Přejít na výpis diskuzí

Internetová válka o zmláceného poslance

24.4.2019 20:37
Václav Štefan 74 příspěvků

České sociální sítě kolem Velikonoc výjimečně neovládla již klasická debata o tom, jestli je chození s pomlázkou po koledě barbarský zvyk propagující násilí na ženách, nebo jestli jde jen o neškodnou tradici. Místo toho začal tuzemský internet žít útokem na dvaadvacetiletého poslance Dominika Feriho...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • KIMCID
  • Pokud je toto opravdu Demokracie,pak to není zřízení,které potřebujeme.Český národ asi bude muset toto potměšilé období přetrpět.Dnes můžeme udělat jediné-archivovat skřeky těch ničemů abychom jim je pak připomněli.Pak,to je až budeme mít skutečně svobodu řídit své věci po svém.   

   • KIMCID

    Tohle není demokratické ani omylem.Nebudete moc ani napsat natož myslet diskriminačně.To je Orwellovské a to vidí každý rozumný a slušný člověk.


 • tak sluníčkáři na seznamu už odhalili toho co propleskl feriho, je to prý lékař a hned ho demokraticky přirovnali k nacistickému lékaři Mengelemu, to už je síla co si ti eurofašisti dovolují


  • a tak ten Mengele se s někým popral v hospodě ? no to bylo určitě v té Osvětimi...- tak teď mi teprve došlo, jaká odporná zvěrstva proti lidskosti to spáchal !


   (třeba ta roztržená košile-to je bez komentáře!)


  • Jestli to byl opravdu "lékař", tak by mu měl být odebrán lékařský diplom.

   • ty jsi taky dobrý hňup, co s tím má diplom společného, to nebylo v práci

    • Příteli, asi nic nevíš o Hippokratově přísaze, kterou musí každý budoucí lékař slořit ádat, aby dostal titul Medicinae Universae Doctor. A domníváš se snad, že je v souladu s touto přísahou, aby se lékař pral jako obyčejný ožrala ze IV. cenové?

     • Obcane,víš vůbec o čem mluvíš? Pokud by sis někdy dal tu práci vyhledat si text Hippokratovy přísahy,tak zjistíš,že je jich celá řada.V tom původním textu lékař přísahá,že nikdy nebude operovat močový měchýř.Postupně se ten text měnil,až se v 70. létech až do 90.let přísahalo na socialismus.Takže každý lékař nad 50 let tuto přísahu porušil.Nicméně obecně vzato je principem té přísahy člověku pomáhat a neškodit,což se chápe a bylo to publikováno,že lékař neporuší tuto přísahu,poruší-li vědomě platné zákony,které by ho vedly ke konfliktu s touto přísahou.V praxi to znamená,že v souladu s lékařskou příésahou smí učinit trestný čin.To se občas děje v různých totalitách a je to považováno za vysoký projev etiky.

      Ale ať už jakkoli-lékaři nepřísahají ,že se nepoperou v hospodě,ani že nenamlátí tomu co si to zaslouží.     

      (Pokud se ten poslanec chvástal jak zatočí s Českým národem až jeho partaj naveze víc takových jako je on sám a ti pak sexuálně celý národ zprzní a rozvrátí celé jeho kulturní dědictví,že místo Čechů tu budou jen míšenci,pak ten kterému bys rád vzal diplom,bojoval i za Tebe.)

     • lékař je taky jenom člověk ty demokrate


 • Ten Frodo nebo jak se jmenuje si nečistí zuby,proto mu krvácí dásně,tohle ho měli naučit rodiče,dělá si zbytečně ostudu že se s tím fotí.Možná proto dostal-seděl u stolu,kecal a smrdělo mu z huby!

  • v Boršicích měli veselé ferikonoce


 • KIMCID
  Řeznou ránu na zádech poslance Dominika Feriho (TOP 09) při potyčce na Uherskohradišťsku způsobil parapet. Serveru iRozhlas.cz to řekl dozorující státní zástupce Tomáš Pindur. Feri nevyloučil, že si záda zranil o budovu, když ho při ochutnávce vín v Boršicích napadli dva muži. Jeden z nich Aktuálně.cz v pátek řekl, že šlo o výtržnost, která se prý zbytečně zveličuje.
  • dostal jednu facku a druhou o parapet, ten tam musel lítat jak špína v kýblu

  • Tak ať zatknou Parapet za rasismus a násilí na Jeho Poslaneckém Vysokoblahorodí .

 • Tak svět nás tepe za toho Feriho! Za bývalého režimu byl zákon o poškozování zájmů republiky v zahraničí.Možná že už neplatí,ale zmetek,který pomlouvá svou vlast v cizině to není náš člověk,je to vyvrhel a renegát,který mezi námi nemá co pohledávat! 

 • Dle několika nicků, co tady píší, když je někdo trochu jiný, zaslouží si, aby byl zmlácen. Zvláštní doba.

 • KIMCID

  Reakce čtenáře z Hradce Králové na názor divačky. 

  Tak já jednoho takového blba znám.  Jmenuje se Oldřich Vlasák.  V roce 2004 jako primátor města Hradec králové spolu se Zastupitelstvem Hradce Králové schválil jako vítěze tendru francouzskou společnost VEOLIA WATER. Smlouva byla podepsána na 

  30 let!  Gaunerů ve vedení měst v České republice, kteří udělali stejnou prasárnu s českou vodou bylo v té době dost a tak nám ji francouzská VEOLIA  a další cizí společnosti kradou a již cca 15 let prodávají s miliardovými zisky. Ono by to chtělo všechny, co takovou prasárnu udělali zpětně najít a pranýřovat! To by ale byla řada. Nekonečná! 

   Názor divačky na zpravodajství ČT :Vážení, jistě skoro celý národ nesmírně zajímá, kdo se s kým rozvádí, co zase vyvádí Slováček, jak je to s Jágrem a jeho novou přítelkyní, jestli Doležalová konečně chytla nějakého milionáře, jestli je už starý Trávníček znovu otcem, jak moc se daří Borhyové konečně najít životní lásku, podrobný a zároveň peprný životopis missek....................... Ptám se : Koho to zajímá? Toto se dozvídáme z ČT ! Co ale neuslyším z televize a co mě skutečně zajímá a pěkně štve, je proč mi vyjde kubík vody na 182,- Kč. Tzn. vodné +  stočné cca 

  80,- Kč plus jakýsi paušál ve výši 1960,- Kč za loňský rok . Po dlouhém bádání jsem vyšla za blbce, který tomu nerozumí... Prý je to tím, že zdroje a distribuce vody vlastní zahraniční firma. CHCI TÍMTO SDĚLENÍM PODĚKOVAT NAŠÍ VEŘEJNOPRÁVNÍ TELEVIZI A HLAVNĚ  ČT 24. SICE SE NEDOZVÍM, KTERÝ BLB DOVOLIL PRODAT TAKOVOU STRATEGICKOU SUROVINU, JAKO JE VODA, ZAHRANIČNÍM FIRMÁM, ALE ZATO JSEM SKORO DENNĚ INFORMOVÁNA O TOM, JAK JSME ZALEZLÍ V DEMOKRATICKÉ ŘITI EU a USA,  JAK NÁS OHROŽUJE RUSKO A ČÍNA, JAKÉ NÁM HROZÍ NEBEZPEČÍ OD HUAWEI, CO DĚLÁ KIM ČONG UN.

  Tak ať se ČT zeptá toho Kim Čong Una, když jsou s ním pořád ve spojení, prakticky každý den redaktoři vědí, co dělá jeho teta, co jeho strýc, kam šel a co kde řekl, t akže bude určitě znát i toho blba, co tady prodal tu vodu !

 • Mlátit lidi smí jenom Opilec Kalousek!!!

 • Nepoučitelný.Jo byla tady před lety taková hlupaňa.Jmenovalase Kateřina UA AU nebo též Biomasa. Před jednou demonstrací v Praze se pečlivě připravila, nechala se seřezat policistou když provokovala.Sice se dostala pak do sněmovny ale ....... je s ní celoživotní vyhlášená certifikovaná blbka. Ikona absolutní lidské blbosti. Nyní se peleší s nějakým Bursíkem, A dokonce má tu drzost kandidovat nyní do EU.Tady ten vyčuránek si užívá svých 7 minut na výsluní. A tato opilecká epizoda mu zůstane. Na celý život.Marné klasický TOPák, Kalouskovo písmo.

 • Nepoučitelný.Jo byla tady před lety taková hlupaňa.Jmenovalase Kateřina UA AU nebo též Biomasa. Před jednou demonstrací v Praze se pečlivě připravila, nechala se seřezat policistou když provokovala.Sice se dostala pak do sněmovny ale ....... je s ní celoživotní vyhlášená certifikovaná blbka. Ikona absolutní lidské blbosti. Nyní se peleší s nějakým Bursíkem, A dokonce má tu drzost kandidovat nyní do EU.Tady ten vyčuránek si užívá svých 7 minut na výsluní. A tato opilecká epizoda mu zůstane. Na celý život.Marné klasický TOPák, Kalouskovo písmo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit