Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dívám se na tu fotku a je mi na blití

  • Ve středověku existoval jeden d..ment Boblig z Edelstadtu který měl na svědomí na Šumpersku masové vraždy, lupičství a teror. Patrně zanechal nějaké své r..tardované potomky....😯

    • Jen tak jeste na okraj. Stejne to nejsi schopen svym mozeckem lancknechta pochopit. Boblig von Edelstadt se nevyskytoval a neuradoval ve stredoveku. Ale uz se psal par set let novovek. Stejne nechapes co to je. Vis vubec kdy se to takhle zmenilo ty nadeniku ? 

      Zy jsi se dochoval protoze krome vsi v zadku a blech v hlave nebylo tvym predkum co sebtat. A to se nezmenilo dodnes. 

      V podstate,  to ze tvi predkove nemeli ani vlastni gate je duvod proc tady ted zamorujes vzduch .  Byla to tak chuda pakaz , ze se nevyplatilo aby se s nimi spinil posledni katuv pacholek. 

      • Tak ses vyzvracel  primitive a koukej se vrátit k vysypávání popelnic. Tam aspoň budeš užitečný. A nechlemtej u toho ten laciný krabičák nebo tě vylijou i popeláři.....

    • Skoda ze jsi mu unikl. Asi byli tvi predkove neco jako hole pr.dele. O ty nebyl pochopitelne zajem. A neni dodnes. 

      Jeste napis kam me zarazujes. Jestli nejaky havlista kavarnik nebo zemanovec. Mas snadny zivot . Par skatulek a co ti kdo nakuka. A mrkni za skrin. Mas tam schovane uprchliky. Take vdecne tema tupcu jako ty janaku.


       

  • Hlavne by si meli udelat senochrupove z Moravyjo nejaky vidlacky kodex. Kdo smi jak vypadat, nejtmavsi mozny odstin kuze ktery nebudou jeste napadat....Obleceni atd.Ta banda krupanu zve turisty na ty jejich pancovane hnoje a potom je tam napadne. Opravdu super vizitka. 

    Jak vidim tak to co o tehle vidlacich rikaji v Rakousku na druhe strane hranice sedi jak prd.el na nocniku. Napred jsem myslel ze je to pomloivani konkurence. Ted vidim ze neni. Maji uz s timhle cimsi bohate zkusenosti. Buran zustane buranem i pred 1000 titulu a kdovijake obleceni a vybaveni. 

  • josef.chmela

    Takový mentálně nedozrálý člověk mně nestojí ani za pohled, natož za facku. A že je z TOP09 - to už hovoří za vše.

  • Jedinný výsledek - už vím proč nebudu volit TOP-ku - pokud toto -píííííp - někdo dotlačil až na poslaneckou židli nemá absolutně nárok na můj hlas.


Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit