Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Drahoš je na malé kluky, všude kde ho znají mu říkají Dra hošík
    • to říká ruské rozmetadlo.. a aeronet
  • JiriDrahos
    Jak Brusel poručí, tak se budu otáčet https://www.youtube.com/watch?v=5bKt7ceri8E *12* *11* *1*
    • A je snad lepší když Zeman se otáčí jak poručí Moskva? Musí. Mají tak kopie dokumentů o jeho činnosti konfidenta StB, které byly u nás skartovány.
  • Drahoše, do koše! Drahoše, do koše! Už jsem to realizoval. Skončil zmačkaný v koši.
    • Miloše do koše, Miloše do koše nebo spíš Miloše do...

      Taky jsem už odvolil. Volební lístek pro Bublinkovou P.del jsem dal na WC, tam ještě poslouží. *1* *2* *15*
  • JiriDrahos
    Žumpa horáček v akci a hezky po tmě, tyhle *12* opravdu NE!
    https://www.youtube.com/watch?v=EjYQ_FAwYX4
    *16* *12* *11* *10* *16* *12* *11* *10*
    • Největší žumpa je ten "symbol" země Zeman: pussy znamená k.nda, k.ndy sem a k.ndy tam, řízek vypadal a chutnal jako bublinková p.del, kdo s ním nesouhlasí je swině a měl by být zastřelen...
  • Odvoleno Zeman má můj hlas
  • Pokud dostane Zeman na frak u voleb, nebude to zásluhou Drahoše, ale jeho fandů, kteří nedokázali rozpoznat, kdo v této době je pro ně a stát lepším řešením. V každém případě bude přibližná polovina národa zklamána, proto ani jeden vítěz to nebude mít lehké. Ale jenom jeden z vítězů bude dávat svou hlavu i za ty, kteří jej nevolili. Ten by potom měl zvítězit. A domnívám se, že Drahoš takový není.
    • Důležité rozesílejte všem
      Ve volební místnosti dostanete dva lístky.
      Ten s Drahošem neházejte do koše ve volební místnosti.
      VÍME PROČ.
      TEN S DRAHOŠEM ZNIČTE DOMA
    • Zeman škodí státu a lidem a je rozhodnut škodit až do poslední minuty v úřadě, jako pomstu za svojí případnou prohru. *16* *16*
      Vždy sledoval pouze své vlastní zájmy *6* *7*
  • Věřil jsem v Drahošovu slušnost.Včerejší debata mě vyvedla z omylu.:(
    • 0
    • ObcanHavel
      hezky si včera namazal Zemana na chleba, jen co je pravda
      • 0
  • já volím za chvíli, volím lepšího prezidenta, volím současného prezidenta
  • Prosim Vás copak to nikdo nevidí , p. Drahoš nedokáže samostaně argumentovat a navíc mění názory, tak jak to je žádoucí. Nebýt při poslední diskuzi Horáček ,tak zněj nedostanete ucelenou větu. Horáčkovo koučování jako na volejbalu (gestigulece rukama a prsty) je na úrovni ZDŠ zkoušeného žáka před tabulí a ostatní mu rukama nohama napovídají.Ten to člověk má hájit naše zájmy KATASTROFA!!!! *8*
  • Obcan.Havel
    po tom, co se provalila ta špína s Drahošovým naslouchátkem ho může volit opravdu jen blázen

    já šmejda na hradě nechci
    • 0
    • ???
      • ObcanHavel
        on asi myslel odposlech (a ani ten neměl), naslouchátko je ta věc zesilující zvuky pro lidi co špatně slyší *4*
    • ObcanHavel
      no a? můj děda má taky naslouchátko *1*
      • 0

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit