Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jen hlupáci pořád věří tomu že Bureš dělá něco pro ně. Nelže, a nekrade. Mě ale přesvědčil o opaku. Ukrad 50 mega, a lhal, a lhal, až dolhal. Nakonec kápnul božskou. Takže u mě lhář, a zloděj. Fakta hovoří jasně.

    http://echo24.cz/a/ikwWy/pochybny-rekord-babis-setri-na-vsem-krome-dotaci-agrofertu
    • ... jsi sračka, která se ve své primitivnosti nemůže měřit ani s čoklem božího Andreje :)))
      • hele jestli chceš sou ložit Jourovou tak ano ale sem se svejma úchylkama nelez.ANO je sekta nenažranejch postkomunistů a tečka.
    • A kdo krade, toho mě anonymně udejte *14*
      • ... jsi nevzdělaný deementek :)))
    • *15* *15* *15*
      *1* *1* *1*
  • Plky,plky,plky a nic nez plky......proboha lidi zacnete pouzivat hlavu.........Zadny danovy balicek NICEMU nepomuze...a muze byt danovych balicku treba deset do tydne. Uvedomte si laskave jednu NEJPODSTATNEJSI vec a to tu jak VZNIKAJI (nebo kde se berou a jak prichazi do obehu, tedy "mezi lidi")penize. Financni system je nastaven tak, ze penize vznikaji z DLUHU, tzn. jen jedno,aby v systemu pribylo penez, musi si je nekdo pujcit....!!!! A tyto penize zase musi vratit a navic s urokem, ktery pri pujce nikdy nebyl vytvoren!!!! Kupeckymi pocty dojdeme k zaveru, ze kdyby se splatily veskere dluhy s uroky(coz neni mozne-neni dostatek vytvorenych penez), tak doslova penize ze sveta ZMIZI....!!!! Nikde nebude ani vyndra........a vybirani tzv.dani ma realne jen jeden efekt a to ten ,ze v systemu penez ubyva,pokud si opet nekdo nepujci......penize totiz nevlastni stat,nedisponuje s nima, nemuze je vytvaret........Zacnete pouzivat hlavu a plkum politickych sasku prestante verit........ani oni (drtiva vetsina)netusi (jak ve skutecnosti funguje monetarni system). Dokud se vliv a moc nad penezi nevrati do rukou jen statu, ale ponecha se u soukromych subjektu, tak nebude nikdy lepe, to mi verte......a muzete se uklidnovat ruznyma blbostma jako narust HDP, HND....aj,aj. Toto neni nazor, nebo filozoficka deata,nybrz MATEMATICKA JISTOTA...!!!!
    • ... jsi blbečkem nového roku, takové sr*čky nečte ani primitiv jako ty :)))
      • proto jsi to četl, a reaguješ. Že by ještě větší primitiv, než jsme doufali.
  • Soudruhu Babiši. Mám stížnost a doufám že urychleně zasáhnete, *16* *16* *16*
    Proč se plenky pampers vyrábějí stále pouze v bílé tedy v Bělogvardějské barvě? *8*
    Já chci červené se žlutým srpem a kladivem.
    Červená barva je i praktická na pokrytí skvrn.

    Ale bílá? Když se dívám na dramatickou telenovelu Major Zeman v tanku se psem tak je na nich žlutá loužička ihned vidět *11*

    s pozdravem babka pusinka, narozená v roce 1934,
  • jen jsem zvědav,jaké daně budou platit ministři,poslanci a senátoži z těch platů,které si neustále navyšuji a hlavně z těch milionových odměn,nebo jich se to týkat nebude?
  • Přinese bíč na zloděje a podvodníky a už bylo na čase.Mnoho těchto podvodníků qa zlodějů už zavřeli i své restaurační podniky,protože je to konec jejich zlodějnám.
  • Stbák Stbáka nezapře...http://echo24.cz/a/iGxiL/nahlaste-hospodskeho-bez-uctenky-babis-pripravil-udavacsky-web
    • ... jsi deeeemeeent :)))
    • ... jsi, jak známo, totální vidlák, a to se nikdy nezmění, primitive :)))
    • *15* *15* *15*
      *1* *1* *1*
  • mellys
    bijte je a nikoho nešetřte !!!
  • Tenhle chlap musí mít sexy mozek *14*
    • Má mozek na správném místě a konečně udělal konec zlodějnám a podvodům a opravdu jich bylo mnoho.
      • Jsem zvědavý, kolik těch živnostníků, co kradou jak říká pan ministr si za rok našetří 50 mega *3*
        • ... kdybys nebyl duševním blbem, něco bys se sebou dělal, ale na to nikdy nemáš :)))
          • Nekoukej pořád do toho zrcadla. Sebechvála smrdí.

            Co mi to jenom připomíná. Že by pana dokonalého Bureše. No jo vrána k vráně sedá.
      • Jo jo. Akorát jaksi pozapomněl na ty svoje podvody. Nebo už vrátil těch 50 mega, co ukrad na svoji soukromou ZOO ? Nevím o tom.
        • ... jsi nejprimitivnější chudák, bože, to je nádhera, jak se ztrapňuješ, blbý ubožáčku :)))
          • Jaké to je, bavit se sám se sebou. Bavíš se sám se sebou z důvodu že hledáš duchem sobě rovnéno, a ještě jsi ho nenašel. To víš vás inteligentních je jako šafránu. Ale hledej dál. Kdo hledá, najde.
      • Máte pravdu, s Čapím hnízdem to vymyslil skvěle *14*
    • víme sajmon, mozek
  • Pokud si někdo přivydělá částku do 2500 korun za rok, nebude muset kvůli tomu podávat daňové přiznání. Příjem bude nově jednorázově zdaněn 15procentní srážkou....
    To je snad výsměch a podpora byrokracie. Či se snad autor zmýlil? Ta výdělečná částka by snad měla být tak za měsíc, ne?
    • kontrolovat, prokontrolovat, vyzvat lidi k bonzování... a za takové udání bude třeba i odměna...
  • Je jich v tom prdlamentu jak barevných a místo stabilizace právního systému tak vymýšlejí neustále nějaké nové ííčoviny, že se v tom už ani sami nevyznají. A je toho tolik, že to nestíhají. A zásadní věci jim unikají: máme voleného presidenta, který je "neodpovědný" (?), může dělat ostudu, urážet lidi a když mu soud nařídí exekuci tak se na to vy.ere a nic se neděje.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit