Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Protože jsi Kingu hlupák, jasné vítězství 80 procent hlasů mluví za vše.
    • Zeman jasně vyhrál ve 2 kole prez. voleb - Martine dostáváš cenu za
      největšího vtipálka roku. *1* *1* *1*
      • Takže ty jsi King a vypůjčil sis nick X.! *15* *3*
        • Pravičáci kradou všichni, nicky počínaje.
  • co si myslí pár lidí není vůbec zajímavé a nestojí za řeč, důležité je že drtivě vyhrál volby a je prezident..
    • Je to prezident který se nebojí říct co si myslí a není jen papoušek a hlásná trouba západu jako ti papoušci před ním.
  • Opět chromajzl a nicka tečka prasečí diskuzi pod spoustou nicků, jednou ho v té jeho salaši sežerou parazité a švábi, vůbec tam neuklízí, tam to musí být prolezlé štěnicema blechama a jiným hmyzem, je jen štěstí že nemá přátele ani rodinu takže ho nikdo nenavštěvuje a neroznáší to.
    • Ten člověk se asi ani nemyje.!
  • bezregistrace
    Problém je v tom že za dobu co stále někdo prohlašuje že na Ukrajinu přišlo tolik a tolik vojáků a tolik a tolik techniky, tak to už by ti povstalci byly někde u hranic se Slovenskem.
  • Pan Zeman je náš prezident, byl zvolen drtivou většinou občanů, byla to dobrá volba, neměl konkurenci, Dinsbier mu nesahá ani po kotníky.!!
    • Souhlas, taky jsem ho volil s celou rodinou.
  • Je to prezident který se nebojí říct co si myslí a není jen papoušek a hlásná trouba západu jako ti papoušci před ním, to nebyli prezidenti.!
    • Pan Zeman je náš prezident a vzdejme mu hold, za to že nazývá věci pravými jmény a nebojí se pravdy jako ti před ním.
  • Co na to fašista v Bílém domě??
  • To :jiřik. Jak se někdo nechá vytočit nad pár řádky několika slov. Podle odezvy na tom asi nejste dobře. Spočítejte si tep a změř si tlak, případně zavolej "rychlou".
    • Blbouni mne nevytáčejí, mrzelo by mne, kdyby se mě dotklo jednání chytrého člověka. U blbounů je takové jednání normální.
      • ale to není proto že jsem hysterický gay
  • Každý tvrdí něco, těžko se v tom potom vyznat. Pokud je to ale pravda, je třeba některé Rusy chytit a jak říkají policajti - jednoznačně ztotožnit. Bez jasných důkazů nikdo neuvěří.
    Ovšem mě by spíše zajímalo, kde stále berou povstalci zbraně, munici, vojenskou výstroj a doplňky - tohle většinou neroste jako houby někde v lese (ani na Ukrajině) !
    Dříve to místní rusofilové odpálkovali tvrzením, že to všechno mají povstalci z obsazených skladů ukrajinské armády anebo z místních továren (zbrojovek). No, toto už doufám dávno padlo - jako "logický argument".
    Takže - kdo konkrétně je stále vyzbrojuje ?
    • a proč by to mělo padat. Ukrajinci nedovížejí nic jiného než zbraně a munici, na terou si půjčili....
    • A všimněte si jaké se v Doněcku provádějí čistky ve vedení. Kdo není oddán
      Moskvě je buď zavražděn nebo rezignuje.
      Moskva má na ně páku právě díky pomoci kterou ji posílá.
      • To je vžitý bolševický způsob myšlení a "manýry" v praxi. Znám a pamatuji, nic nového.
        Proti skutečné humanitární pomoci civilnímu obyvatelstvu nic nemám, aby bylo jasno. Jenže se domnívám, že kdyby tam nebylipřítomni Rusové z RF (vojáci ?), tak tam z Ruska už žádné konvoje dávno nejezdí - ani pro ty civilisty ...
  • Slušní lidé se ptají jak zabránit Ruským vojákům v bloudění po Ukrajině.

    Jednoduše. Chce to zaminovat celou hranici a až se začnou Moskvě její žoldáci
    vracet domů v rakvích tak si jejich kolegové dají lepší pozor na to na jaké
    straně hranic se ozbrojení procházejí. *1* *1*
    • slušní lidé se ptají, kdy obyčejný Ukajincům dojde, jak je zloději a pomahači ciím mocnostem zase napálili a jediným výsledkem toho je, že na obvyklou pomoc z Ruska bude nutno zapomenout. Kdy ty lumpy v čele Kyjeva vypráskají?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit