Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • USA zrůdy
  • Tyto specifické fantasmagorie a intriky bezpečnostních služeb a redakcí snad normálního jedince už nemohou zajímat. To bylo, je a bude. Problém Evropy jsou nyní uprchlíci nadivoko puštěni AM v tichém společenství EU do Evropy. Takže za vše může Rusko. Připadá mi to dětinské a naivní.
    • kde tady vidíš migranty.... ?
      • Přijď se podívat např.na JM než roztaje sníh.
      • Ty "inteligente", až budou u nás, tak to už bude de facto po bitvě a můžeme se jít rovnou oběsit.
        • Oni tady již jsou!
  • Co nám udělají? členovi EU? co děláte jednomu děláte všem?
  • liborri
    Ať jde celá ta špinavá USA do hajzlu myslím že už ji máme všichni plné zuby. Rozhodně nevydávat a vrátit zpět do Ruska. Amerika bude někoho nazývat hackerem. Oni sami jsou zodpovědni za těměř veškeré hackerské ůtoky. A ten idiotský facebook a iphony jsou vlastně jen sledovací zařízení aby měli lidi pod kontrolou a nic víc. Zaplať bohu že odešel ten prolhaný neger z funkce. Trump je pro další světové dění to nejmenší zlo. Viva Russia.
    • Ty nemůžeš zapomenout je jejich benzín,, goluboj... byl modrý....? Tak si říkáš .. už aby byli tady...
      • Hlavně nebyl za 31Kč,ale za 2,10-2,30 a nafta za 0,90 halířů za litr.Tak se probuď.
      • ?
    • Jo, jo, jo, absolutní souhlas. Co si ty zákeřný, krvelačný židi vlastně mysleji? Já nejsu žádný rasista, pro mě žid, jako černoch.
  • že výměna Fajáda za ty naše hlupáky zajaté nebyl dobrý tah. Drbani se nechali zajmout i přes varování. Pochcípat jsme je tam měli nechat. Bezcenní zmetci jejichž živou nemá žádnou cenu tam klidně mohli natáhnou ráfy! Tady se po nich nikdo nesháněl!
  • Jaké sankce USA není v EU? Vyhrožovat suverénnímu státu je drobet neslušnost?
    • Krýt a nevydat zločince svému partnerovi /Nato/ je divnější..
      • Partner nevyhrožuje
      • USA není partner, je to otrokář s bičem.
  • Nespletli jste si jméno toho hackra ? *14*
    • Myslíš co se cpal do suvereního státu přes Hlas Ameriky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit