Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A to ma byt capisrale jako smesne nebo vesele?Ty jsi takovy ten lidovy nosic humoru,co?Ducha mdleho slovni zasoby minimalni ale s obrovskou vuli furt neco mluvit.Stejne vymasteny jak ta pomatena Alena,co?
  • Dotazovaní byli, Bakala, Pitr a babka s důchodem 7000,-. A máme 2/3 spokojených.
    • Doplnil bych důchodce Deža, který nikdy nepracoval - chraň bůh.
  • Prodám komunistům výhodně ruble! Dám jich 100 za jeden US dolar. Potřebuju je toho svinstva zbavit!
    • Obchod s otroky je až v Saudské arábii. Již jsi byl rý přihlášen.
    • Čapisrale moc se neunáhluj. Za bezcenné dolárky co dnes FED tiskne jako na běžícím pásu, si toho za pár let už moc nekoupíš. Pak ti budou rublíky dobré.
  • A nebude to tím, že průzkum na Slovensku byl objektivnější? *1* *1* *1*
    Já nejsem žádný milovník starých časů, pád totality jsem uvítal a jsem pořád přesvědčen že současný stav je lepší. Problém je, že to zlepšení je velice relativní a přineslo hromadu negativ. Nenaplnilo očekávání, při bilanci klady versus zápory vede jenom o prsa.
    Asi rok po listopadu jsem se bavil s partou Nizozemců. Ti mi tenkrát řekli, nedělej si o západní svobodě iluze. Ano, budeš mít možnost koupit v krámu co tě napadne, budeš zavalen ksindlem, který ti bude vnucován na každém rohu. Můžeš si z výplaty koupit desítky walkmanů, můžeš si vybírat z desítek jogurtů, nakoupit hromady oblečení podle libosti. Můžeš si zajet kam budeš chtít. Pokud na to nebudeš mít, rád ti někdo půjčí, peníze ti přinese až domů. Můžeš celé hodiny trávit nakupováním a vybíráním, co by se ti mohlo hodit.
    Na druhou stranu odevzdáš většinu platu na základní potřeby jako bydlení a vše s tím spojené. Budeš se klepat strachem abys nepřišel o práci a budeš se bát nemoci. Protože jakmile přestaneš vydělávat nikdo ti nepomůže. Budeš přežívat na dně ze kterého se těžko zvedá. V politice budou stejní ksindlové, měnit se budou jenom ksichty. *7*
    Tenkrát jsem to moc vážně nebral, ale zapamatoval jsem si to. Dal jsem se s nimi do řeči proto, že se neskutečně bavili jak u nás prožíváme politiku, jak jsou politici mediální hvězdy, jak lidi hltají co říkají. Nizozemci mi tenkrát řekli, u nás je politik člověk nižší kategorie. Nikdo slušný se s ním nebaví. *1*
    • jistě,ten co je na Slovensku stíhaný jako agent bývalé STB dělá v Česku předsedu vítězné strany.Velice objektivní.
      • No, objektivně, ten "slovenský estébák" je ve své funkci několikanásobně lepší, než bývalý "nejlepší financ východního všehomíra" Kalousek. *1* *1* *1*
    • Velice pravdivé.
  • Fašisti z KSČ zase mají vztekem pěnu u těch svých rudých prolhaných rypáků. Cha cha cha.
    • Nejvíce pěny u huby máš ty.
    • Alino podívej se na svůj modrý rypáček do zrcadla. A vzpomeněš si, že ti zmodral na schůzi ODS.
    • proč?Jsou spokojení,májí tam svého bývalého agenta a ten to již roztáčí pořádným tempem.
  • A to jste se ptali kde? V poslanecké sněmovně nebo v senátu?
    • Kdyby se ptali na bolševické schůzi, dopadlo by to jinak, že?
      • Obávám se, že je to to samé. Podívej se, kolik je v těchto institucích bolševiků. Akorát někteří změnili název strany, za kterou nyní kopou.
        • Bolševici v PS jsou spokojeni. Jsou hloupí, nic neumí, a plat mají pravidelný.
          • A to myslíš bolševiky ze které strany?
  • A to je moc dobrá zpráva.Jedině škarohlídové jsou proti
  • odstěhujte se do severní Koree. Nebo stačí do Ruska, tam ho Putler křísí mrtvých.
  • Za co? Nutno vysvetlit: za to je i za h...o. *3*
  • Jo byla to strašná doba.Fotr ze šmelin mněl furu prachu a nemněli jsme je za co utratit.Pár aut ,pár domečku nějakou tu chatu a uš se našli rypáci prej kde jste na to vzali.Nebejt tuzexu tak se to nedalo přežít.
    • Michale, fotr ti mNěl raději zaplatit doučování z češtiny. *12*
      • A ty jaxi uměla češsky?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší