Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je zvláštní, že 87 % Čechů nesouhlasí s vládou, ale kníže, který je mediálním produktem TOPky a který ji vytáhl nahoru, jim nevadí. Jeho podpis je jak pod růst podvazujícím vyšším DPH, Drábkovýma pomýlenostma i restitucemi. O nejslabší ministryni kultury všech polistopadových dob ani nemluvě. Neříkám, že je kníže ze všech nejhorší, zároveň ale ani není mým kandidátem. Když se na to tak dívám, vidím teď jeden velký mediální produkt.
  • Vážení,když tady zjišťuji nálady proti "finalistům" našich prezidenstkých voleb, je jasné,že řada lidí po svých náhledech podporuje jak oba, tak i zároveň jsou proti oběma. Že je nevolili a pod.Co tedy dělat a nebrečet nad rozlitým mlékem. Viděl bych to takto. Volit cestu menšího zla. On to tu již napsal nejeden z Vás. To, že Švancenberg se jak jsem sám včera večer slyšel na vlastní uši přihlásil de facto k Němcům a Rakušanům, kde převážně žil po celou dobu se svou šlechtou,se prakticky vrátil vhodně do Čech po 89.roce,aby se zde hlásil krvelačně plíživě ke svému býv.majetku. Náklonnost samozřejmě našel u Venci Havla,který mu dost dobře naslouchal a navíc i pomáhal. A taky že pomohl. Již samotnou garancí na Hradě. A že je zde projev jeho volby formou prostestu proti aroganci současný vlády a negativní činnosti pravicových stran? To neberu již z toho důvodu, že zde bude platit, "pozdě bycha honit",takže v zásadě je uzde jediná rozumná skutečnost. Nevěřit na bludy kolem Zemana a plně se tomuto člověku svěřit již proto,že je to on,kdo naopak Benešovi dekrety uznává,nemá zájem něco na této skutečnosti měnit oproti jeho protějšku a má v zásadě zájem o zachování celistvosti našeho státu.Kde je záruka naopak u p.Švancenberga,když dokáže prohlásit,že Beneš by naopak v dnešní době patřil před soud do Haagu? Takže prosím,zhodnoťte vše pro a proti u obou a vhoďte hlas pro toho, u koho ještě máme záruku svébytnosti a to je právě p.Zeman.
  • Jsem od včerejšího večera v šoku! Jestliže "knížepán" prohlásí, že Benešovi dekrety jsou již neplatné a samotný Beneš by dnes patřil před Háagský tribunál, tak je zcela jasné, jaké jsou úvahy páně knížete o naší republice. Co národe ještě chceš více? Toto je pro Vás málo,havně ty mladé,poblouzněné hlavy,které jej chtějí volit do čela státu? Vždyť volba tohoto člověka je volbou cesty do pekel. Kde by byla naše integrita? Kde je hrdost českého lidu? Což bylo včera večer uvedeno málo ze strany člověka Švancenberga,abychom pochopili,jakého bychom si hřáli hada na prsou? Lidé,bděte,mám Vás rád...
  • Zdá se být zcela nepochybné, že kandidáti na prezidenty byli stanoveni čistě manipulativně, aby dělali stafáž 3 vhodným kandidátům, tj pp. Miloši, Karlovi a Janu. Čili ti dva, kteří v podstatě automaticky prošli do 2.kola voleb, jsou předem stanoveni občanům k výběru a zvolením kteréhokoliv z nich si tento stát/občanstvo nepomůže. Jde jen o to, co bude pro občany přijatelnější, zda směřování k Německu a současně případný konflikt církve s osamocenými komunisty, nebo směřování k Rusku a případný konflikt občanů s komunisty, podporovanými z Východu. Protože výsledek nelze odhadnout, stačí si před 2. kolem voleb hodit korunou.
  • Vy paka proč volíte starýho dědka...republika nemá prachy na další volby, které můžou být každou chvíli až bude Spáč na hradě...ta ostuda před světem..horor !!!!!!! No bude alespoň prd....l na novoroční projev to bude trapas...škoda, že to nebudou vysílat do světa..hahahahahahahah *1*
  • Mimoňka zase veřejně blouzní *1*
  • Toniku,ja se nakyho kriminalnika fakt nebojim.Sotva si sedel za politiku-priznej barvu,za co. *12*
  • Přestaň si myslet, možná se tvé rodině uleví.
  • Přžedstav si,že učí na VŠE na dením studiu,ale tam se nikdy nedostaneš tak se divíš.A navíc je apolitická.
  • Jsem přesvědčený, že asi 2/3 těch, co volí arciknížete, ho volí jen tak z trucu. Jsem taky přesvědčen, že těm 2/3 je úplně jedno, kdo si sedne na trůn. Zkrátka, chtějí být v opozici. Jinak by arcikníže neměl šanci, protože si stále myslím, že volba knížete je jenom "švejkovina" českého národa.
  • A to už je moc práce. Udělat si svůj volební lístek.
  • Tady se hraje o definitivní likvidaci České republiky a hraje se na naivitu mladých lidí.
    Podobnost s r.38 je dost nápadná. Takže volte Knížete!
  • názory této paní jsou směrodatné a pravdivé asi tak, jako sliby a vize pana Miloše. Jestli nejsou lidi hloupí, tak budou volit podle toho, co mají kandidáti za sebou, tzn. jejich činů, a ne zástupných důvodů jako např. náklonnost k Becherovce či hůře srozumitelná čeština *12*
  • Volby jsou pouze dokladem úspěšnosti manipulace na všech frontách. Vlastní názor a úsudek voličů tam hraje pramalou roli. Většina voličů se nedokáže ani náhodou orientovat v problému a tak jsou vláčeni sem tam a nakonec uvláčeni na nějakou stranu. A ono to neplatí jen o volbách.
  • Vy vole! Až budete někoho nazývat komunistickýma sviněma tak si dejte pozor. Mohl byste taky pěkně narazit. Mohlo by se vám stát,že budete mít kousavý obrácený do zadu. Žádnou vyšší školu nemám. Jenom vysokou v Praze-Pankrác(sedm let). Tak si dejte pozor ať nenarazíte.Moc by vás to bolelo! PS úmyslně píši Vám,Vás malýmí písmeny.Protože si nezasloužíte aby vás někdo správně oslovoval!!!
  • Tato paní to má v hlavě srovnáné a na VŠE velmi kvalitně učí.Můj syn jí měl a její výklad nikdy nebyl nudný a prý to odsejpalo.Konečně se o tom mohl každý přesvědčit při různých diskuzích.Plně s ní souhlasím.Pokud by chtěla být presidentkou tak bych se angažoval v její prospěch.Bohužel slušní a inteligentní lidi si nechtějí s touto svoločí pálit prsty.
  • Já tady poskytl návod jak si vyžádat Okamuru na Hrad.Stačí mít kvalitní školu a matematiku a je to.Využil to někdo myslím v Plzni a Okamura měl 1 hlas.Kdyby to udělalo 55% občanů tak by tady nebyla tato diskuze.Poslední záchrana volte Zemana,abychom tady nebyl opět naštvaný národ.
  • Sice máte pravdu, nicméně mě ne. To že banda blbů věří růžence je ze dvou důvodů. Mají averzi proti Zemanovi a druzí jsou blbové, kteří si nechtějí a neuvědomují důsledky. To je asi vše co jsem chtěl napsat *16*
  • Chovej se slušně (jestli to umíš) a nic se ti nevyřadí...
  • Zajímavý, že někomu sem tam ulítne sprostý slovo a příspěvek se hned vyřazuje. Pan
    "Not CSSD" je asi vzácná vyjímka, ten může VŠE. Anebo žeby to byl přímo placenej redaktor a korektor příspěvků?????

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit