Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Myslím že je na čase zbavit se na diskusi ubožáků kteří nedodržují pravidla diskuse.
    Já jen aby jste věděli kdo vás nahlásí a proč vás nahlásí.
    Pravidla diskuse:
    diskuse.tiscali.cz/zpravy/clanek/benzin-a-nafta-jeste-zlevni-vite-komu-za-to-podekovat-270771/?page=1&itemId=2186410#item-2186410

    NEURÁŽEJTE - Nepřijatelná je hlavně propagace národnostní, rasové, náboženské či jiné nesnášenlivosti. Vulgarismy, urážky nebo pomluvy směřující k ostatním uživatelům
    NEDBOČUJTE - Držte se tématu daného článkem nebo tématem diskuse. Nezveřejňujte nesouvisející odkazy, komentáře nebo obrázky
    RESPEKTUJTE - Respektujte ostatní diskutující i všechny, kdo budou vaše příspěvky číst. Vyhněte se publikování textů, které mají za cíl jen vyprovokovat emotivní reakci ostatních.
    • vanhorne
      "Vulgarismy, urážky"Na takoveho Antisragoru se to asi nevztahujt.Na druhe strane napis "šit" in english
      •■Příspěvek obsahuje zakázané slovo "sht".
      • Díky ubožákům kteří pro ukojení svého ega nadávají kdykoli, na cokoli nebo kohokoli zde nelze použít ani spisovný výraz pro slovo mašík.
        Nehledě k tomu že číst dvě strany výpotků a nadávek než se člověk dopracuje k alespoň trochu slušným a věcným přízpěvkům mne už fakt nebaví.
        Proto prosím všechny lidi kteří by se s tímto názorem stotožnili aby mi pomohli očistit diskusi na Tiscali na únosnou mez a tyhle hnusy hlásili. Přičemž nežádám aby jste morální ubožáky předem varovali tak jak jsem to udělal já za čež si dozajista vysloužím desítky červených puntíků. *1* *1* *1*
        K vítěztví zlých lidí postačí aby ti dobří nic neudělali.
        • souhlas, může za to paní Hnízdová *10*
    • trochu mi nesedí že to píšeš ty,to by tví kolegové přišli o práci,ale jinak faj:-))))))
      • přesně tak, na diskuzi by měli zůstat jen Novorosijci *10*
        • Rudej práskači ELECTO, komu se nelení, tomu se červení, viď??? Ale ty komouši rudou zbožňuješ, chichi!!
          YEAH !!!
          • bingo *1*
  • Semjon Gayínek má o5 v rypáku dlouhou lajnu, inu Cígler, tak tady bude zase 24 h duševně prdět!!!
  • Benzín zlevní. Cigarety zdraží. Jedny cigarety plus jedny noviny rovná se stovka
    v sedince. Turisté se radují že ČR nemá EUro. Pro ně je tu levně. Pro nás draho.
  • A malá Simonka může dostat na zadek. Tiscali máš zakázaný.
    Odejdeš? Nebo mám napsat tvojí matince?
    • nepište jí. Já jsem na facebuku,. a tiscali si snězte. dospěláci jsou davebáci.
      • Davebáci? Hlavně že nejsou darebáci. *5*
  • Putin je tak malický že si může ve sklenici hvát na potápěče.
  • Benzín a nafta ještě zlevní. Víte, komu za to poděkovat?...Čteno mezi řádky.."Poděkovat" za to patří těm amorálním nenažrancům, co všechno tohle do této doby prodávali a stále prodávají tedy dráž, aby i ti ostatní vyčuránci a parazité atd..se s tím svezli také..a díky i nimž je dnes "běženecká" Evropa i svět obecně, tam kde je.,protože 1-3% lidí na světě, co nepřiměřeně ovládá a vydírá všechno i všechny..,tím, že si sama pro sebe zadržuje absolutní většinu peněz i majetku, co patří a byla vytvořena právě většinou, která z toho však má paradoxně co nejméně, má na svědomí, že právě ta většina se má nyní, díky "menšinám" stále hůř, dráž, zadluženěji i komplikovaněji i když by to mělo být právě naopak..Právě těchto 1-3 % nejvíce mocných..ve světě stále více a častěji porušuje rovnováhu i co se týká trhů, rozdělení práce i hodnot těmi, kdo je skutečně vytváří a mezi těmi, kdo je jen prožírá, včetně souvislosti s tím, kdo má jen a hlavně samé povinnosti.. a kdo už jen práva i vyjímky..Svět musí najít jiný a spravedlivější systém, protože peněz i jiných prostředků,by bylo relativně dost na všechno o pro všechny, ale ne v systému,tak jak je tomu nyní, kdy většina akorát dělá, platí i drží hubu a "menšiny", co mají paradoxně práva většin se drze a sprostě smějí lidem do tváře, ke všemu za jejich práci i peníze..
    • tak tak 1% lidí má majetek stejný jako zbylých 99% dohromady!!! čili 50% světového bohatsví vlastní 1% lidí a druhých 50% má rozděleno mezi sebe 99% ostatních lidí.... A NENÍ TO TÍM že by to 1% bylo bambilionkrát pracovitější/chytřejší než ostatních 99% ...
      • Jen že 1% lidí bez těch 99% nemá vůbec nic........ A neb jak tu někdo vtipně podotkl. V případě nouze Diora nevyměníš ani za konopné lano natož balíček mouky.

        Virtuální peníze které nikdo nikdy neviděl a nejsou ničím podložené jsou všeobecně známé nikoli však započítávané do této statistiky. Při krachu NY burzy nekrachovalo tech 99% ale právě ono výše zmíněné 1% vlastníků rádoby majetku.
        • naopak tech 99% by najednou nemelo nic resp spis by dluhy vuci tem z 1%!!!

          Ostatne neni to tak davno kdy v USA byla bankovni krize a krasne bylo videt kdo to nejvic odkace... Sef banky co si nechal v predeslych letech vyplatil odmeny (zaco boze zaco?) 1,5miliard USD /rok tak ten byl vysmatej, ale danovy poplatnici zacalovaly ztratu banky 3,5miliard USD *1* a pritom kdyby vedeni nemelo tak nesmyslne odmeny zadna zachrana banky by nebyla potreba!!!
          • Proč to neřekneš celé.
            Byla to přece hypotéční bublina která splaskla při poslední krizi. Víš kdo si bral hypotéky bez toho aniž by prokázal bance příjem nebo hodnotu majetku ??? Miliardáři ??? A já myslel že miliony amíků...... Ti samí co tu bublinu pak museli platit..... Jsem já to ale hlupák. *1* *1*
  • Putin je tak maličký že vám může ucpat umyvadlo.
  • Putin je tak maličký že mu nesedlají koně ale myš.
  • Nutno doznat že s cenou ropy šla dolů i cena plynu. Je rovněž na 50% cen z roku 2013 což každý našinec dozajista pozná na své peněžence ....... Nebo nepozná ???? *1* *1* *1*

    Kotlíkové dotace jsou tedy zbytečné když plyn stojí jako v roce 2003 - tedy 9kč za m3 *1* *1*
    Kdo by topil uhlím nebo dřevem když je plyn tak laciný. *1* *1* *1*
  • Zajímalo by mne, co zbývá v podzemí po vytěžené ropě, a že to jsou nějaké objemy.
    Zaplavují se volná místa vodou nebo tam vznikají dutiny?
    • Cpe se tam voda pod tlakem, aby vytlačila ropu nahoru a tím zvedla procenta vytěžené z ložiska.
    • To Hroch:
      Neboj, ona si to Země zaplní, zatřese se a nahází tam třeba ty namyšlené parazity co si říkají homo sapiens sapiens.
    • my Novorosijci těžíme ropu bez dutin *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit