Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Havel byl loutka, která viděla jen svůj mamon a když se to jednou podařilo, tak proč to nezkusit znovu.Nastrčit naivku a dál to tiše kormodlovat z pozadí. Jsem zvědav ,kdy to konečně p. Drahoš pochopí a procitně. HOřký konec celkem vzdělaného člověka.
    • President je podle naší Ústavy pouhý SYMBOL země vůči světu prakticky bez samostatné rozhodovací pravomoci. V. Havel se choval jako skutečný symbol, na kterého civilizované svět stále s úctou vzpomíná. Proto také busta V. Havla je na čestném místě ve White House v USA. Zemanova busta bude nanejvýš na veřejném záchodku v Moskvě.
      • Ty jseš opravdovskej Bubblebum a všechno máš pomíchaný. Havlova busta není v bílém houseti, ale v Kongresu v budově Kapitolu. Mimochodem ta busta vypadá příšerně, Havel tam vypadá ještě hůř než vypadal ve skutečnosti. Vypadá tam asi jako když si Ivánek nasadil medvědí hlavu, popřípadě něco mezi ošklivým chlapem a hrochem. A s úctou na něj vzpomíná jen taková chamraď, jakou byl on sám. Doufám, že nikdy nebudu mít bustu v Kongresu ve Washingtonu. Musel bych se stydět a znamenalo by to, že jsem pěkný xindl.
  • pokud mne přímou volbou zvolíte tak to budu kvitovat .Neočekávejte však že si budete o všem sami rozhodovat formomu referenda. Na to jsem tu já . Vy si řeště vaše přízemní problémy na úrovni obce. Jen já jediný jsem z vás ten vyvolený . *8* A tohle chce o nás rozhodovat!!!! *10*
    • Zatím je známo, že na autokrata si hraje Zeman, ač je to pouhý kladeč věnců: pohrdá zákony a Ústavou a chtěl by si hrát na na cara gosudara jako ten trpasličí chán v Kremlu.

      Na zavedení všeobecného referenda nám chybí OBČANÉ, jako jsou např. ve Švýcarsku, kteří mají vlastní názor a jsou si vědomi důsledků svého rozhodnutí. K mnoha rozhodnutím jsou třeba odborné znalosti, schopnost analysovat situaci a vyvodit z ní správné závěry.
      U nás převládají OVCE, které skočí na na kdejaké kecy - viz strašení "sudeťákama" od StBáka Zavadila při minulé volbě a různé podpásovky a kecy Zemanova ovčince. A tak to, že stačila kobliha nebo sliby "bude líp" a máme v PS fašisty typu Busmea a KSČMizerové a smečku vlastizrádce OkatéMůry.
    • Zeman, nemudruj tady a běž balit, ožralo.
  • Drahoš měl nápovědu v levém uchu,odvracena strana zvrácené osobnosti před kamerami ČT žumpa,v případě nedejboze jeho zvolení,kdo mu bude napovídat v Bruselu? Tragéd a zoufalec Drahoš nesmí s podporou komediantů vyhrát!
  • Těžko Anežko
  • Obcan.Havel
    Chtěl jsem dát hlas Drahušce, ale objevilo se mi "Už bylo hlasováno dříve" tak jsem volil Pana Zemana!
    • 0
  • Musel by být člověk slepý a hluchý, aby neviděl kdo se choval jako naondulovaná primadona s brýlemi, s úšklebky. Když umí na věcnou otázku svého příznivce ve včerejší debatě ČT odpovědět pouze tak že bude něco prosazovat bez konkrétního řešení (zlepšení života na vesnici spojeného s infrastrukturou) a zopakuje vlastně dotaz jeho příznivce jako řešení tak je to u mně hňup.
    (Hňup pro vysvětlení je vykastrovaný koze).
  • drahouše pro teploušee
    • ObcanHavel
      takže ho nakonec budeš volit? dobře děláš!
  • Autokratickej blb Dra-hošík na Hradě, no potěš!
  • Je mě fuk kdo vyhraje chleba levnější nebude.Ale jsem hluboce zklamán z paní Marie Rotrové.
    • 0
    • ObcanHavel
      mě byla paní Rottrová vždy sympatická a teď ještě o trochu víc
  • Nejsem pražák a tím je vše řečeno !!! Oni totiž pražáci si myslí, že jsou něco "VÍC"
    Zatím nevím jak dopadnou volby ale i když znova opakuji, že Zemana nemusím tak mu fandím, Víte i když jako pocházím s vesnice ale mám i vzdělání a ne jednu agreditaci, že bych mohl mít nos nahoru ale to mají ti někteří"PRAŽÁCI !!!! "Zapoměli na přemyslovy lýkový střevíce je to o tom aby nezapoměli odkud vyšli !!!!!!!!!
    Takže je to o tom, že venkov proti Praze !?!?! Kdo má vinu Praha nebo venkov !?!?!?!

    https://cs.wikipedia.org/wiki/Stadice
    • Dal jsem ti mínus a to s toho důvodu,že napadáš pražáky.Každý druhý nebo třetí není pražák,ale naplavenina z celé i bývalé republiky.Těch skutečných pražáků je málo,protože nemají prostor na dělání dětí.V parku je to trestné.Zato takové severní Sudety jsou jich v Praze plno.Magistrát samá Morava a Slezsko.Divadla slovenská,komentátoři to samé.Takže se v Praze mluví československy.Alespoň ten Babiš se učí česky,ne jako Husák československy.
    • Nechci zde rozbírat, že Praha je mimořádné město už nejméně od doby Karla IV, který nechal Prahu budovat podle hluboce promyšlených nadčasových plánů. A stále přijíždějí do Prahy návštěvníci i z dalekých zemí, kteří hledí s úžasem na architektonické skvosty vytvořené v souladu s přírodní scenérií.
      A místní lidé jsou více či méně "normální" jako všude jinde.
      Ale pokud si někdo myslí, že jako Pražák je "něco víc", tak to jsou většinou ti "Pražáci", kteří se přistěhovali z dalekého jihomoravského venkova a myslijó si, že tím pobrali múdrost světa. A pokud si někteří myslijó, že bydlijó ve špicovém štatu,k tak to sú kemové z Brynclu. A přitom v tom svojim štatu nemajó ani tramvaje, a musijó jezdit šalinó. *3*
      No nic proti Brnu, také má své krásy a zajímavosti, ať je to přímo ve městě nebo v jeho okolí. *4*
    • vyženeme pražský K U R V Y a připojíme se k Rakousku , beztak jsme se měli líp za c.k. monarchie bez těch pražských transsexuálních vyžírek a zlodějů. raději pány ve Vídni , než v tom semeništi všech buzzerantů a sluníčkářů světa, Praze
      • Dnes bys z Prahy mohl vyhánět jenom takový burany jako jsi ty. Páč těch je v Praze naplavených tak 60%.
    • Kolik jsi jich dneska udělal ? Tipuji tak dvanáct zazděnejch.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit