Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pořád stejně nablito *11*
  • https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/409376-odtajnena-zprava-o-11-zari-vyvraci-spojeni-saudske-arabie-s-utoky.html
  • https://www.novinky.cz/zahranicni/409351-mayova-brexit-zahajime-jen-jako-velka-britanie.html
  • Ruský teplouš Semjon BTW z redakce Tiscali je starý smradlavý plesnivý
    dědek. StBák na kriplkáře. Píííchat už může pouze virtuálně. Hi hi *1* *1* *1* *1* *1*
    Podvádí s bodováním a hnije tu nonstop.
    Skvělý trest pro bezcenný BTW povl. *1* *1*
    • Když už kradeš nicky zmetku podívej se doma na své soudruhy rodiče *3*
      • Nicky tu lidem měsíce kradete vy Putinovská prasata.
        Já jsem demokratka. Komunistické zločince Putina a Zemana tu podporuješ jenom ty šmejde.
        • tak že se tu veřejně přiznáváš že kradeš soudružko.no pěkně tě vychovali rodiče
          • Nauč se číst ty komunistická špíno.
            Nicky tady kradete lidem jen vy Putinovská prasata,
            Vy komouši totiž umíte jen vraždit lhát a krást. Nic jiného,.
            Já jsem demokratka. Ty komunistické prase 09.
            • Nicky a jména tu lidem kradete jen vy Putinovská prasata.
              Moje jméno Simona jsi ukradl snad tisíckrát ty ruskej zlodějskej grázle.
              Já jsem demokratka.
              Komunistická zločinecká prasata jako jsou Putin a Zeman tu obhajuješ jenom ty grázle.
            • zlodějka a ještě soudružka *7*
  • Jochochochóóó, juchjuch, sledujete jak debilní teplouš Senjon Gayínek neví jak dál???
    Ale jedno se mu upřít nedá, poslouchat umí, musí, přikázal jsem mu tapetovat, tak holt, pitomec přehřátej, tapetovat bude!!!

    ROFL !!!
  • Ruský homosexuál Semjon BTW chráněný redakcí buuuterantů z Tiscali
    opět podvádí s hlasováním aneb mínus a plus 9 ve stejné vteřině.
  • Teplouš Semjon Gayínek je zde o5 za teplou amrdólskou sračku!!!

    HIHIHI !!!
  • Lery jsi směšný ruský odpad.
    Hroutí se vaše ruská ekonomika. Proti bohaté EU a bohaté USA je tvoje rusko jejn směšný vojenský i ekonomický trpaslík. Kde studuje kremelská zlatá mládež? v USA a v EU.
    Kde žije zlatá kremelská mládež? v USA a v EU ty žvanile.

    A proč jsou pobaltské státy tak rády v NATO?
    Protože už nestojí o pokračování ruské hrůzné okupace která jejich zemědevastovala desítky let. Rusko je agresivní a dva své sousedy okradlo o území.
    • nikoho tvoje komunistický žvásty nezajímají!
      • Komunistická prasata jako jsou Zeman a Putin tu podporuješ jenom ty
        rudý lejno Ivane 09:
  • „Svět stojí na pokraji radikálních změn. Vidíme, jak se postupně hroutí Evropská unie, jak ekonomika USA směřuje ke krachu – a to vše skončí novým uspořádáním světa. Nic nebude tak, jak dříve, za deset let nás čeká nové světové uspořádání, ve kterém bude klíčovou roli hrát spojenectví ČLR a Ruska.“Západ porušil svůj slib nerozšiřovat NATO dál na východ od hranic Německa, daný před rozpuštěním Varšavské smlouvy. Do NATO byli přijati bývalí spojenci SSSR a dokonce i bývalé republiky SSSR. Došlo k odstoupení od smlouvy o protiraketové obraně. Byly podněcovány „barevné revoluce“ na Blízkém východě i v Afghánistánu, tedy na pro Rusko a Čínu nejcitlivějších místech; silou byly v této oblasti odstraněny sekulární režimy, které byly nahrazeny teroristickým chalifátem. „Euromajdan“ na Ukrajině, válka na Donbasu a „skotačení“ Západu na západních a jihozápadních hranicích Ruska – to vše přispívá k dalšímu zostřování nové studené války.
  • Jak se dnes vyspal fašista z Kremlu?
    • Necítíte tady někde chcanky..hi..hi
      • Až z Kremlu jsou sem cítit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit