životů vrátila licoměrnost a vrací se strach - lidé se opět bojí říct, co si myslí.“
  • Teď tady zase píše svoje nesmysly prozápadní "demokratka" Simona ale každý na ní sere, musí to být pro ní hodně frustrující.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit