Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsem gay, jsem na to hrdy a budu na to hrdy. My gayove volime svobodu a demokracii a Karel je nas Knizepan.
    • Takže Karel je knížepán gáyů? To bude mít dobré heslo do příštích voleb.
    • Takove B/lb/ce a gaye Karlovi preju. S takovym Bc. elektoratem to urcite "vihraje". *1*
  • omyl dnes to není ani setina protože tuto devastaci česka nikdo nečekal tak se neukájejte
    jak je to tady bezva s kchárlem fon sajrajtem a jemu podobných zmr---ů a pozor na aktivity
    usácké ambasády v praze *16* *16* *16*
  • Ano vazeny pratele samozrejme pad KOMUNISMU totality byl pro vsecky inteligentni lidi pozehnanim!!! Kdy konecne jsme mohli si uzit svobody a cestovat a nakupovat kvalitni zapadni zbozi a vubec ano pamatuji jak sme obrovsky slavili bylo to krasne citeni ze nenavideny KOMUNISTA je pryc!!! Trosku bylo zklamani ze sme ty zlocince nepovesili ale euforie tomu zabranila dnes by jiz se takova chyba nestala!!! *13*
    • Kaku, když byl pád komunizmu požehnáním pro inteligentní lidi, tak pak nechápu, proč se z něj raduješ ty.
    • No nevím, sice se otevřela možnost cestování, samozřejmě pouze pokud na to člověk má, ale jinak se fakt moc nezměnilo. O kvalitě zboží, které si člověk v ČR může koupit, je často lepší pomlčet. Krom toho, možností cestovat i na západ, jsme defakto zjistili, že není kam utéct, že všechny země jsou defakto stejné.
      I kdybyste tehdy pověsili komunisty, lidé podobného ražení by se stejně dostali do čela a dělali by si, co by se jim líbilo, pokud by dostali příležitost. Nezáleží tedy tolik na tom, do jaké strany politik patří, ale jak se může chovat. Je tedy třeba kontroly politiků zespodu, a to neustálé.
      Ještě jednu poznámku bych k Vám měl. Být vámi bych sem nepsal titul, zvlášť pokud je to Bc. Tento titul má dnes totiž každý blbec, což znamená, že toho, kdo se tímto titulem chlubí lze označit tak, jak se u této zkratky nabízí, totiž B(lbe)c.
      • Tituly se ve světě téměř nepoužívají. Pouze zde v oblasti Střední Evropy. Možná je to pozůstatek rakouského společenského ranku. Vždýť francjosef nepovolil ani Žofce, aby po smrti spočinula po boku svého lovce v kapucínské hrobce.
        V USA si jmenují např. profesora samy univerzity, také je platí, nikoliv my poplatníci. Pedagogická hodnost docent neexistuje. Zato ten, kdo má úspěšnou praxi a peníze je vysoko ceněn.
        • Tak způsobu školství v Americe bychom se měli bát. To je ještě horší, než v Čechách, nebo na Slovensku. Je otázkou, zda americké školství nepatří k jedněm z nejhorších na světě.
          Co se používání titulů týká, tak většina lidí, co se ráda honosí titulem, jsou lidi neschopní. Jinak i v ČR se defakto běžně tituly nepoužívají. A pak se, bohužel, musí používat tituly, pokud člověk chce mít alespoň nějakou šanci, že dostane odpověď od politiků. (Bez ohledu na to, jaká ta odpověď bude.)
          Co se týká akademických a pedagogických hodností, tak si myslím, že náš systém je docela dobrý. Rozhodně bych nenechával jmenování profesorů a docentů na jednotlivých vysokých školách, zejména na těch soukromých bych to nenechával.
    • Ale pro většinu L I D Í tohoto státu byl cestou k nezaměstnanostia a hladu. Kromě menší části, která na pokyn EUUSA rozkradla celý stát, zaprodala téměř všechno za hranice a předala Papežskému státu svoje kulturní statky a pozemky..
    • Já zastávám názor kdy bude pryč nenáviděný KAPITALISTA a kdy pověsíme kapitalistické zločince třeba již brzy.
      • Bc. Kaka a jeho "pratele" vynech. Ti "vihinou" svou vlastni b.bosti jak Didus ineptus. *1*
  • Ten dnešní průzkum nemusel být až tak zfalšovaný,lidé v roce 1989 nadšeně prosazovali změnu,která i přes dílčí nedostatky přinesla svobodu v základních atributech lidských práv.Ale.....vidina jednoho z atributů svobody-významně lepší životní úroveň obyvatel se sice dostavila,ale u úzké skupiny obyvatel,kteří své bohatství mnohdy získali podvody a zlodějnami.Pototýkám ne všichni zbohatlíci byli darebáci,takto to není myšleno.A ty ostatní atributy svobody-volné cestování,svoboda slova,shromažďování,podnikání atd.tady jsou,to jsou nepopíratelné fakty-ale jsou poměrně hodně zastíněny ekonomickou slabostí ČR.A o to mělo jít po roce 1989 nejvíce,vyrovnat se západu.A to se evidentně nestalo.
  • V komunistickém Československu docházelo k opakovaným hladomorům! Nedostávaly se základní potraviny! Už nikdy komunismus, už nikdy fronty na banány!
    • Tak to je zazrak, ze zrovna ty nejsi toho hladomoru obeti. B.bi by podle pravdepodobnostniho poctu meli zahynout prvni. *1*
    • Prosím specifikovat "opakované hladomory", kdy? Které základní potraviny? Ty ( na to se nedá vykat ) nevíš co píšeš. Pokud jsi mladý, tak tě omlouvá, že to to natloukli do hlavy učitelé. Jako nejohebnější profesní skupina naší společnosti.
    • HONZO-TECKO;ty jses GENIUS,ja jsem narozeny v CESKU ,ale takovy cas jsem NEZAZIL.TY jsi chcipal hlady a zanechalo to na tvem mozku/nedostatecne vyvinute bunky/
      nebo po tezkem URAZU mas omezene myslenkove pochody?!S banany mas pravdu,ale meli jsme dobre ovoce a zeleninu.Ty jsi VYKLESTENA hovezina,drive tezne zvire. *1* *2*
    • ostapkotab
      co to kecáš,eblb ?
    • Jsem pro.Raději fronty na úřadu práce a pak ty banány neuvidíš vůbec.Máš již občanku,že tady píšeš voloviny.Já těch let v tom Československu prožil a přežil ,ale 25 let demokracie jsem z těch potravinových bank onkologicky onemocněl.
      • KIMCID
        já radši na banány než na polévku od primátora *7*
    • Fronty na babány občas byly, ale teď máme babánovou republiku. Kdy byl v Česku naposledy hladomor? Ty ho pamatuješ.
      Přeji všem krásný den.
  • Kdyby to nevzdělaní prognostici v čele s klausem a zemanem nezkur..vili, mohlo to být podstatně lepší. Jen díky financím od rudých oligarchů a hrubé politické podpoře z Ruska, se vyšplhali na místo , kam nikdy nepatřili.
    • S prognostiky, ale jen některými - Klausewitz. Základní zradu na národu nesou však umělci- havloidi. Ti rozvrátili lidské vztahy u nás a zavedli pokrytectví.
  • KIMCID
    průzkum se dělal v KV a Praze v ruskojazyčných skupinkách,které právě vystupovali z mercedesů *7*
  • Změny po roce 89 opravdu stály za to H...o.
    • ostapkotab
      za dvě
  • Za čtyřicet let bolševické hrůzovlády umučili komunistické bestie v československých Gulazích dvacet miliónů Čechů a Slováků. Už nikdy komunismus, už nikdy fronty na banány!
    • Kolik jsi jich musel do CSR nastehovat, kdyz po tolika obetech je jich dnes v CR+SR 15 milionu?
      A jak jsi to dokazal? *1*
    • pro Honzu:
      Prosím tě,jestli máš OP tak si zajdi na MÚ a nech si tam zapsat,že jsi nesvéprávný-protože takové bláboly nemůže napsat NORMÁLNÍ člověk! *11*
    • Mýlíš se, bylo jich 300 milonů Čechoslováků. Teď se dá hovořit o bestii, když se podíváš do zrcadla
    • Jméno Honza v pohádkách mělo vždy váhu,protože Honza byl chytrý chasník ,což o tobě pochybuji.
    • Prima ironie.. *1*
    • Vidím to jako včera když nám odváděli bolševici dobytek z chléva, ti samí v devadesátých letech převlekli kabáty a stali se členy různých stran kdyby se vrátil Hitler tak budou poklonkovat jemu a když ne oni tak jejich spratci. No, dnes jsem starý a je mi to k smíchu co se zde děje mezi jakou verbeží jsem byl nucen celý život žít *16*. Po devadesátých letech komači zalezli do nor a dnes zas vystrkují drápky, i ti co převlekli kabáty, pozor na ně!!!
      • Lucipere-kolik pak ti je let,že si to tak živě pamatuješ,nebo máš nastudovanou literaturu?
        • Na to staci mit 75 let. *3*
    • KIMCID
      lež tolik nás nikdy nebylo *10*
  • Je to asi jako statistika a průzkum ČT 1 u naprosto neznámé agentury , že TOP 09 je s 9 % na třetím místě z hlediska preferencí do dolní sněmovny.
    Změna určitě ANO, ale ta realizace diletantů NE!!!
    Když ČT vysílá na stanici Déčko pro děti andegrand s Knížákem , kde se v písni opakuje stále mr@dat a tento dokument je financován za spolupráce Ústavem totalitních režimů tak říkám, takto přátelé tedy NE !!!
    • Souhlasím s Vámi,již delší dobu mám silný pocit,že celá slavná ČT je financována TOP + ODS

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší