Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vanhorne
    Dekuji filiusi, precetl jsem www.manpower.,takze ted mam nejakou predstavu co znamena byt agenturnim zamestnancem. V tom druhem "byznys.ihned" toho moc nebylo, je uz zamereny na konkretni zajemce o jejich sluzby. Jako odchovanec "Kapitalismu" bych jejich sluzby nikdy nepouzil. Mne vychovala Company, ktera ve tricatych letech zavedla Batuv system. Vybudovala i satellite mestecko z dvoudomku, najemne a elektrina dotovane i s hospitalem asi 8km od mesta. Postavila i tramway mezi satellitem a mestem pro skolaky a ty "vykoristovane". Ze zamestnanec v demokratickem state patri sam sobe, to nas vubec nenapadlo, protoze nas nic nebolelo. My jsme te Company patrili a radi. Vzdyt i tady ti stari Batovci se hlasi k tomu, ze mu patrili a nedaji na Batu dopustit. To co se tady nazyva capitalism je zrudny paskwil. Urcite se ale najdou nejaci normalni kapitaliste i tady. Babis to ale asi nebude, kdyz musi vyuzivat sluzeb pochybnych agentur.
  • vanhorne

    "Vy si podejte s panem Jélem ruku."

     S panem Jélem ruku si opravdu nepodam, toho neznam. Ovsem s panem JéGlem proc ne, nebo ho nekdo bere jako morovou ranu?

  • vanhorne

     "Neznáš?"

    Ale znam a vidim te.

  • Pavel.Jegl

    Nehraji si na boha, ale snažím udržovat debatu v jistých mezích. Pokud označíte skupinu voličů konkrétní strany za kastráty a mentálně postižené, není to diagnóza, ale urážka.

    Jistě mohou mezi nimi tací lidé být, ale jak byste to bral, kdyby vás někdo označil za mentálně postiženého?

    Fajn, nejste jím, ale mohl byste být, že?





  • Vy si podejte s panem Jélem ruku. 

  • Zaměstnanec v demokratickém státě patří sám sobě - to je základní hodnota liberální demokracie.

    K vaší otázce vizte obšírnou odpověď například zde:https://www.manpower.cz/manpower/cs/co-znamena-prace-pres-agenturu/

    nebo zde: https://byznys.ihned.cz/lide-a-personalni-rizeni-zamestnanci/c1-59825880-pracovni-silu-nemusite-nutne-zamestnavat-muzete-si-zamestnance-jen-pujcit-u-agentury

    Jiná věc je, že zaměstnavatelé všeho druhu využívají řekněme nesnáze zájemců a z toho plynoucí nevýhodnou posici při vyjednávání smluvních podmínek. Dalším problémem vážícím se k problematice je slabá posice odborů ve velkém množství tuzemských podniků - například ve srovnáním s naším západním sousedem.

  • Vidíš konečně ti to vyšlo - pojmenovat se správně - ufňukaný koblihářský ubožáček - stejně jak tvůj guru - podvodnický megazlodějský gauner soudruh - nesmím jmenovat aby to cenzor zase nesmázl. Jasné ty hradní koblihářský -pííííp-.????

    Jsi jen prim...ívek léčící si malé pé...o, vysíláním žvástíků ve stylu svého hradního "boha".

  • A z čeho, pane Jégle, usuzujete, že není možné, aby v určité skupině občanů nebyli zastoupeni lidé s diagnozami, které zde uváděl pan Novák ? Nebo snad tyto občany popíráte a tím i diskriminujete ? V podstatě jsem se, proti Vám, nijak nevymezoval, ale můj názor je ten, že podobný typ cenzury, který jste předvedl, je ryze bolševický. Nejste bohurovný, takže si ani na Boha nehrajte.
  • josef.chmela

    Neznáš? Spíše zaslepenecky nechceš vidět. U nás, v jedné fabrice, jsou zaměstnaní agenturní zaměstnanci a podepisují pracovní smlouvu vždy pouze na jeden týden. Co kdyby došlo v kapitalistickém neplánování a nepořádku k neplánovanému poklesu výroby. Kapitalista přece nebude živit dělníka zadarmo.

  • KIMCID

    ano na víc nemáš to už vime ubožáčku

  • Peněženku si marně držím už od r.1989. Zledějůjemoc  a mají k dispozici zloddějsképolitiky a české zákony ,které nedodržují.Nedělám si žádné iluze,nejdůležitější je přežití a zdraví, hlavně duševní.Ještě se ve funkcích dočkáme takových sfiní, že se budeme divit.

  • vanhorne

    "Tak to v kapitalismu chodí,"

    Bohudik,takovy kapitalismus neznam ani jsem se z necim podobnym nesetkal. Komu ale takovi zamestnanci patri, maji vubec nejake prava?

  • honza54
    Babiš, Babiš. Minulé vlády rozkradli co se dalo , peníze na důchody, peníze z privatizací, prodáním důležitých státních podniků a spoustu dalších a vy křičíte Babiš. proč nekřičíte Klaus, Zeman, Dlouhý, a podobní. ODS, ODA, KDU, ČSSD, ZELENÍ a další. nejsem jeho zastánce, ale každému za jeho zásluhy. spousta by jich měla sedět
  • vanhorne

    "Přečtu si nadpis a jméno autora a to mi stačí"

    Patrne jsi jeden z te skupiny skromnych duchodcu, kteri se spokoji ozuzlanou koblihou a heslem " Bude Lip".

  • josef.chmela

    Teď jsi psal o Kalouskovi, že? To jen jestli jsem to správně pochopil.

  • josef.chmela

    Nerozumíš tomu. Přečti si raději něco o agenturním zaměstnávání u nás.

  • Pane Jegl, mě jako důchodce už platí stát. Chtělo by to ale vyvážené a nikoliv jednostranné a zaujaté články. Přečtu si nadpis a jméno autora a to mi stačí. 

  • No zrovna od tebe to sedí  .........  Co lze ale čekat jiného od obhájce a podporovatele něčeho takového jako jsou ti  - dle doporučení autora článku nelze uvést odpovídající označení.

  • Pavel.Jegl

    Už jsem vám na to odpověděl: Bez kastrátů a mentálně postižených voličů.

    Myslím, že jste natolik vychovaný, abyste sám dokázal najít slušné výrazy.

  • Rádo se stalo. Argument se ztratil v překladu, nebo jste ho nebyl schopen vytvpořit vůbec?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit