Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • USa a NATO Rusofilům prostě vadí . Z jednoduchého důvodu.
    Dokud tu jsou nemůže diktátor Putin obsadit okolní země a znovu oživit
    totalitní říši podobnou SSSR:

    Ukradl kus Ukrajiny. Operuje s neexistujícím NovoRuskem které ukradl. Na papíře
    nezávislé jinak Ruská loutka. Jenže svět ji nikdy neuzná a sankce tlačí Rusko
    ekonomicky ke dnu. Proto to zděšení v tábože Putinovců.
    • a nejen rusiofilům ale všem myslícím lidem. co mají v hlavě víc než IQ tykve....
    • Rusko nám také za Ukrajince Brežněva ukradlo Zakarpatskou oblast a hodná Ukrajina se nemůže odhodlat nám a Slovensku ji vrátit.
      • to my teď pár set metru ještě polákům dáme.
        a pak se asi omluvíme sudeťákům *7* *7* *7*
    • Nejsem Rusofil=příznivec všeho ruského , NATO mne nevadí vadí mne USA.
  • je jiný frajer.Ten organizuje záškodnické aktivity na plné pecky.Volí si své zástupce vydává pokyny a je takovým samozvaným šéfem nového protiamerického odboje.Takový statečný odbojář že si operativně zrušil na svých stránkách telefon i elektronický kontakt.Někdejší poslanec a soudce Vrchního soudu.Pěkní típci se nám vetli do funkcí.Vyneseni hnoji z ODS.Ještě že se nám takto pěkně vybarvují.
    • Ten rusofil Vyvadil to ale pěkně projel
  • ... hlupáci jako Davy ani netuší, o čem je řeč, je to exemplární lidská troska :)))
  • Průjezd amerických vojáků přes ČR mi vůbec nevadí. Ale kdyby pořádali ruské vojska něco podobného např. v Mexiku nebo Kanadě... .....tak myslím, že už by tolítalo. Ach to lidstvo.
    • nesmysl, prujezd vojaku je na zaklade naseho clenstvi v nato, v Mexiku a Kanade nemaji zadne spolecne clenstvi s rusama
  • Pánové odbočme od politiky.

    Konvoj USA nám silnice zničit nemůže protože ty jsou v dezolátním stavu už nyní.
    Ministerstvo dopravy slouží léta jako pokladnička zdejších kmotrů.

    Dálnice se nespravují ale za předražené peníze jen provizorně látají.
    Čím dříve se totiž zničí tím dříve dostanou kmotři další zakázku na které se napakují.
    • a nerozbijou si to ty američani *1* *1*
  • Na tomto článku je tragické a děsivé něco úplně jiného ;
    Teď jsme tady u moci my a jestli má někdo jiný názor tak je hloupý, ubohý atd.
    K tomu správnému názoru vystoupí celebrity s tím správným uvědoměním od roku 1989 a kdo smýšlí jinak je třeba z něj udělat hlupáka.
    Pravda druhých se zesměšní a prohlásí za malichernost.
    Netušil jsem, že zrovna i pan Kačer, kterého vnímám jako chytrého člověka šlape po holubici Míru ve prospěch rozpínavých Američanů chrastící údajně jen odstrašující jízdou husarů demonstrující semknutost mírotvorců.
    Slovo Mír se jaksi vytrácí z vašich slovníků pisatelé a hledáte jen to ztělesnění zla v Rusku jako Hitler v židech a Edvardu Benešovi právem pokládaného za moderního demokratického politika minulého století.
  • asi mne nezajímají výklady Hlasů, Filipovských, Krausů a spol. rozhodně to není nic, co je třeba brát vážně, protože budou hlásat vždy jen o, co si myslí, že chceme slyšet
  • jsem proti demonstraci moci.(jakékoliv země a strany)
  • Náš všeckýma mylovaný nadsoudruch degeneralisismus Vůdce Putin válku viprovokuje a vihraje! Má atomové rakety a eště v záloze Raketoplán Buran!
    • Člověče, nevím, zda jsi opravdu takový hlupák nebo se jím zde jen děláš ? Diskutovat s tebou asi nemá smysl. Jen jedno, byť opět budu onálepkován jako rusofil. Jediné Rusko má v současné době prostředky vynést materiál a lidi na oběžnou dráhu Země. To je fakt.
      • ... jsi neuvěřitelně hloupý, že se tou troskou zabýváš, ale dobře ti tak, blbe :)))
      • dnes po deváte hodině startuje sojuz s posádkou na ročni misi *3*
    • Raketoplán Buran je v muzeu *3*
      • Bastard TRPAJZLÍK SE VYSTAVUJE V kREMLU! Vydrží jeho poškozený mozek?
  • Búďet chljéba tovóryšč Půtin? Kogdá?
    • Až přestanou v Rusku Ukrajinci krást, jako kradli v Česku ve skladech podnikatelů, u kterých se nechali nelegálně na pár měsíců zaměstnat.
    • v Kieve? já něznáju....eto vašo dělo *15* *15* *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit