Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A názor báby Blažkové by nebyl ? Když už kde jakej votrapa se vyjádřil a amerckýmu cirkusu zatleskal.
  • americka armada je parta vypatlanej mozku.jsou schopni strilet do deti i žen.viz irak afganistan atd.pak se omluvi že to byl omyl.je to armada na urovni islamskeho statu..po 2 svetove valce vyvraždily nejvic lidi na svete...vytahujou se na male narody.rusove by jim dali na zadek...tak delaj dusno.zmetkove .rusi nemusim ale americany taky ne....
    • super film je Pentagon wars *3*
  • Proruskofašistickým kolaborantům tečou nervy, zatímco v Rusku umírají děti hladem.
    • No a zanedlouho začnou umírat děti v Evropském blahobytu, bude jim poskytnuto jaderné solárko, díky americkým dementům.
    • v americe taky ale nepíše se o tom *3*
  • Poláci byli odjakživa národ kam vítr tam plášť. Teď si hrají na vojáčky a myslí, že jim amíci budou pomáhat. Dostanou na ústa a bude po předvádění. Ty tři kolony přes naši republiku je vskutku moc a souhlas k tomu mohli dát jen zrádci národa!!!
    • já myslím, že si Poláci dělají zálusk na to, o co přišli, tedy na tu část s městem Lvov.
    • Myslíš že 17 % zabědněců a proruských kolaborantů v ČR bere někdo vážně ? I váš guru Miloš Zeman vás nazval protiamerickými blázny proti kterým je třeba bojovat. *15* *15*
  • Bc.JaroslavK-VS-osobnost
    soudruzi, diky memu moudremu vedeni a rozumnym krokum se podarilo stabilizovat hospodarskou situaci naseho milovaneho Ruska. Takze mohu hrde rict, ze maso i chleba bude. Nejspis kolem roku 2019.
  • Jo to víte, když jsem za pecí tak budu do všeho zasvěceně kecat jako pan Glas!!!
  • Jen jsem čekal, až se do tohodle ideologickýho humbuku zapojí šmíra všeho druhu. A už je to tady!
    • ... tak se nezapojuj, ubožáku :)))
    • Ivan Hlas není šmíra, šmíra je Karel Gott, helena Vondráčková a Eva s Vaškem...
    • Máš svatou pravdu.
      • ... u pitomečků jako ty nepochybně :)))
  • Pleteš si názvy Ne při-ranej ale na-ranej ! *12*
  • takovej humbuk...loni projelo 14 kolon a nikdo ani píp.nedávno plnej vlak britů
  • ... je neuvěřitelné, že existují tvorové, kterých nulový obzor končí na těchto stránkách :)))
    • třeba ty?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit