Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • milacekpublika

    Jako pravda je taková, že moje peněženka taky už není tak nabitá jako byla před pár lety. Ale tak co se dá dělat. Člověk musí o to víc pracovat. Na druhou stranu jsem to na nějakém svém životním pohodlí moc nepoznal. :) Na dovolenou jezdíme, kupujeme pořád kvalitní jídlo. Prostě tam nevidím zase takový problém. ;-) 

  • openhauer

    Zrušit nákup vrtulníků,obrněných vozidel, tanků, popřípadě stíhaček, a máte hned ušetřeno víc jak 50-80 miliard korun !!! Jsme malá zem bez ochrany hranic a tak všechny podobné investice jsou nanic !!! KOLIK BY SE UŠETŘILO ZAFIXOVÁNÍM PLATŮ ÚŘEDNÍKŮ NA 5 LET JAKO JE VLÁDA,KRAJE,MĚSTA A OBCE NEVÍM ALE URČITĚ HODNĚ  !!! Ostatním státním zaměstnancům bych ty platy zafixoval na 3 roky !!!

  • No - na tebe,  v hlouposti, nemam...:-)

  • fosilie

    Volotrku!

  • fosilie

    Jégl,Jégl,když nás okrádal Kalousek tak jsi  moudý nebyl,ale teď jsi chytrý jak žárovka!Prostě čistě objektivní kecal!

  • vanhorne

    Same to you.

  • Pavel.Jegl

    Nepřijímám mzdu od žádných skupin propojených s pozicí či s opozicí. 

    Píšu pro tři média, z nichž jedno je Tiscali. Peníze tedy dostávám od jejich vlastníků.

    Ani v jednom případě vlastník média není propojen s nějakou politikou skupinou.

  • bezregistrace

    á vím, že většinově bychom měli vyznávat spíše náklonnnost k panu
    Kalouskovi, který v rámci "rozpočtové odpovědnosti" utnul roupy
    penzistům, zdanil výsluhy vojákům a policistům, hasiči a učitelé ho
    nezajímali vůbec......a udělal díru do kasy jinde a to se nepodařil ekotendr

  • Dobrý den pane Jégle, samozřejmě i jako novinář máte plné právo na svůj osobní názor a postoje. Prostě máte.

    Ale na rozdíl třeba od pána, se kterým diskutujete - on nemá možnost oslovovat veřejnost (i když v omezeném prostoru) médií.

    Na jedné straně máte právo, ale potom také nějakou odpovědnost, především a konec konců vůči sobě. Aby z Vás nakonec nebyl jen laciný agitátor (to není nic ve zlém a neříkám, že to tak je, ale mohlo by být). 

    Každého novináře někdo platí - a říká se - koho chleba jíš......... Proč nemůžete v klidu panu Sitinovi odpovědět na jeho legitimní otázku? On Vám slušně odpověděl. 

  • Způsob Vašeho vyjadřování je pane Nováku plně na Vašem zvážení. jen se ty soustavné nadávky někdy špatně čtou.

    Přitom Vám samozřejmě nijak neberu Váš názor na ty dvě dotyčné osoby. 

  • Dobrý den pane Vanhorne,

    ani já si na ně nevzpomínám, protože i když s někým zásadně nesouhlasím, tak neurážím. Každý má právo a nárok na svůj názor. Způsob vyjadřování charakterizuje především toho, kdo hovoří.

    Přesto jsem již dvakrát obdržel týdenní zákaz příspěvků pro porušování pravidel diskuse. ☹Zkoušel jsem se přes kontaktní e-mail dotazovat p.t. redakce proč, ale nikdy mi nikdo neodpověděl. 

    Přeji Vám příjemný den

  • KIMCID

    povídej nám o tom ty jedno povadlé přirození

  • vanhorne

    "a mám týdenní distanc,"

    To se divim, nevzpominam si na nejake sprostarny ve tvych prispevcich. 

  • Hm, hm zajímavý názor.

    Vy mě tady veřejně nabádáte abych soudruha komoušského konfidenta označoval slovem "pan".

    Jednak si to označení nezaslouží, neb označení "pan" je označení pro člověka, ne pro něco tak zrůdného jak jsou ti dva od vás jmenovaní. Za druhé by jistě pro takové "-píííííp-" jako jmenovaní jsou bylo označení "pan" jistě urážlivé - vždy bolševičtí křiváci se přece titulují zásadně soudruhu.

    No mám pravdu zeMANe a Bureši/babiši, že Áááááno.

    M.j.: to, že ty dvě -pííííp- jsou dočasně na místech kde jsou, je jen ukázka "malosti" českého človíčka, kterému stačí kobliha a pár žvástavých lží aby nechal ty dvě -píííp- páchat další a další zločiny proti českému státu a jeho obyvatelích. V každé jiné zemi s národem který si dokáže udělat ve vlastní zemi pořádek by již ty dvě -pííííp- tak max. měli společnou celu na Mírově.

  • Je to jednoduché pane Nováku a snad to pochopíte i Vy: 

    Babiš - pan premiér

    Zeman - pan prezident

    Až někdo zvolí Vás - nebudete ten de.ent Novák, ale pan premiér Novák. 

    Ještě nějaký dotaz?

  • Dobrý den pane Jégle,

    i když se sem tam vyskytnu mezi "vyvolenými" a mám týdenní distanc, tentokrát naprostý souhlas.

    I když nemyslím a nevěřím, že by se Váš apel na to, aby se nick Novák vyjadřoval slušně setkal s pozitivní odezvou. 

    Leda by to tomu pánovi (pokud je to pán) někdo srozumitelně vysvětlil, co to taková slušnost je. 


  • Slyším pořád o zlodějinách pana Babiše a dokola, ale nikdo z těch, kterým sype do korýtka neprotestuje. Asi piští jen Ti, na které se nedostalo.

    Já vím, že většinově bychom měli vyznávat spíše náklonnnost k panu Kalouskovi, který v rámci "rozpočtové odpovědnosti" utnul roupy penzistům, zdanil výsluhy vojákům a policistům, hasiči a učitelé ho nezajímali vůbec. 

    Jde asi spíš o  míru toho přerozdělení a na to mohou být - a to zcela legitimně - nejrůznější názory. 

    P.S. myslím, že peníze nedojdou Babišovi, ale každému jednomu z nás. 

  • 😂
  • 😂
  • Pan Novák neoznačil nikoho konkrétního a měl na mysli množinu lidí s nimiž nesouhlasí.Nejedná se tedy o konkrétní urážku, té které osoby a nevím tedy jakým způsobem jste nabyl práv, rozhodovat o tom, který názor je nebo není správný. Pravděpodobně tedy jednáte na základě svých subjektivních pocitů a světonázoru. S tím se dalo žít v totalitě, tedy pokud by byl Váš názor , Ten správný. Dnes byla měla být svoboda projevu, která je zaručena Ústavou ČR . To, že není je právě zásluhou takových lidí jako jste VY. Myslím si, že byste se měl panu Novákovi omluvit a zamyslet se nad sebou. Každá pravda je relativní. Pro někoho byl Jánošík zloděj a bandita, pro někoho národní hrdina. Komu dáte za pravdu ?


Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit