Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dearputin.com
    • Taky pro něj máme v pekle připravený kotel. Hned vedle Lenina a Hitera. *16*
      • Místo těch dvou ať tam za zbídačení Česka nacpou Havla.
        • a co katovské mučírny ??? *2*
      • Pro Schwarzenberga? Pro toho je i peklo málo.
  • zlatí komunisti,ani ti neuměli lhát jako tito demokraté,on už to začal havel po hadrové revoluci,lhát,lhát no a pak dokonce podporoval masové vraždění,tím komunisty úplně trumfl
    • přéééésně. komunisté vraťte se se svou poctivostí a prosperitou

      odpusťte *13*
  • smrt havloidům, ať žije Putin a jeho mírový plán pro Evropu
    • mluvíš mi z duše
  • Za tenhle bordel Putin nemůže, to je nad slunce jasný, kdy už lidi pochopí, že to všechno rozesrali amíci! Rozhodně celej článek je blbost a snaží se bagatelizovat skutečbý bordel a neschopnost EU!!!
    Jsem pro CZEXIT z podělaný EU, která podporuje terorismus.
  • Je nutné, aby diktátor Putin přestal bombardovat civilní obyvytelstvo v Sýrii a přestal podporovat sváho kolegu Asáda ve vyvražďování vlastních obyvatel. Potom skončí příliv uprchlíků do Evropy.
    • ty jsi blbý,naivní nebo podplacený ubožák,nebo je tu ještě jedna varianta,jsi mladý a máš učitele kohouta
    • Kdy skončí tvé nemocné plkání?
  • ... tradiční degeni mají zase pré, že, třeba přiblblo jura :)))
  • Putin může za všechno. Pamatuju jak jsme s Putinem jako zástupcem SSSR byli v září 1938 v Mnichově kde jsme upekli onen známý pakt Ribentrop Putin. Anglie a Francie chtěly bránit Evropu před Hitlerem ale my východní nájezdníci jsme vyhrožovali že buď bude bez boje vydáno Československo Polsko a zbytek Evropy nebo tady jinak vtrhnem To že prý Anglie a USA údajně finančně a hospodářsky sponzorovaly Hitlera a nechali ho obsadit Evropu, je sprostá lež. Ve skutečnosti zato může Putin.......vy tečku nechápete jaký je moudrý osvícený ÍÁÁÁ
    • To jsou moudra východostepního nájezdníka s mozkem vymytým vodkou. A taky placeného Putinem za rozvracení Evropy.
      • tečko já se tě zastávám, přiznávám sebekriticky že my Putinovci jsme stříleli i v Sarajevu a ty místo vděku na mne takhle....to mne mrzí nevděčníku....
  • Lež je základem demokracie, bez ní žádná demokracie nemůže existovat. Tvrdil to i V. Havel, morální vzor nás havloidů.
    • Havel vesele až do svého konce vo.ebával celej národ!
    • přééésně. jedině Stalinismus je tím pravým řešením

      vivat mocné Rusko
      • ty seš buďto zločinec nebo degene,
        STALINISMU = HITLERISMUS
        a putinismus je křísení stalinismu
  • Chtěl bych, aby jednou se naši vnuci a vnučky učili ve škole o Makedonii, že zde byla zastavena migrační islámská vlna. :-D *1* *1* *1*
    • ... chtěl bych, aby ses vrátil k lopatě, srágoro :)))
      • Hele běž si ho vyonanovat a vystříkej se pěkně do kapesníku co ti vyžehlila máma, aspoň tě ty blbé řeči přejdou jo. *15*
  • Jsem na vás zvědav komu u voleb dáte hlas.Zda těm co uprchlíky vítají nebo je tu nechtějí *3*
    • ... určitě ne primitivovi jako ty, který neumí ani psát :)))
      • vidím to u tebe dost jasně *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit