Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • také je zajímavé, že uvědomělý pionýr drží v ruce fotoaparát Canon, že se mu nezkroutí jeho ideologicky uvědomělé ruce, taková kapitalistická zrůdnost, že by si tak ojedinělý národ pod vedením strany Kimů nedokázal vyrobit svůj vlastní
    • Canon vyrobený v bratrské Číně jim asi nevadí
      • Canon vyrábí foto-kino v Malaisii
  • To snad není pravda píše se rok 2013 nebo 1913?
    • Františku najděte alespoň pět rozdílů mezi rokem 1913 a 2013, které je patrno z fotografií. Nebo jen tak kecáte? *12*
      • Schválně posun o100 let ironie, že? Ta propaganda ješílená a ve světě stále přetrvává! *12* .Je smutné že v moderním civilizovaném světě se dějí ještě takové věci.
        Dovedete si představit že tohle by dělala Slovenská republika? Cikáni se tady mají lépe! *12*
        • Rozumí tomu někdo?
          • Korea, ČSSR také byla jednotná neviděl jsem na Slovensku takové plakáty. Asi budeš tupan *1*
  • V týhle době Nic není jistýho. Věda a technika pokročily natolik, že jeden odborně vzdělanej blázen může zničit i takovej stát, jako jsou USA. A nejde jen o atom,. Už je tých svinstev vyvinutejch tolik, že stačí, aby někdo vlastnil takový, o kterejch druhej neví. A než se dohrabe do poznatků tak je půlka národa v pánu. A za všechno můžou ješitní vědci a výzkumníci. To ve středověku byli chytřejší. Všecko se utajovalo za klášterníma zmi a rozdíl mezi těma co věděli a ostatníma byl natolik velikej, že i když něco uniklo, stejně to nikdo nepochopil. Holt, lidstvo se míní zničit samo.......
  • Kimácí mají po ptákách!
  • Rudokožci, kterým stačí pár naaranžovaných obrázků z Kimkoree, slyšeli jsme někdy termín "Potěmkinovy vesnice"?
    • prece americky novinar a fotograf se zkusenostmi . Ten se snad rohlikem opit neda. Parkrat tady uz nekolik tech tvych Potemkinovych vesnic ze Sev koreje bylo vyfoceno a nemohu si pomoci. Nic zvlastniho. Bezny zivot v bezne zemi. Tak kde se ty hruzy skryvaji ??
  • Včera jsem viděl komunistu - to vám byla p*del.
    • To jsi asi ještě večer seděl a říkal si, tak to jsou oni, ti co chtějí spravedlivý svět? A tak možná stále sedíš u PC a jsi u vytržení, že jsi viděl komunistu. Mohu ti říct, že to byl pouhý sen. Komunisté nejsou poznat, protože neexistují. Je to výmysl těch, kteří si hrají na antikomunismus a jen při vyslovení tohoto slova, se třesou, pojímá je hrůza a vztek. Proč asi? Ve svém zatemnění mozkových plen máš asi přeludy. Je to nebezpečné a měl by jsi jít na vyšetření na PL.
      • mily Lery... popiras vse co s filosofii demokracie a svobody vyznani souvisi.. vazne potvrzujes to co jsem prve napsal..zdravim tebe z mist kde se carky a hacky nepisou *7*
      • Ani zrno nazmar!
    • A já teď čtu nějákýho blba,ty vado...
  • jak tady čtu příspěvky a reakce na ně, tak jste tady hezká partička zachladlých funkcionářů uličního výboru KSČ a členů Lidových milicí čekajících až vám vymění bažanta nebo pemprsky, neštítících se zneužít ke svému ideologickému boji kapitalistický vynález - internet a počítač. Opouštím schůzi vaší stranické buňky. Spěte sladce a ať se vám zdá o soudruhu Kimovi, Stalinovi, Gottwaldowi i Putinovi. A nebojte se žádné rakety hrdého lidu KLDR k vám nedoletí - mají málo zrní.
    • Zapomněl jsi k nim dodat Havla, Klause, Zemana aj.
    • Také se nebojíme. Správně se píše Gottwaldovi. Je vidět, že tu nádhernou dobu před listopadem jsi nezažil. Proto nemáš možnost současný ráj na zem s čím porovnávat. Za to já jsem vděčna za to, že tato doba nepřišla dřív. *14*
      • já jsem teda taky skoro už babka, ale dobu před listopadem rozhodně za nádhernou nepovažuju........ *7*
      • za opravu děkuji a nádheru před listopadem jsem zažil včetně tanků a bratrské pomoci
  • Znásilňování žen islámisty se už přeneslo i do Evropy, doporučuji přečíst
    http://skutecnosti.cz/je-znasilnovani-zen-narodnim-sportem-islamistu/
  • Už aby na ty severokorejské dementy Američané vlítli. Když zvládli Irák, tak tyto bolkševické srráče zvládnou za dva dny! A Česká republika by se měla připojit. Boj proti bolševismu je i naše záležitost!
    • No ty jsi frajer,češi proti komunismu.Nesouhlasím a odsuzuji dementnost severní koree,ale toto spojení je s prominutím debilní.Zřejmně jsi zmáknutý místními médii a máš své jisté!Odhaduji tě na pracovní sílu ve státní správě,či podnikatele jenž převzal vydřeně rozvinutou firmu po zakladateli,tátíkovi a pod..Míním,po tvém vyjádřeném názoru,že i vaši firemní zamněstnanci,je li můj názor správný,nejsou s nástupem, nového vedení ni malinko spokojení.
  • Kanibalistická Lidově Demagogická Rezervace!
    • Nepiš tak ošklivě o svobodě v ČR a děmokracii fní!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit