Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Až přestane fašista Putin bombardovat v Sýrii školy a nemocmice, skončí příliv uprchlíků.
    • Tečka má pravdu. Vy ho chudáka vůbec nechápete a smějete se mu jako nějakému d..mentovi. Ale za všechno můžeme opravdu my soudruzi východostepní nájezdníci. Například je vědecky dokázáno že KGB zinscenovala třicetiletou válku aby rozvrátila vzkvétající Evropu. Hluboce se za nás soudruhy stydím a omlouvám se tečkovi že jsem se mu v minulosti smál jako omezenci.
    • co to meleš ty hňupe,jediný kdo bombarduje nemocnice je USA
    • My putnoidi v tomto soudruha Putina podporujeme!
      • Tak tak!
        • krást nick dělá jen polistopadová lůza *3*
    • že to to nevadilo když USA se spojenci takhle ničili školy v Iráku a afgánu?
  • Řecko je největší problém. Místo aktivního boje proti pašerákům a muslimské invazi, si vesele vozí okupanty z ostrovů na pevninu a posílá je dál.
    • Největším problémem je Německo. Nejen že zve migranty do EU, ale navíc dotuje Turka.
  • EU se musí rozpadnout a každý stát si oplotí hranice,natáhne proud,povolá pohraničníky se psy a bude zase bezpečno jako za komunistů
  • Když jsem si přečetl článek, tak se jen nestačím divit, že jste se na ty Řeky, kteří dokáží jenom házet klacky pod nohy, přeposílat uprchlíky dál a mít natažené ruce pro štedré finanční podpory a přitom nehnou prstem, dávno celá EU z vysoka nevys .....).(
  • Fašista Obama by rád zaplavil EU uprchlíky, aby jí pak mohl poskytnout bratrskou pomoc.
  • Všichni táhnou do Evropy za prací a vidinou lepšího života.
    Každý člověk na zeměkouli by se chtěl mít lépe a lépe.
    Otázkou je, zda jim Evropa může tuto naději realizovat, aniž by sama neupadla do bídy a celospolečenské krize, což by mělo za následek návrat k sociálním poměrům před 1.světovou válkou....................................
    • Všichni táhnou za prací? *1* *1* *1*
      • Ale za tou tvojí *1*
    • A ještě jedna nesrovnalost ve Vaší úvaze.
      Krize byla v Evropě zejména před 2.světovou válkou, hyperinflace
      a obrovská nezaměstnanost v Německu jako i následewk poválečných reparací ze strany
      vítězných mocností německu.
      Frau Hitler-Merkel je momentální příčinou krize spolu s EU pracuje na zničení Evropy
      pod kultem multikulturalismu a multirasismu a zničení národních států.
    • Oni netáhnou za parcí, ale za dávkami a islamizací Evropy.
      Jen o to jim jde.
  • http://www.unzensuriert.at/content/0018779-20-Asylwerber-traten-Hungerstreik-Sie-fordern-2000-Euro-netto-Taschengeld
  • A zatím co se tu blbci budou hádat kdo je putinovec a kdo shapirovec.Musulmani nás za podpory EU v klidu obsadí.
    • To jsem zas napsal blbost, co?
      • kéž bych ti tak viděl do hlavy simčo to by bylo prázdno co? *1* *1*
  • Krvelačný fašistický diktátor Putin ty chudáky vyhání z domovů. Je nutno ho zastavit!
    • Demonstrace proti Putinovi jsou v Rusku dennodenně. Dávám mu maximálně rok, jinak tam vypukne občanská válka.
      • to by se tam musela dostat USA,jinak tam občanská válka nebude
      • Ani jsem si nevšíml.To u nás Havloidi jsou se šapitama aktivnější zejména proti našemu presidentovi.Já to přesto vidím na další volební období.
    • Oprava chtěl jsem napsat Obama
      • Dobře to má, Ivane, putnoidní zloději nicků!
        • Proč já si píšu sám se sebou
          • Protože jsem nemocná ukrajinská holka
            • To jsi, putnoide, zloději niků.
  • Velká škoda, že se toho nedožil Václav Havel. Ten by byl určitě šťastný, protože by ocenil přínos migrace. Byl to totiž velký humanista a náš morální vzor. To že byl alkoholik, kuřák a ku*vil se s jinou, když mu doma žena umírala, nemá s jeho povahou nic společného. Prostě čestný muž, který by uprchlíkům ihned poskytl pomoc a pak o tom na schůzích se svými kolegy reformními komunisty dlouze debatoval. Pak by jistě dostal další čestný doktorát.
    • Nesmysl, dostal by koblihu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit