Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na jakém základu chtějí dávat sankce?
    • A znáuš ten vtip: přijde Lavrov k Putinovi a říká: Vladimire Vladimiroviči, právě vydali v USA zprávu, že Michelle Obama je těhotná!! Nato V.V.Putin: a obviňují mě, nebo celé Rusko?
  • Pls jake sankce?
  • Na to se dá říci jenom jedno, ZMETCI AMERICKÝ.
  • bezcenný rusák nemůže být překážkou našich vztahů.Chci nadále jezdit volně do USA. Pokud by měl být nějaký obyčejný umaštěný odredovaný špínavec brzdou, rád bych si připlatil, aby tomu už tak nebylo.Klidně ať jej vydají, utratí, naporcují ..... Co my tady s ním?
    • Do usa jezdit nechci ale od rusu ropu a plyn potřebuji;-)
      • bezcenný jsi tady dlouhodobě ty. Přeci obyčejného páchnoucího špinavého rusáka nelze měřit s našincem. Se prober drbane.
        • Našinec to jako ty špíno? Tak za takového hulváta co nikdy žádného rusa nepoznal a jen uráží tu nechceme. Táhni!
          • obyčejná chátra z ulice někoho vykazuješ? Kdyby jsi byl třeba s ruskou verbeží někde na nechtěně na dovolené, poznal by jsi co je to za bezcharakterní prasata. Dobytek který žere rukama páchne, dělá kravál a myslí si že mu patří svět. Rusák je hnůj všech hnojů! Ovšem jak právě ty říkáš o někom špína to sedí! Zalez do chlívku!
            • To nebyli Rusové, to byli Ukrajinci.
            • Jdi do prdelle špinavej Simone. Smrdíš po chcankách a už ba si měl chcípnout, debille hermafroditní se syfilisem.
    • A co až někdy někdo tebe označí za bezcenného Čehůna? A ať tě klidně utratí a naporcují? Myslíš, že se ti to nemůže stát?
      • V USA nrozhodně.Kolik stojí vízum?
      • dzixy
        Teda Ti povím, to je ale argumentace, coby protinázor.
  • I když beru a dá se říct,že souhlasím s většinou příspěvků ale nejvíc bodů bych dal,když by Zeman vyhlásil sankce USA ! Jako Zemana nemusím už jsem to psal kvůli tomu co slintal
    v 89 ale jinak je nejlepší co by tam mohlo být nebo si tam umíte představit Trautrnberka !?!?!

    https://www.youtube.com/watch?v=01r2INhKZoc
    • Shlédl jsem kousek, na celé jsem neměl nervy a uznávám, že to byly hrozné bláboly, skoro jak od zrzavého Veškrny, ale pan prezident od té doby vyspěl a dostal rozum. Dnes, téměř vše, co řekne, tak to sedí. Myslím, že s jeho nynějšími zkušenostmi by tehdy tak hloupě nemluvil. Mnoho z nás, včetně mě, byli tehdy naivní hňupové a věřili jsme úplně každé trotlovině z rádia Svobodná Evropa, nebo Hlas Ameriky. Ježiš, jak já byl tenkrát blbej, já jim to všechno žral. Jediné, co mě těší, že jsem nebyl na žádné demonstraci, a že jsem necinkal klíčema.
  • .Byl bych rád, kdyby naši politici měli odvahu a sílu prosazovat NAŠE zájmy.
  • Já bejt panem prezidentem Zemanem, tak uvalím sankce na USA.
    • Např.nebudou jezdit po našich silnicích a předvádět epojízdnou techniku z překližek.
  • A co je jim do toho, že někdo dodává zbraně bojovníkům za svobodu do Kolumbie? Oni dodávají zbraně grázlům a zločincům do celého světa v miliónkrát větším objemu a to je v pořádku? Šmejdi!
  • Kdyby se vám někdo hacknul do vašeho soukromí tak byste se na to třeba dívali jinak... Když o něho žádá i Rusko.. tak to vypadá na agenta..
    • Nějakej moc chytrej.
  • Vyhrožovat jediné co jim jde.
    • Osvobodit Prahu to ne,ale použít největší zločince to jim šlo a ještě odzbrojovat lidi v Plzni.kteří šli hájit Prahu.Pamatujte si nikdy jsme nebyly tak bohatí,když jsme byli s SSSR.A s tím Západem se může spojit jen bezcharakterní cvhátra.
      • Také bylo od nich "charakterní", že pár dní před koncem války bombardovali Prahu. Prý si spletli Prahu s Drážďanama. Co chtěli bombardovat v Drážďanech? V té době to byla už jen hromada suti. "Omlouvá" je pouze to, že Praha a Drážďany leží "těsně vedle sebe".
    • Jsou to svině, rakovina světa!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit