Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Stojí za námi a my jim za to odebíráme potraviny se značkou hnůj atd atd.Celá EU at jde do prdvýfuku. Myslíte že někomu na nás záleží???? Nenechejte se vysmát vždyt vlastní politici nás udávají v EP a hlasují proti našim zájmům -Piráti,ANNO,ODS,KDU-ČSL,TOP09 tak proč věřit cizím politikům. Běžte do zádele s celou vaší EU a potažmo i s politikou.Jedte si někde na neutrální místo změřit k.o.k.o.t.y a nás neotravujte svým oblbováky.

  • KIMCID

    Nepřekvapí.No hlavně že za náma.stali při zbraňové novele.Což je čistě vnitrostátní záležitost, ale pro EU to byl problém.😁

  • Předseda vlády Andrej Babiš uvedl na tiskové konferenci po jednání vlády, že ve Vrběticích se nejedná o akt státního terorismu, jak bylo některými lidmi uváděno.

    „Nešlo o akt státního terorismu,“ prohlásil Andrej Babiš ohledně exploze muničního skladu ve Vrběticích, do něhož měli být zapojeni údajní ruští agenti

    „Byl to útok na zboží, které patřilo bulharskému zbrojaři,“ dodal předseda vlády.


    Už otáčí...ha...ha...

  • Dnes jsem v obchodě viděl ruského agenta....😯 v košíku měl ruskou zmrzlinu a moskevský chléb. TO NEMŮŽE BÝT NÁHODA. Stále se díval nahoru. Nejdříve jsem myslel, že jen hledá něco v horních regálech, ale pak mi došlo, že odhaduje velikost obchodu a kolik výbušniny bude potřebovat, aby nás vyhladověl. Všiml jsem si, že má před obchodem auto. Byl chytrý.....na autě měl kvůli maskování značku USA, ale mne neoblafl, v nestřežené chvíli jsem mu vypustil všechna kola. Ty jeho ruské nadávky "faking, faking....." mne blažily do uší. U NÁS RUSKÝM ŠPIONŮM PŠENKA NEPOKVETE.....!!!!!

    • Bezva reakce. 

      Vždycky když se něco masíruje moc, tak je to potom k smíchu. 

      Kromě hysterických reakcí konečně jedna úsměvná. Díky moc. 

  • My Vás podporujeme, děláte za nás špinavou práci ale pokud dojde na lámání chleba, tak s náma nepočítejte!!!  Proč mi to něco připomíná??? Ž e by  Mnichov???

    • Za a) je správně. 

      Přeci ne každý ztratil historickou paměť. 

  • Jaký je rozdíl mezi tím , když někdo podnikne vojenskou akci za účelem zabití hledané osoby na cizím, svrchovaném území 3. státu, kde tomu tleská celý demoblok a odpálením muničáku, který zásobuje  bůchví koho????

  • Co vy tři prašivý kolaboranti tady dole ? Vemte si toho vlastizrádce Zemana a táhněte do Ruska, dobytkové.

    • goyim

      Syndrom podobný tomu z USSA způsobený Russiagate hoaxem už dorazil i do Česka. Kultivace oveček grázlama ze CIA v praxi...

    • Ty pablbe raději drž tu svojí tlamu.

  • Aktivita rudých trollů je nevídaná!

    • Ty jsi nějaká posudková komise??? Na co si hraješ??? Mindráky si nechej k doktorovi.

      • Pan Občan často říká - neexistují "bývalí komunisté." neexistují ani bývalí kádrováci. Nejvíc vždycky skučí, jak známo ten, kdo má nejvíc másla na hlavě. 

    • KIMCID

      Hrdinové od klávesnic jako ty, šup do maskáčů a na Ukrajinu bijče

    • Tak aktivita rudých trollů je zatím jenom na papíře. 

      To, co se ve skutečnosti děje je reálná aktivita - jak se to vlastně nazýváte Vy sami Jardo-Jano? Čípak jste trollové vy? 

      Aha, Vy jste praví vlastenci, promiňte, že jsem to hned nepoznal a máte právo nálepkovat ostatní. To Vám jistě dělá dobře. Zvyk je železná košile. Dejte se do holportu s jedním zdejším odborníkem, pro kterého jsou jeho spoluobčané jen ovce. Ještě že Vás máme. 

    • goyim

      Aktivita mozkových buňek uživatele jarda-jana je nevídaná. Zvládl dokonce celou větu. Sice je to ad hominem blábol, ale i to se počítá.

  • Jsem Moravan a respektuju pouze toho, kdo respektuje mne. Je mi jedno zda je to Rus, Němec, Brit nebo Američan.  Mým vzorem je Moravan a Demokrat Masaryk. Jakéhokoli diktátora pošlu do pr...stejně jako Moravan a Slovák Gabčík a Kubiš poslali do pr...Heydricha.

  • Společná akce nebude. 

    Přeci si to EU nerozhází s velmocí. Za to jim nějaké Česko nestojí. 

    Svou podporu už nám "spojenci" ukázali v Mnichově i v roce 1968. 

    Prostě nás obětovali a obětovat budou.

    Co je na tom nového? 

    • gaheris

      Stará vesta, to dá rozum!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit