Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • https://www.novinky.cz/zahranicni/blizky-a-stredni-vychod/409262-syrie-turecky-plan-lepsich-vztahu-je-pekny-ale-erdoganovi-nelze-verit.html
  • http://www.novarepublika.cz/2016/07/nastvany-putin-k-zapadnim-novinarum.html
  • Týýývole, juknul jsem zpátky a teplej vymrdanec Semjon Gayínek tu tapetuje od 22:23 včerejšího dne!!!
    To vám je amrdojebořitník!!!

    WOW !!!
    • Semjon Gayínek jsi ty sám ruský buuzerante a podvodníku s hlasováním BTW,
      Semjona jsi stvořil tak že jsi zdejší holce Simoně zprasil jméno.
      A teplouš budeš také když ti holky tak vadí.
      Hniješ tu opravdu nonstop BTW juro Rybanne zlej trolle hrdino Putine .. toť vše jsi ty.
      IP adresa tě vždy prozradí ruský šašku
  • Jsem spokojená,. Jsem mladá, krásná, finančně zajištěná lesbicky orientovaná dívka.
    Mám spoustu koníčků - zvířátka , záhady všeho druhu, dějiny, facebook, sex... *2* *2*

    Po delší době jsem nakoukla a ruský teplouš Semjon BTW alias Ryban jura hrdina Putin zlej troll bez registrace ihned vyskočí,. Komolí moje jméno Simona a podvádí s bodováním.
    Jsi opravdu chudák když celé krásné dny prosmrdíš na tiscali s nulovou účastí - 90 procent nicků a bodů zde patří tobě. *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2*
    Takže tím zapšklým důchodcem na vozíčku asi opravdu budeš tiscali táborníku *5*

    Jinak nemám nick veselé zvíře takže si tu z tebe dělá srandu někdo jiný. A ty jsi to nepoznal. Dobře ti tak neschopáku *15* *15* *15* Simča na tebe kašle a užívá si života. Pa pa nulo. *15* *15* *15* *15* *15* *15*
    • Je mě u pr.ele kdo jsi! Buď třebas ženská. Ale jsi hlavně deb.l když tu zapleveluješ diskuse, něčím co nikdo nečte!
      Vyjadřuj se k tématu. Pokud nemáš vlastní názor jsi jen ubožák. A pokud nerespektuješ názor druhých jsi ještě větší ubožák!
      • Vy Putinovská prasata zde zamořejete debatu semjonováním a teploušováním.
        Jak to s tématem souvisí? Nijak ty velká hubo.
        Vy sprostě útočíte na druhé lidi protože jiné než Kremelské názory nesnesete ubožáci.
        o tom co kdo čte a co ne nerozhoduješ ty směšný kádrováku z uv ksč.
        • prase jsi ty když v tom pokračuješ.kalouskovče
    • Jdi do prdeléé, smrdíš po chcankách a vykládáš nám jak si užíváš. Vždyť by se každej poblil, když by s tebou šel..hi..hi
  • Komický seriál "Král teploušů" dnes již končí, Fotromrd americký Semjon Gayínek už reje držkou zemi, ale to neva, pobavil nás blbeček!!!
    Ostatně bavit nás musí tento amrdólskej vlezřitník!!!

    YEAH, WROOOOUM !!!
  • Ruský teplouš v důchodu, podvodník s hlasováním Semjon BTW už může lidi popichovat pouze virtuálně. *15* *15* *15*
    • A jak chceš jinak popichovat, ty teplej blbče Simone, tady na netu. Kdybychom byli na ulici, tak bys dostal přes držku, vypadl by ti poslední zub a držel by si hubu. My bychom tě kopli ještě do prdeléé, rozbili flašku o palici a hotovo..hi..hi
      • simon Semjon čapisrál a jiné tvije virtuální postavičky které jsi tu na tiscali
        vytvořil si strč do řitě ruský komouši homouši kulihrachu.

        Já jsem holka Simona a jsem ráda že jsi se tu pěkně zesměšnil.
        Nicky na které jsi křičel Simona jsem totiž nikdy neměla. Třeba veselé zvíře a jiné.
        Takže si tu s tebou vytřel zadek někdo jiný a ty ji to nepoznal hlupáku. hi hi. *15* *15*
        • Ty, že nejenom smrdíš po chcankách ale ještě jsi úplně blbá..hi..hi
  • Dnes je teplouš Semjon Gayínek obzvláště slaboučkej, jako jeho pinďour!!!

    CHICHI !!!
  • Komunisté zkrátka a dobře pouze využívají toho, že lidé obecně na to špatné zapomínají a připomínají si jen to dobré. Jejich režim nebyl žádnou selankou. Mnoho lidí bralo mizerné podprůměrné platy, ve velké míře s to týkalo například absolventů vysokých škol. Totiž to bylo něco jako skryté školné. Prostě jejich studium něco stojí, a tak jim pak dáme malé platy. Tohle bylo typické komunistické uvažování, a proto začínající inženýři brali jedenáct, dvanáct stovek čistého. Za komunistů ovšem nerozhodovaly jenom schopností lidí, ale především míra loajality k režimu, tedy vlastnictví legitimace Komunistické strany Československa, lidově zvané rudá knížka. Pak se ovšem mohlo stát, že de facto nejmocnějším člověkem za rudé normalizace byl vyučený krejčí Vasil Bilak, který měl ve výučním listě poznámku, na saka nepúšťat. Cílem komunistů je uvržení lidí do otroctví!

    Nejhorší na komunistickém režimu bylo šíření nenávisti, což činí i současná KSČM. Komunisté podněcují mezi lidmi nejhorší lidskou vlastnost, kterou je závist. Rudá svoloč nevede lidi k tomu, aby vlastní píli dosáhli v životě úspěchu, ale jejich filozofie je taková, „tvůj soused se má líp než ty, tak to je buržoust, běž, zastřel ho a seber mu majetek.“ Jelikož srpokladiváci od této zrůdnosti neustoupili a nerespektují svobodu druhých, je proto třeba je ničit v krajním případě i s použitím těch nejtvrdších prostředků. Jestliže komunisté podněcují teror a násilí, nelze s nimi jednat v rukavičkách
  • Simone, ty teplej blbče, už tě někdo viděl, jak pořád masturbuješ na té své kriplkáře a vem si na to rukavičky?..hi..hi
  • Ruského teplouše Semjona BTW Juru Rybannu zlého trolla ignorujte.
    Tento ruský agent který zde podvádí s bodováním a hnijící zde nonstop se jen marně snaží překřičet pravdu o zločinech jeho prašivého zaostalého totalitního ruska.

    Úcta se automaticky nevztahuje k úřadu, ale k osobnosti. Tolik má odpověď paní Ivaně Zemanové, která si v MFDNES postěžovala na vtipy o jejím manželovi, a prý prezidentský úřad by měl mít svoji vážnost. Ano, ale jestliže se o to jeho držitel nesnaží, pak má smůlu. Miloš Zeman opakovaně zneužil svůj post prezidenta k malichernému vyřizování osobních účtů a zdá se, že i ke kriminální činnosti zavánějící velezradou.

    Jakou úctu může mít prezident republiky, který podle všeho dorazí k slavnostnímu aktu vyzvednutí korunovačních klenot v dost divném a podle názorů odborníků alkoholovém stavu, když předtím konzumoval hodně vodky na ruském velvyslanectví. Oficiálnímu vysvětlení – viróza, lid jaksi neuvěřil a toto slovo se stalo oblíbeným vtipem pro navrátilce z pohostinských zařízení, kteří manželkám vysvětlují, že nejsou opilí, ale mají pouze virózu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit