Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dvořáková bývalá komunistická funkcionářka,nestydící se za svoji minulost,tady káže bludy za peníze daňových poplatníků.Že se nestydíš ty paskro lidského plemene.Měla by jsi za to,co jsi v minulosti dělala,skončit ve vězení a nevystrkovat ksift na veřejnost.Takový jako ty tady připravily,úplnou národní katastrofu,kterou stále přiživuješ.Oni totiž takový jako ty ti to umožňují!!!
  • Prosím Vás paní Dvořáková, ZAVŘI CHLEBÁRNU, seš ňák moc ukecaná.
  • Proboha, národe, vzpamatuj se, snad nebudeš volit příznivce a zastánce Sudetáků!
    Vol ČECHA, jsme Češi! jinak je to už náš konec, kam nás pan Havel a Klaus dovedli?

    Češka Eva
  • Víc škody, než zde způsobil současnej, tady určitě neudělá ani jeden z nich.
  • Kromě toho,že MZ rád exhibuje,používá též podpásovky typu "zdegenerovná šlechta" do očí
    někomu,kdo za své rodiče nemůže.Jestli v 11 letech musel KS opustit rodnou zemi a žil jinde,řekněte,udrželi byste si jazyk,byla by hymna to nejdůležitější v životě?
    MZ zůstal hulvátem a myslí si,že tento způsob zaujme i nadále a zvl.v cizině.
    Jeho nadměrné pití přesahuje společenskou normu,takže nám přijde na Hrad nový Jelcin.
    A navíc - kdovíco mají v Klausem domluveno.Pust´te si dokument z r.2007-Nerušt,vládneme.
  • Vůbec se tady neprojevuj, každým příspěvkem se projevuješ s nulovým IQ nebo s komplexem
  • Věřím tomu, co píše Pepa z Depa. Za 5 let Schwarzenberg nadělá tolik škody, že na to budeme doplácet delší dobu než na cinkání klíčema. Kde máte všichni vlasteneckou hrdost?
    Co jsme za národ si přečtěte na:
    http://abundancia.webnode.cz/casopis-4/kruty-experiment-s-cechy/
  • Píšete paní Evo, kam se poděla lidská důstojnost? Kolik jí měli nacisté a s nimi kolaborující, když rozpoutali zvěrstva. Kolik lidí přišlo o život, pustošili majetky Čechů, vypalovali celé vesnice. Jak tak můžete psát. To se nemůže srovnávat. Mnozí včetně Vás, kteří Schwarnzberga volili a budou volit ho právem přirovnávají k Havlovi. Havel dostal majetek v restituci, mnohým se majetky nemohou vrátit, pokud se Benešovy dekrety neprolomí, což se stane, pokud knižátko budou volit takoví naivní lidé, jako Vy.
  • Kníže Karel nemá potřebu si leštit ego. Chce téhle republice pomoci ze všech sil, a díky tomu, že má ve společenském světě hodně vlivu, to i dokáže. K odsunu Němců z pohraničí souhlasím s knížetem...představte si, že se zde narodíte, prožijete zde život, jakožto celé generace před vámi, válku neschvalujete jako ostatní..... a musíte odsud, Buhví kam. Kam se poděla důstojnost lidská. Předesílám, že můj otec byl v koncentračním táboře a taky tam byl uvězněns Němci...
  • Je třeba volit knížete aby mohla dostat Parkanová milost
  • Míro,špiníš tak akorát sám sebe a sám sebe ujištuješ, jak geniální je zrádceS a škodná Kalousek
  • volím "arciknížete" neboť je inteligentní. Volím a volil jsem po zralé úvaze a ne z trucu a poblouznění. Volte klidně rudého hulváta - ale pak jste jako on - hulvát a ožrala
  • Budu volit co uznám za vhodné. Ale raději budu směřovat k Německu (i když ),než chlastat s mužiky samogoňku či vodku... volimkarla.cz
  • zase komunistická rétorika-mladí jsou poblouznění??? Myslím, že oni nemají alespoň předsudky. Mimochodem, já to říkám už 25 let že Beneš spáchal zločin apřišel jsem na to sám ve středním věku. Teď mi to alespoň jeden chytrý člověk potvrdil. Ano lidé bděte, to je správné komunistické... a volte hulváta a ožeru Zemana...Já tedy ne!!! volimkarla.cz
  • To jste se nemusel tak zdržovat tím dopisem. Mohl jste rovnou napsat -volím hulváta a žumpu Zemana. Asi jste jako on, rozvláčně mluvit... taky se kýváte ze strany na stranu,hlavně hlavou? A chlastáte becherovku? Dnes slivovici. Jinak asi nejste jeho člověk...Já naopak budo volit inteligentního člověka . volimkarla.cz
  • Vážená paní politoložko. Inteligentní lidé když volí hulváta, je něco v nepořádku. No 40 let vlády komunistů a mužiků se podepsalo. Ale někdo z nás dvou čte asi špatně noviny. Já vidím, že větší mediální podporu má Zeman... Áááá vy máte na stole staré dobré svodky, takže tomusíte vědět lépe... *11*
  • Text Vašeho příspěvku :Vážený, máte můj souhlas že nemá být v šoku, asi je na VŠE protekčně, diletant. Co by měla být jiného když je v politice...
  • Říkám to pořád, KS nikdy, prosperitu naší země zajistí Zeman
  • profesorka Dvořáková nemá co být v šoku, protože je politoložka a ti mají být
    nestranní. Když straní hulvátovi Z., je to amatérka a zapšklá baba
  • Nemáte pravdu, jste asi tak 5 let pozadu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit