Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Za každým stromem na nás číhá agent sí aj ej ale náš mylovaný Vůdce agent ká gé bé Putin si s něma poradí protože má v záloze Raketoplán Buran.
  • Milý pane Hlas! Pokud právě vy se necítíte připo...., nechte se ostříhat, šup do UK army munduru a ukažte nám všem nevědomým, co umíte!
  • hlas,ten ubožák vylezl z nějaké díry a bude tady vyrypovat
    • ... ty ze své nejlépe nikdy nevylez, primitivní chudáku :)))
  • No a když vlezou na dálnici bez známky a snímače poplatků tak poldové budou koukat jinam ? *3*
    • ... budou čumět na tebe, vypatlanče :)))
  • Až odvezou do nově otevřeného diagnostického centra pro duševně choré v Klecanech místního pisatele pod 10 nickama tak se smrskne diskuse ze 150 na 30 příspěvků !!!
    V opačném případě jde o placeného pisatele portálem Tiscali .
    • ... nefandi si, moc toho tupce intelektuálně nepřevyšuješ, blbe :)))
      • tebe ale vždy
  • Američané lidem nevadí protože vždy odjedou a zase přijedou.
    Kdežto Rus kam vleze tam zůstane a zavede svoji totalitu.
    Tu ukradne část Gruzie. tu ukradne kus Ukrajiny. Tu hrozí Lotyšsku.

    Po 2. světové válce zůstala USa v řadě zemí - dnes jsou z nich moderní prosperující
    státy: Západní Německo. Jižní Korea Japonsko.
    Státy kde zůstal rus jsou ekonomicky chudé a politicky nestabilní.
    • Simone, v druhém odstavci jsi zapomněl jmenovat Irák, Afghánistán, Sýrii, Lybii a další státy, kam USA vyvážela svoji demokracii. Rusko nepochybě ovlivňuje své sousedy a to třeba i vojenskými intervencemi. USA se ale snaží ovlivňovat celý svět a mít své základny rozeseté po celé zeměkouli. Schválně, Simone, jsi jistě chytrý, napiš zde kolik základen má po světě USA a kolik Rusko. Díky za informaci.
      • Jsem holka. Přestaň pomlouvat a špinit názorovou odpůrkyni.

        Simona
        • Stále čekám na tvoji odpověď na otázku, kolik vojenských základen na světě má Rusko a kolik USA? Tak buď seriózní a napiš mám to zde.
          • Základna není okupace. Udělej si v tom konečně jasno.

            Americké základny státům nevadí. Ruské nikdo nechce protože rus všude kam přijde
            zavede vlastní totalitní režim.
            • Bacha,Simona má koule... *1*
            • Jsem holka. Nechte si ty vaše laciné podpásovky.

              Simona
            • Pane Vachmajstr, Vy jste hlava!
  • Tak nějak jsem nezaslechl že by tento konvoj měl povolení od našeho parlamentu nebo už neplatí ústava ,která říká , že na úzení čr se může sdržovat cizí armáda max. 48 hodin. Na už nejsme suverénní stát my už o tom nerohodujeme.
  • Mějte se pánové. Dnes budu nakupovat a relaxovat.

    Oblékla jsem si černé kalhotky a černé punčochy. Černou minisukni a červený
    roláček který odhaluje přírodní krásná prsa číslo 3. Nakonec černou bundičku
    a Bože já jsem kočka. *14* *14* *14* *14* *14*

    Je pátek a jak se říká blázni mají svátek. Tak všechno nejlepší rusofilové. *15* *15*

    Mějte se
    Vaše vášnivá kuřačka Simča. *14* *14* *14*
    • myslím, že na Hlaváku zapadneš do tamní společnosti, držím palce
    • Koukám, že máš velkou zásobu dámského prádla, Simone. Inu my ti tvoji úchylku nebereme. Jen kdybys byl zde v diskusích trochu rozumnější.
      • Já jsem holka Bohouši a holky nosí kalhotky. Smiř se s tím konečně a nezáviď.

        Simča
    • jo night club volá *1* travesti show co?za co jdeš za vondráčkovou?
      • Jsem holka zlato. Užij si svátek.

        Pa blázne

        Simča.
        • Simčo jseš komediantka. Už si to ani tady nelze představit bez tvých gagů.Škoda, že nemůžeš poskytnout nějaké video o své nebetyčné kráse.Tak si to dál užívej a piš co nejvíc, ať se zasměji.Někoho sice můžeš nas.at, ale toho si nevšímej. Člověk musí mít fantazii, jinak by tě mohl jako někteří opravdu považovat za zneuznanýho dědka.Myslím podle těch příspěvků, které bohužel směřuješ jenom na východ.Ale budiž, jiná už asi nebuideš. Na převýchovu jseš už zase moc stará i když jseš mladé děvče.
          • Mám tě ráda.

            Simča
  • To
    jako anonym (inkognito)
    Ano, v r. 1968 sem vtrhli Rusové v noci bez vědomí představitelů naší země, povraždili na 120 civilistů, rozstříleli fasádu národního musea, odvlekli naše představitele do Ruska, kde je přinutili podepsat nějaký canc teatrálně dokazující v duchu ruské mentality, že "byli pozváni", ...

    Ano, v roce 1968 sem vstoupila všechna vojska Varšavské smlouvy vyjma Rumunů, ale bylo to se souhlasem amerického presidenta Johnsona a Brežněva, tudíž je to srovnatelné s Paktem Ribbentrop-Molotov. Takový byli bývalý a současný spojenci !!!! Hanba americkým okupantům !!!!
    • Tady vychvaluješ Američany a ti jsou ještě horší než Rusové.Kdyby jsme s nimi byli v paktu NATO místo ve Waršavské smlouvě a začali bychom zlobit,tak by nás napřed rozbombardovali jako Kosovo.Oni ty velmoci všechny stojí za pendrek.
    • Peppone, armády ostatních zemí Varšavského paktu sem "byly vstoupeny", protože k tomu dostaly rozkaz z Kremlu. Ale opravdu jenom vstoupily a nesrovnatelně menším počtu oproti té půlmilionové ruské armádě. A jak chovali např. Poláci, kteří zase odjeli, stačí se zeptat lidí z východních Čech. A Rusové, kteří se tady usadili na víc jak dvacet roků... To byl jenom tyjátr jak jsou Rusové zvyklí, že si vzali sebou i jiné armády, aby to jako vypadalo, že je to cvičení.
      • Rozkaz ano, ale až když se předem dohodl Brežněv s Johnsonem. Kterého ujistil, že nebude pokračovat dál na západ.
      • jugoslavci se na rusa vys....,rumuni taky. že by se stala chyba?
        • Jugoslávii jsem vynechal. Ta nebyla ve Varšavské smlouvě.
    • Laskavě si přečti knihu Mráz přichází z Kremlu , kde jsou přesné údaje z roku 1968 a nemanipuluj, zastřeleno bylo 67 spoluobčanů z toho všichni nepřímou střelbou viz pitevní zprávy a protokoly. Dále se zajímej proč jsem přijeli , ale kvůli naší politice jara 68 to rozhodně nebylo.
      Opět v tom hrála roli strategie a rozmístění jaderných zbraní na obou stranách a to na západ od našich hranic a to dříve než u nás. Už mě ty tvoje povrchní žvásty nebaví , protože je to neúcta právě i k těm, 67 zbytečným obětem, kterým tímto vzdávám svou úctu i jejich rodinám.
      • lepší je rudá bouře od clancyho...:-)
  • http://orgo-net.blogspot.cz/2015/03/americka-kapitanka-odmitla-vypustit.html?m=1

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit