Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • poslední slovo ještě neřekla Tymošenková, ta kuje pikle a budeme se ještě divit
  • Čečenslo není okupované, nikdy nebylo samostatné, je trvalou a staletou součástí Ruska, třeba jako Chodsko Č ech...
  • prosím vás, to je přece jen zdejší komik a šprýmovná vložka, snad byste od někoho ¨takového nechtěl důkazy? *15* *15* *15*
  • ano a proto se musí oblast Doněcka a Luhanska a to celé oddělit od zbytku země (myslím, že bude následovat i Zakarpatí)... a bude klid.
  • zdá se, že doněckým mariupolští dost fandí, čím to? *15* *15*
  • Rusko vám sděluje podrobnosti svých zbrojních prohgramů? nebo Ukrajina, vy jen kecáte, a nevíte zhola nic, Předliožte fotky, filmy, zajatce i techniku , tomu se říká důkazy - ale kde nic není, ...
  • Bc.JaroslavK-VS-osobnost
    Dnes v Globusu jsem utratil za jidlo 3290kc!!! Pral bych toto sockam nekdy zazit takovy blahobyt ktery mame mi co jsme PODNIKATELE!!!
  • Jsem rád že kyjevská pakáž prohrává.A že na UA celej svět dlabe.
  • kde je Zlej Troll a jeho nicky ? nuda *13*
  • soudruh Stalin, ty propagandistické kremelské odkazy si strč do, však víš kam.
  • Rudí kolaboranti a rusofilní kolaboranti, zkrátka pátá kolona v ČR, se můžou ulhat, aby obhájili ty svoje lži. Nezapomeňte negativně naklikávat pravdivé názory, pravda vám vždycky smrděla vy prolhaný *12* .
  • Soudruh Lery nevidí důkaz o o tom že Rusko dodává zbraně do Doněcku.

    Existuje fotografie z města šachtarsk které kontrolují tzv. separatisté. Ukazuje 2 nákladní
    auta osázených protiletatdlovým systémem a raketami země vzduch.
    Ruská armáda zavedla tuto úpravu v roce 2012 Nikdy nebyla součástí Ukrajinské obrany.
    Kdo jí tedy přivezl? jedině RUSKO!!

    Tyto moderní zbraně potřebují speciálně vycvičené vojáky a ne Doněckou domobranu
  • Je mi jich líto ale dokud nedokáží otočit své zbraně proti sebrance v Kijevě !?!?
    Zuřivé boje se minulý den odehrávaly nedaleko Doněcku, v Uglehorsku a Debalcevu. 30. ledna k ránu armáda Novoruska v podstatě uzavřela kotel, ve kterém se podle toho nejskromnějšího odhadu nachází asi 8 tisíc ukrajinských vojáků.
    Číst všechno: http://czech.ruvr.ru/2015_01_30/Konflikt-na-Ukrajine-tvrde-podminky-primeri-9558/
  • Pro Soudružku Pusinku a pro všechny USA lezce . Kdo myslíte, že na světě nejvíc zavraždil lidí?

    http://redir.netcentrum.cz/?noaudit&url=http%3A%2F%2Fantiilluminati%2Enet%2F200%2Dlet%2Dterorismu%2Dusa%2Dprehledny%2Dseznam%2Dvsech%2Damerickych%2Dvalecnych%2Dzlocinu%2Dteroru%2Da%2Dvalek
  • A víc důkazů nemáš? To ale musíš taky se bít do prsou a hulákat : "Vraťte Srbům Kosovo!"
  • Sevastopol je oficiálně Ruská základna ještě za doby, kdy Krym patřil Ukrajině. Tam byla a možná je neskutečná výzbroj. Tu nechali Rusové separatistům k dispozici. Jak to dostali na Donbas nevím. Skutečností ale je, že ani přes satelitní snímky, ani přes agenty se neprokázalo, že by humanitární konvoje z Ruska byly zneužity pro vyzbrojení separatistů. Ty satelitní snímky by Američané ihned použili jako nezvratný důkaz. Ani Rusko ani USA si nedovolí tam dodat jedinou pistoli. Všimni si, že všichni politici chodí kolem toho, jako kolem horké kaše. Jediné co je, a to pořád dokola, že Rusko podporuje Ukrajinské separatisty. Nikde se nedočteš, JAK!
  • Jsem zvědavá jak dlouho by se bez Moskevských dodávek udržel tzv
    Doněcký separatista. Týden? *15* *15*
  • no tak, vidíte, že za ty komouše vlastně moho Němci. Oni vlastně mohou i za to, že se komouši dostali k nám. No a na současným stavu na UA mají taky velký podíl, protože bez nich by byl nácek v Kyjevě do týdne v kopru.. A to mám Němce rád a vy jste mě otevřela oči. díky
  • No bodejt by bolševik nechtěl mír s Německem. Proto také Německo poslalo
    Lenina v zapečetěném vagonu do Ruska aby svrhnul vládu a uzavřel mír.
    Proto se pak šeptalo v Rusku o tom že je to Německý agent.

    Německo chtělo mír protože válku na 2 frontách nezvládlo a tak chtělo válčit na Západě
    s tím že jednáním s oslabeným Ruskem zabere Pobaltí.
  • takže ti oškliví bolševici chtěli mír? No to je hnus velebnosti.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit