Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsem spokojený. Méně vyspělým jedincům dochází argumenty a snaží se vystupovat tak, jak pravičáci vystupují. Sprostě, urážlivě,bez myšlenky,bez argumentů pouze v mantinelech, které jim nízké IQ umožní sesumírovat. No jo, ono to bez řádného vzdělání nejde. Věty rozvité,nebo souvětí jsou jim cizí, vlastní názor nemají, tak jen papouškují. Je to skutečně elita pravého spektra české politické scény. A to chtějí diskutovat zde na těchto stránkách. Vždyť ani neví, co to diskuse je.
    • mily Lery... popiras vse co s filosofii demokracie a svobody vyznani souvisi.. vazne potvrzujes to co jsem prve napsal..zdravim tebe z mist kde se carky a hacky nepisou *1*
    • A ty si myslíš, že má člověk zájem debatovat s bolševickým idiotem?
      • No když na to ten člověk nemá, tak se nedá nic dělat. Říká se, že rovný, rovného si hledá. Hezký večer nicko.
      • kde te ucili fasizmu hola lebko
        • To je další nick Pišty, už neví, jak by se pojmenoval. Asi ta jeho koza měla menses, tak je neukojen a takhle blbne.
        • Hitler se učil od Stálina, rudořitníku!
          • Hlavně, že se tvoji rodiče nebo prarodiče třásli před Hitlerem a s nadějí očekávali Stalinovu osvobozeneckou armádu. To ti nevyprávěli? Byli to Rusové, kteří se postavili u Stalingradu proti německým vojskům. Dali do toho všechny své síly a životy, i civilní obyvatelstvo, aby zvrátili boj v útok, tak se laskavě neotírej o ty, kterým doteď v každé rodině někdo chybí. Buď jsi moc mladý a papouškuješ nebo jsi se stařeckou demencí.
            • dnes se ví, že Stalin si s Hitlerem hezky rozuměl při rozdělení a následném napadení Polska a pomohl mu vraždami polských důstojníků v Katyni a kdyby je Hitler nenapadl, tak by se snad objímali až dodnes. Stalingrad byl zvrat ve válce na východě a hrdinství sovětů, ale nebyli v tom sami, nesmí se zapomínat na materiální pomoc západu a na konvoje zbraní a voj.materiálu do Murmanska
  • Podle fotek to není žádná zaostalá holá zem kde lidi žijou jak v pravěku. Pravičáckou propagandu je třeba pořád brát s rezervou. Říděj se totiž heslem lhát. Jako ty údajné zbraně hromadného ničení v Iráku které dodnes nikdo nenašel *1* *1* *1* *1* *1*
    • možná máš pravdu, ale Irák /Husain/ šel po Kuvajtu a to znamená po ropě, amíci jdou po ropě a tak logicky podpořili Kuvajt a vyřešili Husaina. V KLDR krom zbídačené země komunisty nic není. Když měli velký hlad, tak hodili pár granátů na Jižní Koreu, za což vždy dostali něco potravinové pomoci a byl klid. Teď mají asi velký hlad, že chrastí jadernou zbraní. Nechci být špatný prorok, ale myslím si, že KLDR vůbec nic neudělá, komanči jen čekají jestli jídla nebude více.
      • Co to tu blábolíš? Pokud nemají co do ..., jak nám to tu prezentují, tak je zásobuje Čína. Jistě si KLDR pomocí pár raket zajišťuje kus žvance pomocí raket. Bože bože svatá prostoto...
  • To je tady keců o prázdné silnici. Vůbec nečtete, co tady už kdosi napsal. V USA je takových volných silnic habaděj. To je pro vás nejjednodušší téma na diskusi? Doma se hádat asi nemáte s kým, tady se vám uleví, i když je diskuse nekonstruktivní.
    • Prazdne silnice tam jsou proto, že neni palivo, a tak se proste nejezdi. Auta jsou pouze statni. Bezny clovek auto mit nesmi, nyni povolili vyjimecne motocykly. Jinak lide jezdi a kolech ktere museji mit registrovane. M.vladim
  • babko, každý by měl začít u sebe...kritizovat je snadné, ale v životě žádnému kritikovi nepostavili soch,to spíš těm, kteří byli kritizováni...
    • To máte Evičko pravdu......
  • Před chvílí říkali na BBC nějací utečenci ze Severní Koreje, že tam byly v některých oblastech případy kanibalismu. Každý se bojí mluvit mimo rodinu, protože kde je více než dva lidi, ten třetí už může být udavač. A často také je. Provinilci končí v koncentráku pro politické. Veřejné popravy jsou tam občas také. Řada lidí by prý dala přednost i válce, než tomu v čem musejí žít. V devadesátých letech umřela snad 1/10 obyvatelstva na hladomor, ale už se prý zásobování trochu zlepšilo. Vloni údajně umřelo hladem jen okolo 10 000 lidí.
    Není nad komunismus...
    • Asi jako u nás před 89.Jen nepoužívat vlastní rozum, o to tu jde.Je zajímavé sledovat dění po rozpadu východního bloku a kdo chce ten pochopí o co jde.Strategie USA a západní civilizace je následující.Vyškolí se pár desítek místních mladých pošuků, dají se jim do rukou zbraně a vyvolají nepokoje.Ty se postupně přiživují i za přispění dobrodruhů exportovaných do země a masivní finanční pomoci, až to přeroste v občanskou válku.No a pak za pomoci zbraní a kapitálu si tam dosadí obdobnou vládu jaké nám vládnou od listopadu 89. Všecho schopné gaunery, co jsou pro prachy ochotni i zabít vlastní matku!Ať žije křesťanství a západní civilizace!Dopadneme jako Řím, zničíme se sami, vlastní nenažraností a hloupostí.
  • Hlad je sviňa!
  • Nejkrásnější vyhlídka? Na houpajícího se bolševika!
    • ti vypravela babicka?
    • Houpat se budeš po volbách ty ,modrý zloději !!
    • vubec nejakeho ? Jak vypada ? Neni to nahodou tvuj sef v praci , pokud tedy nejakou vubec mas ??
      • Pišta je zanedbanej kikán z Plzně, žije na dávkách v polorozpadlé barabizně. Nikdo ho nemá rád, tak má komplexy. Jako jeden z mála cikorek si udělal maturitu a povyšuje se nade svými černými soukmenovci a ti mu rozbili hubu. Bílí se ho straní, jako každého kikána. On to pociťuje jako rasismus, akorát nechápe, že se od nich lidé odvrací kvůli jejich zanedbanosti, nehygienickému a zahálčivému způsobu života. Nedivím se jim. No a tak se Pišta hloupě vyžívá v nesmyslech, což potrvá jen do doby, než mu seberou dávky a pak otočí. Ale komunistů se bojí, protože ti jediní by ho zahnali dělat a to by byla pro něho ta nejstrašnější varianta.... Takže ti jeho "houpací komouši" jsou k smíchu, dělám si z něho jen srandu a vzal jsem si na něho jeho vlastní nick "tečku", pod kterýmj nejraději psal. No, on jich používá hodně, poznat ale je podle rukopisu. Rozčilovat se bad jeho "vejšplechty a mudováním" znamená jenom mstít se na vlastním zdraví jeho blbostí, takže jsem už dávno v poklidu.
        • pripojeni k internetu mu platime my , tedy prostrednictvim socialnich davek , nebo se nekam naboural na WIFI .?? Mohl by to dokazat , kdyz ma tu kikanskou univerzitu .. Neni on dokonce JuDr ? Pry v tej Plzni je nejaka skola co je primo chrli . A nekteri to dotahli dost daleko. Parlament a tak..
  • Komunisté mají vymytou dutinu lebeční marx-leninskými bláboly a tak se s ními nedá normálně domluvit. Komunista nechápou, že v té Kimkorei se cizinec nemůže svobodně pohybovat a nemůže svobodně fotografovat co by chtěl. Mají tam v hlavním městě pár staveb ještě z doby než tam zavládl komunismus a ty cizinci ukáží a dokonce mu dovolí je fotografovat. Venkov, kde lidé umírají hlady nebo koncentrační tábory mu neukáží.
    • Josefe (.),Jak erudovaný názor. Plný osobních poznatků a nepřeberného vzdělání čerpaných ze studnice "demokracie" v České republice. (Nebo jsi z jiné planety?). Již níže jsem psal, že komunisté neexistují. Neexistuje ani komunismus. Takže máš velké mezery ve vzdělání. Představuji si tě jako velmi zmateného člověka, kterému v hlavě straší,komunisti,fašisti,utlačovatelé,nevzdělanci,válečné hrozby a bůhví co ještě. Každý národ má nárok na sebeurčení. A neměl by mu do toho mluvit žádný jiný. USA dokázaly ve své historii, že oni jsou tím světovým pupkem a všichni budou poslouchat. U nás do zadku lezectvím byli proslavení Havel, Vondra a mnoho dalších.A mám dojem, že patříš mezi ně.
      • mily Lery... popiras vse co s filosofii demokracie a svobody vyznani souvisi.. vazne potvrzujes to co jsem prve napsal..zdravim tebe z mist kde se carky a hacky nepisou.. *5*
      • Ty si nedáš pokoj rudá zrůdo?
    • Prostě mně to nedá nereagovat.......... Vy jste tam osobně byl, nebo jste to někdě četl či slyšel ?
      • milý Zorro, reaguj až se podíváš na film "Vítejte v KLDR". Můžeš si ho stáhnout z www.uložto.cz nebo Torrentz - jestli to umíš. Tento dokument běžel také na ČT2 a je tam jasně vidět co dokáží komunisté s vlastním národem udělat za ostnatým drátem, když dostanou volnou ruku. Potřebují prachy na své zbrojení a tak se jim k oživení státní kasy pár turistů z devizových zemí hodí, ale pustí je jenom tam kde chtějí a mluvit smí jen s učenými libmi.
        např tady:
        http://kat.ph/v-atilde-shy-tejte-v-kldr-wel-north-korea-2009-documentar-t5899998.html
        • Milý kille, já budu reagovat kdy mně se bude chtít, a ne až Ty mně to doporučíš. Pochopils ?
          • pochopil jsem, dál budeš plkat ideologické kydy a nepřipouštíš jiné možnosti nebo fakta, jak typické pro komunistického ideologa
        • Zorro je rudý pablb!
          • Zřejmě za tím stojí ona (.), kterou nazývám Josefem, nebo to je "Demo". Marný, méně chytrý zůstane méně chytrým.
            • mily Lery... popiras vse co s filosofii demokracie a svobody vyznani souvisi.. vazne potvrzujes to co jsem prve napsal..zdravim tebe z mist kde se carky a hacky nepisou.. *14*
  • Komunista na špagátu v průvanu se houpá... Krása.
    • Hloupej českej Honza zůstane Honzou.
    • A jak přijdete blíž, tak zjistíte Pištu !!!
    • Lepší než Švorcka za pultem!
    • Až se začnou věšet také blbci tak si dávej pořádného majzla. Jsi ve vážném ohrožení. *1* *1* *1* *1*
      • To už je druhý důvod proč to budeš ty.
        • Dělat ze sebe pravičáka a bojovníka s komunismem a dát si nick se jménem soudruha Ransdorfa.
          No to může udělat jen blbec. *1* *1* *1* *1* Jsi jasnej. *1*
          • Seš trapnej rudořitník bez humoru, jsou tu lepší.
            • Ano jsou tu lepší a humornější přispěvatelé než já. Bez mučení to rád přiznávám. Ale moc mě těší
              že ty mezi ně rozhodně nepatříš tupá hlavo. *1* *1* *1* *1*
  • Spousta výkladů, proč takto jedná Severní Korea. Od ukázání síly vůdce KLDR po převzetí moci k politicky skryté manipulaci USA, na venek vypadajících jako překvapený solidární partner Jižní Koree. Buďto Spojené státy díky rozporuplné minulosti se již opravdu snaží jednat lidsky a ne ve svůj prospěch nebo je tu pokračování machinací. Názory se různí. Ale je jasné, že se tu jedná o rozdělení světa z doby 1953. Po druhé světové válce si vítězové rozdělili území a pokračuje toto i nadále. Čína si vzala KLDR, USA Jižní Koreu jako Rusko tehdejší Sovětský svaz nás, východní Němce a Západ za opačnou stranu. Čína zde hraje velkou roli. Kdyby ve hře nebyla, pak Američanům nic nebrání v likvidaci nebezpečných cílů rychlou přepadovou akcí. Věříte snad, že USA neví kde co ten malý stát má, když zde jsou takovou dobu na základnách v Tichém oceánu a i přímo na Korejském poloostrově?

    Podrobnosti o KLDR

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit