Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nějak nevidím na žádném dostupném zpravodajském webu, jedinou fotku a důkaz že jsou to rusové?
    • bo mu to sdělilo siderické kyvadlo, TAK TO MUSÍ BÝT PRAVDA. Nemysleme si, tečka není žádný hňup, vystudoval asi třikrát pomocnou školu, je vzdělaný a v hlavě to má srovnané (asi jako seno ve stodole)
      • A co dělá ve vládě UA?
        • taky to tak vypadá *6*
  • CCCP = fašistický vřed naší planety!
    • znova kde to je?
  • všem se tu omlouvám já jsem takovej kryploza
    • To jsi zloději nicků.
      • a plus to jsem kryploza
  • překročila hranice Ukrajiny. SKVĚLÉ. Vzhledem k tomu že tady létají stovky satelitů, dronů a jiných šmírovacích technologií které zjistí i kdy přejdeme z koupelny do ložnice, JISTĚ MAJÍ FOTKY TĚCH DVOUSET TANKŮ. Tu kolonu nelze přehlédnout. V tom případě žádám okamžité svolání rady bezpečnosti a neprodlený zásah sil NATO z pověření OSN. Fotky nejsou???? Ale to je mrzuté...kde se stala chyba? Žeby jen další účelová lež?
    • To jsem blázen. Znovu jsem si přečetl ten článek a o žádnou zmínku o koloně jsem tam nenašel. V kterém odstavci to je?
      • a jak jinak tam taky přijely ? každý sám? i tak by ale musely být vidět...
        • Kupodivu i tanky mohou překračovat hranice jednotlivě a dokonce i na více místech, než na jednom.
          • to ráda věřím, ale musejí být i menší než tenisový miček, protože jinak by byly vidět - husté lesy tam nemají *3*
      • neumíš číst. Podívej se nad diskusi pod název článku na této stránce kde to máš jasně napsáno....
        • Fat slovo "kolona" nevidím. To už bude asi věkem....
      • No dvěstě tanků by dnešní špionážní a sledovací satelity nepřehlédly ani kdyby jezdily jednotlivě. Rusové jistě nejsou žádní beránci a snaží se ovlivňovat a zasahovat do svého okolí (zrovna tak, jako Američané, ale ti se snaží ovlivňovat nejen své okolí, ale celý svět). Ukrajinci nejsou o nic lepší a nová vláda v čele s Jaceňukem vzbuzuje asi tolik důvěry, jako vedení islámského státu. V ukrajinském konfliktu, za jehož vznikem podle mě Rusko nestálo, se kupí tolik lží, navíc podporovaných našimi médii, že pravdu se člověk nedozví nikdy.
  • A co na to fašista Putin?
    • Soudružka Alina a její IQ sklenice vody.Nebo je to spam?
    • co ti řeklo kyvadlo?
      • Fašista reaguje.
        • vidíme a má jméno Alina *3*
        • přes prsty bolševiku
  • Soudruh Solder se dostal do pasti.

    Tvrdíš že video s Ruskou parašutistickou jednotkou která byla zadržena na Ukrajině
    je falešné. Pak se tě tedy ptám proč Putin žádal po Ukrajině vrácení
    těchto podle tebe neexistujících vojáků. Máte v tom zmatek soudruzi. *2*

    Jinak parašutistu musel na Ukrajinu dostat kdo? Pan Vrtulník správně.
    A dnešní mvojenské stroje mají špičkovou navigaci takže představa že nepoznají
    že se nacházejí na cizím území je slušně řečeno trapná až směšná.
    • parašutisti skáčou nejen z vrtulníku, truhlíku, ale i z letadla, a víme, jak se letadla ztrácejí, jak snadno ztratí orientaci....
    • Tvoje přihlouplé otázky mně nezajímají. Bavím se jen s tím kdo je na mé intelektuální úrovni. A to žádný pravicový blb, s IQ dnešního data, není.
    • Jinak dobrý? 10 ruských výsadkářů bylo vyměněno za 63 ukrajinců, ale loni v srpnu!!!
      • Tihle ukrajinští vojáci (nebo kdo ?) tam do RF taky přiletěli "omylem" vrtulníkem ? Nebo je tam někdo dokonce zavlekl či zahnal palbou, na začátku snah povstalců o odtržení ? Pamatuji si na tohle tvrzení - a nikdo to dodnes nevyvrátil. Rusko je rychle vrátilo ...
        • Cituji z webu ČT: "Výměnou za to se vrátilo 63 ukrajinských vojáků, kteří se po útoku separatistů dostali přes hranici."
      • Neutíkej od otázky jako komunista od pravdy!

        Podle Soldera je video padělek z dílny CIA. Současně Putin žádal o vrácení těch
        podle Soldera neexistujících vojáků z videa.

        Putin tím identifikoval vojáky své armády a tím potvrdil jejich přítomnost na Ukrajině.
        • Jenže ty tam nebyly vysazeny z helikopterý jak tvrdíš,ale překročili hranici při hlídkové činnosti. Což uznala i ukrajinská strana. Tak tu laskavě nešiř polopravdy. Jinak důkazy o přítomnosti ruských vojáků a jejich techniky dle OBSE neyly do dnes předložili. To same musely přiznat USA. Nehledě na to,že jde o jedinou věc,o válku mezi Ruskem a Evropou na záchranu USA.
        • Neutíkám, nebuj, ale tyhle zprávy už jsou vážně starý, btw tenkrát při "zatýkání" nekladli zádný odpor, takže kdyby měli nějakej úkol, určitě by se jen tak nevzdali. Dobře vycvičený paragláni, notabene ruský, by dovedli udělat pořádnou paseku!
  • Dobré ráno. O čem je diskuse?
    • Nazdar Lakatoš!
      • nekraď nick, osle
      • nazdar tečko co jsi teď ?Honza,pusinka,alina nebo dál kradeš nicky jinejch?
    • Ale o tom, že Putin je fašista.
      • Alina nevim? Putin je rozhodně velkej státník.A je jedno jakej zastává režim.
  • Jak se ta době mění že.

    Když Rus okupoval Československo tak to dělal pod krycím názvem - bratrská pomoc.
    Když nyní okupuje Ukrajinu dělá to pod heslem - naši vojáci jsou tam pouze na dovolené.

    Ale nic jiného čekat ani nemůžeme. V Rusku stále vládne Staro Nové Rudé panstvo.
    Můžou změnit oblek ale ne svoje chování. *15* *15* *15*
    • amerika má jiný slovník na nejen okupuje, ale taky zabíjí ba vraždí a mučí a to pod heslem . přivezli jsme vám demokracii
  • A ejhle, stačí bezvýznamný úspěch ruských teroristů a zdejší rudá verbež se probudí. Myslí si, že nastává vřsr. I přes dobytí 2 pater baráku rudými teroristy někde na východě zůstává fakt, že jste s tou vaší rudou hantýrkou už dávno v řiti, putina už brzo oběsí a rusko bude žebrat o chleba. Pozdravujte přiblblýho stbáka filipa a rudou mrchu semelku. Čau *1* *1* *1*
  • alina, alias honza, alias pusinka jde do školy tak tu bude do odpoledne klid *3*
    • To se pleteš, pusinka je semelka, ta se chodí akorát vykecat a pro prachy do parlamentu. Jinde by jí dali pár facek.
    • Do zvláštní - vuml pro retardy. *1*
      • jiřiku, co získali Doněčtí to svoje letoště zpět, ty jsi skutečně mimo *15* *15* *15* , vzchop se a dej zase nějaký nesmysl do placu.
        • Pusinko, můžu ti říct, že je mi Kyjev v podstatě lhostejný. Vadí mi akorát zločinné počínání ruska, které si za to již vysloužilo světovou izolaci a nastávající hlad a bídu. Nechtěl bych být příslušníkem národa, kterého kdekoliv ve světě považují za nebezpečnou, hloupou lůzu. Tobě to zřejmě nevadí, už ses tak narodila.
    • s pusinkou se asi pleteš...
      • záleži kdo se pod tím nickem podepíše *1* *1*
        • i když i inteligenci někteých diskutérů lze s úspechem pochybovat, myslím, že příspěvky pravé pusinky poznáte *2* *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit