Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tzn. že vám vlastně ani nevadí že Bureš lže, a krade (z vašich daní) . Vy to považujete za úspěch. Věřte že už se tomu ani nedivím. Kdo chce kam, pomozme mu tam.
  • Nápodobně. Také jsem nikdy nečetl nic primitivnějšího.

    útulek pro pitomečky je bomba - pro to jste pořád tady.
  • Plácat venkovské rozumy bez hlavy a paty by ti šlo.

    Aha to jsem nevěděl že plácám bez hlavy, a paty. To je potom těžký diskutovat s někým jako jsi ty.

    Před lety jsem se hádal s voliči ČSSD ( jestlipak ji ti zastánci volili, a budou ještě volit), teď ANO ( jestlipak ji ti zastánci budou v následujících letech ještě volit). Prostě pořád dokola.

    ty budeš převeliký myslitel paroubkovského typu - mimochodem jeho jsem na rozdíl od těch moudřejších také nevolil.

    Pokud jste nepochopili že tohle prostě nefunguje, je to váš problém. Jejich plus.
  • Zrejmě příspěvek pro mě. No já k volbám nechodím. Není kdo. Křišťálově nejkřišťálovější už tady byli, jsou, a budou. Viz další Bureš - křišťálově nejkřišťálovější zloděj, a lhář. Proč bych měl volit někoho, kdo mi před volbama naslibuje tolik , že tolik mi nikdo nemůže dát. Ale letos bohužel půjdu. Jelikož to co předvádí báječná zbytečná EU, potažmo ANO, ČSSD, KDU-ČSL, tak to mi hlava už opravdu nebere. Viz nově úřad pro dezinformace. Další zbytečnej úřad placený s vašich daní. Z mých naštestí né. Nechodím k volbám, neplatím daně. Nazývejte si mě jak je libo.

    Nebojte už mám v plánu založit stranu NÉ - bude hůř. Budu slibovat, to co vám nikdo nemůže dát. Jsem totiž hrozně zvědavý, jak uspěji. Ale nejdřív musím nakrást peníze na kampaň. To víte, bez peněz do kampaně nelez. Bohužel mi to nějak nejde. Nemám kupu právníků, kteří by mi poradili, jak ukrást dotace EU pro sebe. A také na to nemám žaludek, a školy. Nebyl jsem bohužel v STB.
  • úspěch se v čr neodpouští
  • ... jsi nevzdělaný deementek :)))
  • ... kdybys nebyl duševním blbem, něco bys se sebou dělal, ale na to nikdy nemáš :)))
  • ... jsi nejprimitivnější chudák, bože, to je nádhera, jak se ztrapňuješ, blbý ubožáčku :)))
  • ... jsi deeeemeeent :)))
  • ... jsi, jak známo, totální vidlák, a to se nikdy nezmění, primitive :)))
  • ... jsi blbečkem nového roku, takové sr*čky nečte ani primitiv jako ty :)))
  • ... jsi sračka, která se ve své primitivnosti nemůže měřit ani s čoklem božího Andreje :)))
  • .... nikdy jsem nečetl nic primitivnějšího, funkce tiscali jako útulek pro pitomečky je bomba :)))
  • ... jsem skvěle unešen tím, i když letos zde d*menty fakt nebudu řešit, jaký jsi primitiv :)))
  • ty budeš převeliký myslitel paroubkovského typu. Tebe je tady škoda. Tak navrhni řešení! Plácat venkovské rozumy bez hlavy a paty by ti šlo. Tak koho bys nasadil do Strakovky? Napiš duši čistou krystalickou která obecně projde. Křiklounů tobě podobných se ve stranách nacházejí stovky. Akorát jaksi není zájem.
  • Jo , a nejvíc mě baví jeho postoj k migrantům. No je to špatné, říká soudruh Bureš. Na druhou stranu hlasuje aby se vydávali peníze na integraci. Tak si vyberte, v médiích jsem proti, aby se neřeklo, ale hlasuji pro přísun migrantů. To už asi lže i sám sobě. Ale jeho voličům to nevadí, on se z toho zase nějak vylže, a nakonec bude ten nejlepší.
    Ale u mě zase lhář, co lže jak se to zrovna hodí, ale pak udělá úplný opak. Jak se to hodí jemu. Jak jsem psal, on z Unie nepůjde. Nevypustí si přece svoji vlastní ZOO. No a být v Unii znamená vítat migranty s otevřenou náručí, a hlavně státní peněženkou. On už to má dávno vykoumané, jak z toho zase půjdou penízky hezky do ANO fertu.
    A bez přísunu peněz z EU by musel ukázat, jakej je to ekonom. A na to bych byl hodně zvědavej. Ale je to jasný, ještě větší blafy než vyrábí doteď, a propouštění.
  • A kdo krade, toho mě anonymně udejte *14*
  • *15* *15* *15*
    *1* *1* *1*
  • Jen hlupáci pořád věří tomu že Bureš dělá něco pro ně. Nelže, a nekrade. Mě ale přesvědčil o opaku. Ukrad 50 mega, a lhal, a lhal, až dolhal. Nakonec kápnul božskou. Takže u mě lhář, a zloděj. Fakta hovoří jasně.

    http://echo24.cz/a/ikwWy/pochybny-rekord-babis-setri-na-vsem-krome-dotaci-agrofertu
  • Plky,plky,plky a nic nez plky......proboha lidi zacnete pouzivat hlavu.........Zadny danovy balicek NICEMU nepomuze...a muze byt danovych balicku treba deset do tydne. Uvedomte si laskave jednu NEJPODSTATNEJSI vec a to tu jak VZNIKAJI (nebo kde se berou a jak prichazi do obehu, tedy "mezi lidi")penize. Financni system je nastaven tak, ze penize vznikaji z DLUHU, tzn. jen jedno,aby v systemu pribylo penez, musi si je nekdo pujcit....!!!! A tyto penize zase musi vratit a navic s urokem, ktery pri pujce nikdy nebyl vytvoren!!!! Kupeckymi pocty dojdeme k zaveru, ze kdyby se splatily veskere dluhy s uroky(coz neni mozne-neni dostatek vytvorenych penez), tak doslova penize ze sveta ZMIZI....!!!! Nikde nebude ani vyndra........a vybirani tzv.dani ma realne jen jeden efekt a to ten ,ze v systemu penez ubyva,pokud si opet nekdo nepujci......penize totiz nevlastni stat,nedisponuje s nima, nemuze je vytvaret........Zacnete pouzivat hlavu a plkum politickych sasku prestante verit........ani oni (drtiva vetsina)netusi (jak ve skutecnosti funguje monetarni system). Dokud se vliv a moc nad penezi nevrati do rukou jen statu, ale ponecha se u soukromych subjektu, tak nebude nikdy lepe, to mi verte......a muzete se uklidnovat ruznyma blbostma jako narust HDP, HND....aj,aj. Toto neni nazor, nebo filozoficka deata,nybrz MATEMATICKA JISTOTA...!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit