Přejít na výpis diskuzí

Česko může mít nejhorší vládu v novodobých dějinách. Již brzy...

20.2.2017 21:00
Tomáš Chalupa 49 příspěvků

Do podzimních parlamentních voleb zbývá ještě více než půl roku a tak by se mohlo zdát, že je na nějaké přesvědčivé prognózy ještě brzy. Ovšem hřiště se zdá už nějakou dobu stabilní, pozice jednotlivých aktérů se postupně vyjasňují, takže leccos už odhadnout lze. Jak by vypadal jeden z nejčernějších...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sobotka svými radobynapady jak přivolat voliče defakto říká,ze jeho stranu budou volit jen líní a závistivý netahla.
  • Volič nevolí podle inteligence, ale podle sociálního zařazení. Důchodci budou volit Babiše(až na vyjímky), protože jim dal 300,- Kč narozdíl od předchozích vlád, kdy nedostali nic nebo max. 100,- Kč. Nepodnikatelé budou volit Babiše, protože závidí podnikatelům, kteří si kupují drahá auta apod., proto, aby si dali do nákladů tyto investice a nemuseli zbytečně platit daně ze zisku. Nezamněstnaní a lidé po studiích budou volit levici, která jim slíbí zajištění práce(???!!!). Nikdo u voleb nebude přemýšlet, ale pouze racionálně myslet dle svého zařazení ve společnosti a dle manipulace médií.
  • Politika ukrádání kapitálu jen VYBRANÝM skupinám tuzemských podnikatelů (vlastníkům aktiv) daněmi a jeho rozdělení chudým do spotřeby je politický zločin. Proč trestní zákoník nezná politické zločiny? Která strana má v programu udělat ČR zase Naši? Tj. aktiva umístěná na našem území může vlastnit jen fyzická osoba - etnický Čech s občanstvím, trvalým pobytem a volebním právem. Půda a funkce nemají být prodejné cizincům (ex-Slovákům) ani firmám vlastněnými víc jak ze 49% cizinci... spolupráce, hoši, znamená spolu. Jinak je to ekonomická okupace. Ať emigrují sociálně nespokojení a ne elity. Brexitu asi nepomohli migrující Češi-Gádžové, ale jiné etnikum že?
  • Takže politika exportu aktiv (pobídky investic cizincům) je cesta do pekel. Já chci politiku podpory drobných podnikatelů - etnických Čechů - občanů, majitelů aktiv! Klidně jsem pro "Švédskou" daň z neinvestovaných peněz na účtech a osobního majetku ale bez daně z příjmu fyzických osob. (Z odvedené 1000,- na DPFO dojde na obce 500,- Ten rozdíl stojí výběr a přerozdělení. Proto ji např. Lucembursko zrušilo).
  • Víte, že v ČR a EU jsou finální (!) výrobci aut plošně osvobozeni od placení DPH na výstupu ale na vstupu si ho odečíst mohou? Jestli mají zisk 5%, potom mají asi 40% nákladů fundovaných naším rozpočtem... (-21% na vstupu a 0% místo +21% na výstupu). Tedy 35% jim zaplatíme za spotřebu našich zdrojů a 5% obratu navíc v zisku majitelům. Super, ne? A zkusili jste si koupit akcie? (podle mě to nejde) A jestli jo, kolik vám dali dividendu? A umíte korejsky, rusky, mandarínsky či německy? To je totiž podmínkou dostat se na pohovor na top manažera ve zdejších (cizích) montovnách. AJ nestačí!
  • Ve vesmíru všechno probíhá v cyklech. Naše politika není výjimkou. Nejprve se tvoří hodnoty. (Pravicový režim). Vlastníci aktiv se těší, jak se kapitál akumuluje pro dobrou věc - investice a rezervy. Je to řehole a tvrdá dřina, polovinu výnosu sežerou daně =spotřeba. Když se dost naakumuluje, přichází na scénu neslušná levice: Závist a mafie prosadí silou nebo uzákoněnou demagogií nějaké rozkradení - rozdělení a nevratné spotřebování "zbytečných rezerv". To je zábavný lov na kořist z pozice moci. Pak přichází krize, protože ti pracovití nemají kapitál ani chuť a někdy ani možnost tvořit statky. Jenže levice už nemá co krást (museli by řídit a pracovat, to neumí). Tak vládu zase získá více či méně "slušná" pravice a tak dokola. No, a oligarchie bez etiky je případem neslušné pravice. Ta je schopná prodávat cizincům ukradená aktiva (v tzv. privatizaci) a našimi daněmi krýt náklady, "humanitární pomoc " a pobídky pro jejich provoz na našem území.
  • EU nebude řešit, resp. Zeman nenařídí další "odsun" 1/3 populace jako Beneš. EU se necítilo nějakým tím % ohroženo. Ale malé národní státy a Britové ano! A zároveň musíme pořešit mafiánství, oligarchii a alespoň demokratickou kontrolu nad vlastnictvím aktiv (tzn. kontrolu moci a daní). To by komunisti, nacisti a další fanatici chtěli řešit jako "pořádek silou" a "řídit trh" na věčné časy. Babiš a ODS je oligarchie zvoucí, uplácející a zadlužující chudinu, aby šla ovládat ekonomicky. To přeci není naše kýžená cesta. Nebo jo?
  • Hlavně etnickým ne-Čechům nedávat volební právo - v žádné generaci... viz Kuvajt. Demokracie je nebezpečná pro malé národy. Přímo ohrožuje malé kultury, skoro jako genocidy. Opravdu se mnou jeden inteligentní Číňan (po VŠ Paříž, manažer) naprosto vážně řešil, jestli by stačilo jedno Čínské město přehlasovat 10milionů Čechů, kdyby je sem přivezli. Věřil tomu, že se menšina musí podřídit většině - naprosto demokraticky. Věřil, že moc je nutné udržet - účel světí prostředky. Google je nebezpečí...!
  • S ANO a ČSSD to bude těžší. Demagogii a populismu podlehnou chudí a polointeligenti (většina) - takže to na vítězství inteligentních a slušných (tzv. elit) nebude stačit. Nikdy.
  • Vláda vládne podle zákonů a ty dělá parlament. Dejte si všichni závazek a jděte k volbám aspoň s jedním juniorem nebo s osobou jen se základním vzděláním. Budou mít jen takovou budoucnost, jakou si zvolí - bohužel asi militantní. Už ztrácím naději že se nám někdy podaří prohlásit komunistickou ideologii za utopickou víru a KSČ za církev, plnou věřících v bludy. Pak by šli ze sněmovny vykopnout.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit