Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Americka filcka Simona z redakce Tiscali a jeji protiruska propaganda je v prdelii, tak jako v pripade odchodu Anglie. Mame z toho radost Simone, protoze stojis za hovnoo a jsi hnup..hi..hi
    • Nejsem z redakce tiscali. Redakce tiscali nadržuje vám Putinoidům když vám toleruje sprostá slova i podvádění s bodováním aneb mínus a plus 20 za vteřinu.
      Jsem TA holka Simona . Pokud ti to vadí tak se jdi léčit nebo zplynovat ruský teplomete,
      Pokuid máš potřebu komolit moje jméno simona tak se dej zplynovat rovnou ty duševně narušený psychopate.

      Není to žádná protiruská propaganda ale pravdivá fakta o zločinech tvého Ruska,
      a právě to ti tak vadí ruský agente

      *5*
      • Simone, ty smradochu z redakce Tiscali be be..hi..hi
        • Já jsem TA holka Simona. pokud ti to vadí tak se jdi léčit ruský buuzerante *15* *15*
          Nejsem z redakce Tiscali. ta nadržuje vám Putinovcům když tě tu nechává mluvit sprostě a švindlovat s bodama ruský agente BTW kulihrachu zlej Rybanne trolle *5*
  • Šikovný Sajmno, tak pracuj, ju? *5*
    • ty sedíš na ruský ambasádě ruský teplouši BTW,
      Podvádíš tu s bodama a komolíš Simoně jméno.
      na víc nemáš ruský lejno BTW zlej trolle. chi chi *2* *2* *2* *2* *2* *2*
      • bezregistrace
        s takovým otrapou jako ty si vytřu kdykoli onanisto
      • *9*
  • Copak Molotov - Ribbentrop, ten byl jako poslední, ale první byl pakt Pilsudsky - Hitler, to bylo něco!!!
    Ostatně o obsahu paktu Molotov - Ribbentrop se Hitlerovi kámoši z USA dozvěděli ani na za 24 hodin, protože nacisti nemeškali a hned to amrdólům vykecali!!!
    • No comment, troubo!
    • Klausovský hňupe! Obama je demokraticky zvolený prezident Spojených států amerických,
      což se o bolševických vůdcích, syfilitikem Leninem počínaje, nedá říct! Všichni tito "lidoví"
      vůdci mají zkrvavené ruce, i ten poslední trpajzlík! I Jan Petránek to ví, i když povídá, že
      Rusko, jak se mu říká, se jen brání, protože Západ prý ho ohrožuje! Václav Klaus, prý pra-
      vicový politik, spíš politruk na slovo vzatý, tvrdí, že Putin je celý nešťastný, jak Západ s Ruskem jedná! Známe a víme, co je komunismus, kdo se mu vyhnul a nebo se narodil
      až po jeho pádu, který si sám zavinil, to neví! A dementní Klaus to neví! Dobřte mu tak!
    • Klausovský hňupe! Obama je demokraticky zvolený prezident Spojených států amerických,
      což se o bolševických vůdcích, syfilitikem Leninem počínaje, nedá říct! Všichni tito "lidoví"
      vůdci mají zkrvavené ruce, i ten poslední trpajzlík! I Jan Petránek to ví, i když povídá, že
      Rusko, jak se mu říká, se jen brání, protože Západ prý ho ohrožuje! Václav Klaus, prý pra-
      vicový politik, spíš politruk na slovo vzatý, tvrdí, že Putin je celý nešťastný, jak Západ s Ruskem jedná! Známe a víme, co je komunismus, kdo se mu vyhnul a nebo se narodil
      až po jeho pádu, který si sám zavinil, to neví! A dementní Klaus to neví! Dobřte mu tak!
    • Bez obrovské materiální pomoci z USa by SSSR Nacisdtům podlehl ty proruský ulhaný grázle. to uznal i Žukov,. tuto pomoc rusák USA dodnes nesplatil.

      Polsko nenapadlo SSSR. SSSR po dohodě s hitlerem bez vyhlášení války napadl a okupoval část Polska, kde vraždil a zavíral nevinné lidi
  • --- BREXIT *14* ---
  • Makak
    Právo RUSKA vládnout naší sluneční soustavě je právo dané BOHEM *5* *14*
    • ... asi jako ty jsi inteligentem, směšný degene :)))
    • Vy putinovci už otevřeně mluvíte jako Hitlerovci.
      Fajn. tak budete muset být vyhlazeni jako Hitlerovci. *5*
      • kdyby byly hitlerovci vyhlazeni britanie by se netrhla
        • Vy putinovci jste Hitlerovci. Napadáte malé sousední státy a kradete jim území
          • Jsem čech ale pobavils hnuse
            • Já jsem TA holka a tobě to vadí. Takže jsi v prvé řadě homosexuál.
              Nejsi čech protože kopeš za rusáky a to dělají jen kolaboranti
  • Americka filcko Simono z redakce Tiscali, beéeee, beeéeeeee..hi..hi
    • nejsem z redakce tiscali .

      Máš to marný ruský teplouši zlej BTw kulihrachu trolle.
      Všichni vidí že tě redakce tiscali kryje ruský agente - kdyxž ti dovoluje tu podvádět s bodama a mluvit sprostě za což druhé lidi blokuje
  • Áááá, soudružka propagandistka.halina nezklamala... *7*

    Já si myslel, že ji už (nadobro) vyrazili...
  • anglie byla vždy s ruskem za dobře
  • Hitlerové odchází, avšak snaha o ovládnutí Evropy Německem zůstává. Ovšem Brexit jim v tom dělá chaos!!!
    • Jako hitler se chová tvůj skřet Putin který napadá sousední malé státy a krade jim území
  • Británie neukázala EU dlouhý nos, rovnou na ni vystrčila holou řiť. *14*
    • Až udělá Skotsko sconexit a Irsko irexit tak potom všichni Anglány do té jejich holé řiti nakopou. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit