Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ježíš co to tu je ? banda zapšklých bolševiků tu řeší beno za dvě kačky, vaše rudé mozky pravděpodobně zamrzli v minulém století *15* je rok 2016 *3*
    • Nechápeš kapitalisto? Tady se řeší kolik L jsi si mohl koupit za měsíční mzdu. Poku nafta stála 0,50 - 0,90 hal. a výdělek průměr kolem 2 000 Kč.
      • Když já bral 1800 benzín stál 8,20 kč. *1* *1* *1* ( Nádrž do Mustanga za 50 ,- kč) mohl jsem si tedy koupit 220 litru. Dnes si může 220 litrů koupit každý kdo bere 6000,- kč tedy životní minimum.....
        • Když jsem žil a pracoval na západě, tak jsem měl 3 000 litrů za měsíční mzdu. To je asi nepoměr a tvrdit jak si lidé žijí v České republice nad poměry. Nevěřte politikům co Vám zde plácají za nesmysli.
        • Ty jsi bral 1 800 Kč benzín za 8, 20 Kč. To jsi byl asi učedník.
          Já jsem bral 1 600 Kč jako učedník a to jsem chodil do školy 14 dní a 14 dní jsem chodil do práce, benzín stál 2,50 kč. Jednoduché počty 640 lirů za 14 dní práce.
      • Milane, já ti benzín nezdražil, fňukat musíš jinde *3*
        • Mně to nevadí, že je dražší benzín nebo nafta. Nevím kde bereš, že fňukám.
          Už jsem zde psal, že podnikám a pokud bude levnější PHM tak konečný tj. zákazník bude platit méně a to je většina národa.
          Kdyby stál benzín 100 Kč. je mi to jedno, vydělávám tolik, že mne to neohrozí.
          Vadí mi, že Babiš si bere z litru skoro 14 Kč. aby mohl živit ty co nic netvoří a jenom plácají hubou někde s kanceláře.
      • přééésně a můj žigulik žere jen 3 litry na sto takže jsem za dvě stovky jezdi celou pětiletku
  • dobré ráno komunisti, co kdyby jste místo toho krafání jaký byl za komoušů ráj na zemi namrskali do práce, vy bando příživníků ??
    • zato ty už v práci jsi viď agentíku:-))takže v tvém případě je to naopak vykašli se na šichtu a jdi dělat něco užitečného-třeba uklidit sníh,jestli tam u vás nějakej je:-))))))))))))))))))
      • ahoj, zlej trolle *3*
  • dearputin.com
    • I ten trpajzlík skončí v pekle jako jeho vzor Áda. *16* *16* *16*
  • Když čtu takové cancání tak jsem zvědav co bude za 3-4 měsíce,když začne plná motoristická sezona.Dříve stál benzin 2,10Kčs/l celý rok .Já v zimě přestal jezdit z důvodu neskutečné drahoty a buzerace se zimními pneu.Za 600,-Kčs jsem používal kvalitní OR6 a jezdil celý rok,ale to se uklízelo jak silnice,tak chodníky.Dnes geniální Kubera rozhodl,že se chodníky uklízet nebudou a ovčani se zlámanýma nohama,rukama akorát bečí v hospodě.A tento člověk vypouští balónek,že by chtěl být presidentem.A než sem vtrhla havlova pademokracie a jeho fabulace tak jsem platil benzin 6,-Kčs.
    • Soudruhu, za komunismu sice byl benzin za 2,10 Kčs/l, ale plat 2000,- Kčs měsíční byl už docela slušný plat. A chodníky musel uklízet majitel, kdybych byl na chodníku před barákem neshrabal a nezametl sníh, to by mě byli soudruzi pěkně zmákli ! *12* *16*
      A neotírej svou rudou d*žku o památku V. Havla, to byl Pan President, kterého si dodnes váží celý civilizovaný svět a proto mu i v kongresu USA odhalili bustu. A děkuj té "pademokracii", že můžeš na chatu svobodně nadávat a StBáci tě nepřijdou zmlátit za "protistátní propagandu". A především každý den děkuj V. Havlovi za jeho heslo "nejsme jako oni". Jinak bys po právu skončil někde v lágru jakožto stoupenec zrůdné fašistické komunistické ideologie. *16* *16* *16*
      • vanhorne
        Dekovat Vencovi nemusi,tomu uz davno podekovaly stovky ruznych grebenicku.
      • Děkuji ti za oslovení soudruhu,bohužel jako syn živnostníka jsem tak dříve oslovován nebyl,ale jsem pragmatik a nežeru vše co tato fabulující doba mi píše.Dnes lituji,že jsem nebyl komunista jako nyní všichni co mají knížku v šuplíku.Jen namátkou Dlouhý,většina v prognostickém ústavu.A i Hitler měl bustu v parlamentu.A Havla mě neuč znát,bydlel jsem ve Vodičkově ul.a kulisáka jsem viděl každý den.Pokud si myslíš,že pravda a láska zvítězila tak rozhodně ne ...jsme ještě horší.V tom lágru skončil můj táta a nikdy jsem se přesto nebál a svůj názor jsem si vždy obhájil.
    • http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/7305-bohatstvi-techto-62-nejbohatsich-lidi-nadale-roste-zatimco-bohatstvi-nejchudsi-polovicky-sveta-stagnuje
    • buzerace se zimními pneu ???? asi patříš k těm vypatlaným buzíkům co jezdí v zimě na leťákách že ??? blahopřeji ty rudá předkožko, až někomu přejedeš dítě protože nebudeš moct dobrzdit tak se nediv že ti někdo zakroutí krkem ty benzíne za 2,10
      • vanhorne
        "buzerace se zimními pneu ????".Nic jineho to neni.Zjisti si o kolik procent se zvysi traction zimni gumy na snehu a na naledi proti normalni gume.Na pneumatikach tak nezalezi, jako na ridici ktery je ovlada.
      • Když chceš urážet tak jo! Já na rozdíl od tebe jsem vychoval dva syny a tak jako já jezdí i oni tj.bez nehod v létě i v zimě.Takže buzík asi nejsem.A o vypatlanosti bychom si mohli popovídat,ale nevím jak bys vydržel s vojákem dvouleté ZVS.Tvůj termín rudá předkožko také vypovídá o tvém vysokém IQ tykve.
        • a neberu ti, žes vychoval dva syny. Ale jsi si jist, že jsi je také vyrobil??? *1* *1* *1*
      • Jako starej šofér, který jezdil před léty v autech bez zimních pneu, protože prostě nebyly, v autech bez pomocníků a poilovačů, ABS, ESP, SRS a dalších dnes běžných vymožeností, jsem se naučil šoférovat i v zimě bez nehod. Dnešní šoféři by v takovém autě neujeli bez nehody ani 1 km. Cena PHM je stále vysoká. A stát je a bude ten největší zloděj. Tečka.
        • vanhorne
          "bez pomocníků a poilovačů".Power brakes a power steering jsou vyborni pomocnici.ABS a ty ostatni ozdoby jsou zlodejna.Menil jsem master cylinder na GM Vandura ten stal $150.U stejneho vanu ktery mel ABS system $1400!!!!Same sheet(Admin do you feel better now with the double "e" instead of single"i"?)different smell, malem desetinasobna cena.Na normalni brake system jsem se mohl spolehnout %100,v zime ABS uz tak neverim.Zimni gumy v horach ano,ale jinak bych je zakazal protoze davaji velke vetsine lidi falesny pocit jistoty a bezpeci.Stejne tak nekteri majitele 4x4 si mysli, ze na jejich auto snih a naledi neplati.Vyzadovat zimni gumy i ve meste to uz opravdu musi byt guma ktera to vymyslela.Holt gumy vladnou.Stejny svindl Electronic Fuel InjectionI a El.Ignition.

          •■Příspěvek obsahuje zakázané slovo "sh@t". Přečtěte si pravidla diskusí.
        • nějak se ti pletou nicky, tobě jsem nepsal starej šofére co umí jezdit na ledu s letními pneu, zimáky se prodávali běžně, jsi lhář
  • Jistě všichni motoristé vítají pokles cen pohonných hmot. Domnívám se, že ještě i nižší o nějakou korunu by byla tou, kterou za reálnou uzná skoro každý motorista. Že prodejci chtějí ceny udržet je jasné, protože mají potom vyšší zisky. Ale že vláda a Parlament, který by měl sledovat především zájem občanů tak nečiní, je na zamyšlení. Vyšší příjmy státu z pohonných hmot by se vzápětí měly odrazit ve výhodách občanů a ne politiků. Bohužel je tomu právě naopak, a proto jistě veřejnost vítá snižování cen pohonných hmot a sami potom rozhodnou, kam ušetřenou korunu vydají.
  • Česko přitom zažívá dobu, která vybízí k tomu, aby daňová zátěž byla uvolněna. Loni ekonomika rostla čtyřprocentním tempem, zvyšovaly se daňové příjmy, klesala nezaměstnanost. O tom, že by vrátila daňovou zátěž na dřívější úroveň, nicméně vláda neuvažuje. Vyšší příjmy využívá k tomu, aby zvyšovala své výdaje – jinými slovy, aby víc utrácela.-
    ANO a proto Babiš-Bureš se socanama navýšili schodek státního rozpočtu:(((((((((
    hlavně že vzal 6miliard EU dotací,aby místo obilí pěstoval řepku a navrch nám na pole rozprašoval jedy..prostě paráda Dost už bylo řečí 6.2. na Václaváku...
    • No co, co, Bureš řídí stát jako podnik. Vždyť si ho ovce zvolily a dostaly za to koblihu. *12*
  • Za vše musíme poděkovat sudruhu Bohušovi Sobotkovýmu! *3*
  • Za komunistů se naftou topilo. U benzínových pump jste mohli vidět nápisy "Bencalor - palivo budoucnosti", penzisti si jezdili s vozíky s kanystry k pumpám, zbohatlici měli ve svých domech naftové hořáky v kotlích.
    Naftou se topilo i na stavbách v maringotkách.
    Topná nafta stála 0,90 Kčs/litr, ale musela se kupovat na poště, papírové poukázky.
    Nikdo nic nekontroloval, mohli jste si koupit, kolik jste chtěli.
    Motorová nafta stála 2 Kčs /litr, řidiči náklaďáků a bagráci či buldozeristi prodávali bloky za 0,50 Kčs /litr.
    Motorová nafta se od topné lišila jenom administrativně, točila se ze stejných stojanů.
    Netolerovalo se ale, natočit ji do auta a pak platit bločky topné.
    Byl začátek 70. let, normální lidi brali tak 2 - 3 tis., horníci desítku, různí pololegální řidiči náklaďáků, buldozeristi co dělali pod hlavičkou různých družstev a přidružených výrob třeba i dvacet.
    Štrougal bral jako ministr vnitra dvanáct...
    • Souhlasím, takto to bylo. Já jsem platil za benzin do pionýra 2,50 Kč. Topilo se naftou, scháněly se nádrže. Kdo měl auto na naftu byl frajer. Dílna se u nás taky vytápěla naftou. Později topným olejem, a ředily jsem ho naftou. Ne jako dneska, všechny politické strany zajímá jenom zisk ze zvyšování daní. Tady nás Babiš oblbuje kecama jenom pro to, aby navyšoval počet policajtů, úředníků o několik tisíc, že chybí lékaři, sestřičky a potřebné profese je mu jedno. Slováci jsou jiní borci, ty mají jednotnou daň 10%. Babiš se na Slovensku neuchytil, jako STB, tak se uchytil v České republice a lidi mu zobají koblihy s ruky. Slováci nechtějí koblihy, ale steaky.
      • Víš proč navyšují policajty,aby to tady nedopadlo s garniturou jako v roce 1989.Ale je to na tvou ochranu před uprchlíky.Pořád slyším ochranu vnějších hranic.Ne, já chci ochranu vnitřních hranic.
        • Uprchlíků se nebojím, ale bojím se, že nebude lékař, který ti odoperuje slepé střevo. Policajt ti neodoperuje ani bolavou patu. Za stav uprchlíků může EU.
    • Jelli_Mann
      A co tím chtěl básník říci ??
      • Abys věděl co to byla totalitní demokracie pro všechny a ne demokratická totalita pro tebe a ostatní jsou pod mostem až umrznou.
      • Že nebyla tehdy tak třeskutá bída, jak se nám dnes snaží mnozí namluvit.
        Ani buzerace nebyla taková jako dnes, každý si dělal, podle toho, jestli měl či neměl rudou knížku, v klidu, co chtěl.
        Veksláci vekslovali, překupníci překupničili, meloucháři melouchařili.
        Obyčejným lidem bylo dovoleno krást, takže si mnozí ke svým bídným platům dobře pomáhali.
        Režim byl, v buzeraci běžných lidí, tehdy překvapivě bezmocný.
  • Si pamatuji jak jeste pred par lety se mluvilo o tom jak je ropa cenna a nedostatkova suroviva, ze jeji tezba se musi regulovat jinak si ji za par let vytezime a nebudeme mit cim jezdit *1* a on to by jenom PR blabol OPEC, ktery mel ospravedlnit nehorazne zdrazovani teto lacine suroviny a politicke zajmy USA, uz ubehlo vice jak par let a porat je ropy prehrsel a mnoho nalezist na otevreni ceka *1* *1* *1*
  • černej vtip: A tatínku, jací byli ti komunisti?
    A tatínek snykovi odpoví: Zlatí, Honzíčku, zlatí.... *3*
    • třeba jako Ransdorf tatínku ???

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit