Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Bureši, Bureši, do roka a do dne, hin se hukáže...
 • Kvůli nákupu dluhopisů Agrofertu čelí Babiš trestnímu oznámení.

  Jde podle něj o běžný postup v souladu se zákonem, který používá celá řada českých firem.

  Prý to vymyslel Kalousek. To mi teda vysvětlete koblihy že to Bureš jako ministr financí nezrušil, a převzal to po tom zloději Kalouskovi. Vždyť všechno co dělal Kalousek, bylo špatně. Takže pro koblihy - může za to Kalousek, Bureš NÉ. Ten to jenom zdědil, a jelikož je to pro něj dobrý, rušit takový zákon samozřejmě nebude.

  No jo ten zákon si nechal, ba mu jde na ruku. Peníze nesmrdí. Tak mu to žerte dál kobliháři. Ale živnostníky ty zloděje, co všeci kradnú, na ty něco vymyslíme. Třeba EET.
 • Ševče a daně zaplacený máš?
 • Ještě jedno vysvětlení od koblih.

  Jak mi vysvětlíte že Bureš tvrdil při vstupu do politiky - mám dost, já nepotřebuju krást jako oni. Pak ukradne 50 mega ( vlastně v rámci zákonů využívá dotace ) pro potřebu svojí vlastní ZOO. I když je to křišťálově čisté, proč tenhle člověk potřebuje dotace, pro svoje vlastní potěšení z vašich daní. Proč to nedal ze svého, když má dost, a měl klid. No proč by to dělal, když vlastně nemusí NÉ.

  A tohle mi bude říkat, jak všeci kradú, hajzli jedni. No to je gol. To už musí být člověk asi hodně blbej, aby tomu věřil. Potom mám věřit že on tam šel s těmi nejlepšími úmysli, abych já se měl líp. Na to nemám vysvětlení. Ale Vy zřejmě ANO - jelikož Vám už je určitě líp.
 • volte koho chcete když vám to udělá dobře
 • Výborný daňový poplatník. Víc takových. A politici budou naprosto spokojeni. Můžou rozhazovat, krást, atd. No a Vy si ani nebudete stěžovat že je něco špatně.

  Jak mi vysvětlíte že Bureš tvrdil, mám dost, já nepotřebuju krást jako oni. Pak ukradne 50 mega ( vlastně v rámci zákonů využívá dotace ) pro potřebu svojí vlastní ZOO. I když je to křišťálově čisté, proč tenhle člověk potřebuje dotace, pro svoje vlastní potěšení. Proč to nedal ze svého, a měl klid. No proč by to dělal, když vlastně nemusí NÉ.

  A tohle mi bude říkat, jak všeci kradú, hajzli jedni. No to je gol. A jak mám věřit že on tam šel s těmi nejlepšími úmysli, abych já se měl líp. Na to nemám vysvětlení. Ale Vy zřejmě ANO - jelikož Vám už je určitě líp.
 • Vy nesouhlasíte s tím že jsem nevolil Kalouska. Tak jak jsem řekl, k dalším volbám jdu, a budu tedy volit Kalouska. Když vám vadí že jsem ho nevolil.
 • *1*
 • No já nevím za koho ten úřad vlastně kope. Jestli jenom za ČSSD, nebo celou koalici. Ale to je vlastně jedno. Oni už se mezi sebou nějak ti imperialisti, boha jeho čo to táram, vlastně politici (zloději - teda krom pana Bureše. To je vyjímka, ten nelže, a nekrade. Ostatní ANO) domluví. Takže je to namířeno proti nim.

  Né, to je vlastně další úřad pro mě. Abych se měl líp, a nemusel u toho ještě přemýšlet. Co je, a co není pravda. A tak to má biť. Strana řekne, a neptejte se, jestli je to správné. Vždyť oni to se mnou myslí tak dobře. A já to ještě nepochopil. No nic hloupému napověz, blbce nakopni ( nebo mu dej slib,tím neurazíš, a navrch koblihu ).

  Tudíž jasná dezinformace. Dezinformuju koblihy, o dalším postupu ANO - nebudu ve vládě, už nebude líp. Sbohem voliči ANO - bude líp. Měl jsem vás rád, a byl jsem se za vás jako lev. Ale každá pohádka jednou končí.

  Kde se dozvím, jestli mě vyhodnotili jako dezinformaci.
 • Co na to Úřad proti dezinformacím *1*
 • hele jestli chceš sou ložit Jourovou tak ano ale sem se svejma úchylkama nelez.ANO je sekta nenažranejch postkomunistů a tečka.
 • Já Babiše jo a nepotřeboval jsem kvůli tomu dostat koblihu. Žiji za své už pár let nepotřebuji od státu ani korunu. *3*
 • Nekoukej pořád do toho zrcadla. Sebechvála smrdí.

  Co mi to jenom připomíná. Že by pana dokonalého Bureše. No jo vrána k vráně sedá.
 • Jaké to je, bavit se sám se sebou. Bavíš se sám se sebou z důvodu že hledáš duchem sobě rovnéno, a ještě jsi ho nenašel. To víš vás inteligentních je jako šafránu. Ale hledej dál. Kdo hledá, najde.
 • proto jsi to četl, a reaguješ. Že by ještě větší primitiv, než jsme doufali.
 • Mimochodem Kalouska jsem také nevolil.
 • Jak říkám, chtěl bych od voličů ANO rozumné vysvětlení slov Bureše. Pokud mi nedáte dost hlasů na to abych vládnul, odcházím z politiky.

  Mé vysvětlení - mám VÁS tudíž na háku, už mě nezajímáte, nebudu mít to co chci JÁ. JÁ totiž na rozdíl od jiných politiků, mám peněz dost, takže sedět v PS v opozici, a dál se být za to aby JSTE se měli líp nepotřebuji.
 • Já vím vy chcete zpět Kalouska a jeho ekonomický zázrak *1* *1*
 • r.
  Jaký úspěch? Babišův úspěch? Žádný úspěch se nekonal, udělám rozpočet na - 70 milard a potom mam přebytek + 60 miliard. To ten Babiš neumí počítat a nebo ti chytráci co mu to předkládají neznají ekonomický ukazatel jak se bude vyvíjet? Toto jsou amatéři co neumějí počítat. Babiš pokud by nebral miliardy dotací pro své podniky tak krachne. Není schopen nic vyprodukovat, ale vy ostatní plaťte. Toto je normální zlodějna neschopného slováka.
 • Babišovi balíčky, Klausovi Balíčky, Paroubkovi Balíčky, Nečasovi balíčky, ale žádný balíček pod stromeček pro chudé.
  Trapnost nad trapnost neznáte jiné slovo? Opakování je matkou moudrosti, ale v tomto případě je to hloupost. Stále stejné mozky, nic nového pod sluncem nejsou schopny vyprodukovat, připadá mi to jako mozek šílených krav.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit