Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Multinicku Semjine Tečko *12* co tu smrdíš nonstop o5 jsi to tu pěkně zasvinil. Co tak se sbalit a jít ven stavět sněhuláka, to by jsi mohl zvládnout, psychotiku. *3*
    Věcně vedená diskuze je evidentně nad tvé síly...
    • zlej trolle, začínám nabývat dojmu že jsi tu zůstal téměř sám a tvůj multinickový Ein Kessel Buntes *15*
    • přééééésně
  • já nejsme paní Pavlína. Hnízdová, ten Novorosijskej rudej hadr co mám v nicku jsem tam sice dal. ale protože ho mám na Facebooku, už jsem to vysvětloval dvakrát *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
    • to zní logicky
      • nebýt raketově stoupající ruské ekonomiky tak bych šel do práce
        • zajímavá myšlenka *3*
          • to byl vtip, jsem čtverák *15*
            • super, dobrá taškařice *15* *15* *15*
  • V emerice se jezdí za 8Kč/litr
    • v Novorusku jezdíme za rubl krytý zlatem, takže naše žigulíky nežerou ani prd
      • Čest práci soudruhu rudý Červenáčku!!! PCHE !!!
        • nazdar paní Hnízdová *15* *15* *15* *15* *15*
          • zlej troll není paní Hnízdová a tu vlajku tam dal vědomě, celá ČR mu věří *10*
            • YEAH !!! *3*
            • tak to prostě je
  • Je to pohoda. Okupant Rusák chcípá hladem!
    • Tě to nějak se*e, že to pořád není pravda. Můžeš se vzteky pominout. Krása. Dobře ti tak. *15*
  • Jak je to možně? Vždyť jsme tím pádem v pjerdeli!
  • Benzín a nafta ještě zlevní. Víte, komu za to poděkovat?
    VLÁDĚ??? Konečně zrušily nesmyslnou spotřební daň a spokojí se "jen" s tou nehoráznou 21% DPH?

    NE???

    TAK CO PLAŠÍTE!
  • Nejvice penez z 1 litru ma stat. A potom majitele pump.Vic neni co dodat.
  • Víte, že v Česku platí "krizové" daně?

    Víme a taky víme, komu za to děkujeme. Kalouskovi a TOP09, stejně jako ODS. Tyhle zm*dy volí jedině zloději, tuneláři a pak úplní pitomci. Například zdejší čapisral.
  • pravidla se zde dodržují, jsme přeci Novorosijci, podvody s hlasováním jsou jen tvrdým úderem proti havloidům
  • Semjon Gayínek (Cígler) četl pravidla???
    PCHE !!!
    Kdo tomu věří je blázínek!!!
    • četl prd *15*
      • v gay barech nemají kurzy čtení *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit