Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Františku, vůbec se nedivím, že nevěříte v boha, který by podle vás měl chránit vaši babičku před rakovinou. Já bych v takového boha také nevěřil. Jsem šťastný, že jsem měl možnost poznat skutečného Boha, který mně nechrání před úrazem ani rakovinou, ale svou smrtí na kříži mne vykoupil a nabídl mi věčnou spásu. Je na mém rozhodnutí, jestli přijmu. Já se celým svým životem snažím říkat Bohu ANO.
  • Zlodějům nemám co závidět ale rozhodně jsem proti vrácení neopravněně nabytého majetku. Ty jsi duševně postižený pravičák. Zkus myslet a nehltat tolik vládní propagačky.
  • hlavně,že se spousta lidí a i stát stará dobře......
  • pro Františka...jste asi velmi nešťastný,zapšklý a zlý člověk,když ve všem vidíte jen zlo..je mi vás líto......
  • Kněz, který se nechce prozradit, no to je v "demokratické" společnosti divné. Bojí se, že by ho upálili jako Husa. Zlatí komunisté, a stačilo by, kdyby husité nebyli nikdy poraženi. Určitě by se svět změnil v té době k lepšímu. Ale to víte. zradní pražáci.
    • No ten "kněz" může být ve skutečnosti jeden z těch závistivců, co se dusí vztekem, že má být učiněno po právu.
  • Nemám obavy o to kdo bude makat na majetku církve - pánbíčkáři, svatuškáři, ....... Budou se moct přetrhnout.
    • Rád si majetek od církve pronajmu na 99 let a jistě to bude výhodnější jak od součastných restituentů kteří se chovají však všichni postiožení víte.
  • Je signifikantní, jakou se tady ten chat stal stokou, kde si levičáčtí závistivci a primitivní hloupá lůza vylévá svůj vztek na tím, že bude učiněno po právu.
    Ať sousedovi chcípne koza, že!
    • Krásné šťouchnutí- ale trochu hodně hloupé. Především by se měly řešit zločiny církve- zejména té katolické, která má tolik nestydatosti, že zneužívá křesťanství. A pochopitelně i zločiny privatizační a následně válečné - to té naší novodobé mocivlády po roce 89. Jak se krásně ti dva (církev a pravice po roce 89) podpírají co? Na to ale bude nutné jiné koště. A tohle snad by měl chápat každý rozumný mozek a je jedno jesli zprava nebo zleva. Stačí k tomu základní výbava od narození- pocit spravedlnosti.
    • Ty bys měl dělat mluvčího satanské církvi. Ale křesťanům děláš jen ostudu a svými výstupy o lůze apod.. se i rouháš proti učení Ježíše,který na rozdíl od Tebe miloval ty nejchudší a mamonáře vyháněl z chrámu a znáš to o uchu jehly a boháčovi? Čiň pokání a na čas zmlkni a obrácen na pravou víru se vrať mezi nás. A používej jeden nick a nikoliv tři a více. Vše dobré Pedro,Petře,původní Petře!
    • Seznam se ty neznalku s tézemi poslání církví. Nikde není mamon a hrabovost. Církev nikdy žádný majetek neměla, pouze ho ukradla. Už vidím dvě hrbaté staré jeptišky a prďolu faráře jak kácejí stromy a opravuji kláštery pro blaho svých bližních. A neslintej tu o levičácích, když nerozumíš ani tomu. Je mi tě líto blbečku.
    • Nejsme závistiví, to pouze vy okrádáte, pokolikáté již včetně minulosti vlastní stáda, prasata nenažraná společně s politickou garniturou spekulantů spřažená svoloči.
      • Vracení majetků okradeným nazýváte krádeží? Pak tedy vy jste dobytek a nemáte co dělat v právním státě. Doporučuji Vás exportovat mezi podobné zrůdy v Koreji nebo na Kubě. Kéž vychcípáte.
        • Ty di do pr d e le, jdi se modlit, čím víc svatí tím víc rohatí!!! Máš rohy jako vůl!
      • Aha dnes byl krásný dokument o Karlštejnu, syn mi to nahrál, už Karel panovník byl prozíravý!
        • Děkuji za info a dej sem prosím odkaz, kde lze tebou uvedené dohledat.
          • Karel Čáslavská československý filmový týdeník
  • Svatá pravda ! Bude si k tomu muset najmout odborné hospodáře-tuneláře, nebo přímo proletáře !!!
    Po listopadu se jediná konsolidovaná strana KSČ leninsky strategicky rozdělila na tři bojové koordinované proudy: 1) užiteční idioti zůstali v KSČM, 2) mazanější hajzlové „obnovili“ zničenou ČSSD, 3) největší svi.ě založily ODS a pomalu zakládají krajně nacionalistickou partaj. Takto je zmatený a bezradný volič fackován ze tří stran a může si vybrat, komu střídavě skočí na lep.
    Pravda a láska sice nezvítězily, ale „nepolitická politika“ má reálnou a logicky zdůvodněnou šanci.
    Všechno už tady jednou bylo – jenom adresný volební systém na účetním principu nikoli.
    Nepomůže nic jiného, než úplná personální adresnost a zpětnovazebnost volebního systému na voliče:
    Státy se prostě udržují těmi principy, na kterých vznikly (TGM).
    Existuje stručný a logický projekt: "Právní stát" na Seaplanet: http://www.seaplanet.eu/index.php/souvislosti/organizace-spolenosti/324-pravni-stat-je-spoluvlastnictvi-oban-nikoliv-koist-politik
  • Františku, Ty musíš být ale pěkná trouba! Pro Tebe jediný bůh/Bůh je KSČ? Kléma Gottwald, bolševizátor KSČ, považoval za boha J.V. Stalina, jinak největšího vraha světových dějin.Vypadá to tak, že jsi takový jednoduchžý tvoreček, a tak si věř, čemu věříš! zDAR!
  • http://www.osel.cz/index.php?clanek=2840

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit