Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pavel.Jegl

    Váš příspěvek byl smazán s celým vláknem na kvůli hulvátské reakci KIMCIDA. Systém neumožňuje mazat ve vláknu selektivně.

  • jsem asi něco proved slovo opilec nebo Japočech je asi hodně proti srsti korektora či se pletu?Že by proti evropská cenzura?vypadá to že se blíží doba spotřebního komunofašismu kde je jen ten jeden názor správný.

  • KIMCID

    někde pláče

  • Jak nakonec skončil zde tolik prezentovaný pan politolog, teolog a ekologický kolchozník, pan Tomáš Ignác Fénix? Nějak ticho po pěšině. 

    Že by na jižní Moravě ztratili cit pro ekologické zemědělství?

  • KIMCID
    Za mě nejlepší zpráva že se tam nedostal Telička a Štětina.
  • Tak jestli média uvádí pravdu, tak ona je nejen povoláním ukulelistka, ale kvalifikaci má jako šéfová všech pirátů v Evropě. 

    Momentálně je toto hnutí generačním favoritem nejen v ČR. Tak si děvče vydělá nějakých 10 mega - třeba na tu Havaj.😂

  • KIMCID
    http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/slovensky-poslanec-ne-slunickarske-evrope/
  • Těžké chvilky přicházejí pro prasiče zdejších stránek, nějakého Nováka.V reálu beztak příslušníka té pouliční chamradě co vyřvává po Praze.Tak to vidíš drbane, tolik jste se v ulicích nahulákali a ono nic.Ani nic nebude. Copak lůza z ulice tady rozdává karty?A zas s nimi Nováku můžeš vyrazit do ulic. Krásně se ve zprávách kouká na zmatený lumpenproletariát jak chce v ulicích  nový svět. Takový ten ODSácký TOPácký. A on nepřichází.

  • KIMCID
  • KIMCID

    No alespoň někdo někde dodržuje že

  • Pavel.Jegl

    Kvalifikace skvělá. Pirátka může vést poslaneckou delegaci na Havaj.

  • Chacha Nováku! Zatím je to tak, že ty lopata tady vykřikuješ a běsníš k všeobecnému veselí. Pozdě a zbytečně. Ty jsi z té pouliční chamradě, co?

  • KIMCID

    rudá špíno už si to pamatuješ tak že to mělo efekt ti to připomínat. :D

  • Jedna zpráva mě potěšila evidentně. Poslankyní EP se stala za Piráty paní ukulelistka. 

    Copak mohl být EP bez takové kvalifikace? 😛 Na tohle každý neumí. 

  • Jste obdivuhodný mudrc. Slovo slušnost Vám někdy maminka s tatínkem vysvětlovali?

    Možná by bylo zajímavé prozradit nám Vaší ctěnou profesi, která Vám umožňuje takhle hanit konkrétní osobu jen na základě jeho profese. 

    Asi budu na diskusi s Vámi disponovat nedostatkem sprostoty, takže ji považuji za zbytečnou.

  • Neznám jakého si lampasáckého trotla osobně a pravdu povědět ani o to nestojím -setkat s něčím tak křiváckým jako je jakési zelené pa.o musí být na zvracení.

    Stačí si jen přečíst pár rozhovorů s ním, popř. komentáře jeho obdivovatelů a je zřejmo že větší křivácké, podrazácké -píííííp-  nelze druhé ve světě najít.

    M.j.: co je závadného - hanlivého, označit křiváckou špínu podrazáckým křivákem?

  • Proč by se měl do Vás někdo pouštět?

    Přesně. Nemusím do všeho hned šlápnout, když to mohu překročit.

  • tak tak

  • Pana generála ve výslužbě osobně neznám. Pan Novák patrně osobně a podrobně, když se tak hanlivě o této osobě vyjadřuje. 

    Nebo je to normální špinit osoby, o kterých nic nevíte? Proč mě to u Vás nepřekvapuje? 

  • Kromě výše uvedeného ještě je jeho životní rozhled orámován panoramatem koblihy. 🙂 Jo, teď jsem si všiml...má tam i koblihu....tak to ty své nabiflované fráze má komplet....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit