Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Maestro na zlodejiny je stejně Kraďousek.
    • Proboha,někdo nám chtěl otrávit našeho nejoblíbenějšího "politika" abstinenta Kalouska.
      Hlasitě pláču, přes slzy nevidím na monitor, sopel mi kape na klávesnici po které mi kloužou prsty, tak mi promiňte prosím případné gramatické chyby a poněkud roztřesené písmo... P.S.Děkuji
      • soudruhu BTW ty jsi byl vždycky uplakánek *15* co cítíš když používáš ženské nicky ? *3*
    • ty jsi Kalousek, soudruhu BTW *11*
  • Putin je jediný miliardář na světě, který si ty miliardy dolarů vydělal poctivě!
    • Jak jinak.Stačí mu pokynout.
  • Jégl Jégl tobě hrabe říkám ti to furt.Vždyť Babiš je in přesně podle doktríny Jů Es Ej náš vzor.
    Jégl co víš o Bakalovi,Koženým,Mrázkovi,Pentě,PPF,Řebíčkovi a podobných při jejich zázračném zbohatnutí.To bylo křišťálově čisté viď ty užitečný id i jote.
    • Přesně píšeš,čekám až se tento rádobynovinář začne obouvat do někoho jiného. Ale všichni čekáme marně,on musí psát proti Babišovi. Česani velí a Jégl s Chalupou papouškují.
  • Sobotka, Kalousek a spousta jiných chytrých parlamentních hlav můžou za to,že je tady pan Babiš. Využil špatných zákonů k ušetření svých peněz. A kdo ty děravé zákony vytvořil? Možná si ty zákony tvořil někdo pro svoje podnikámí a nebo odborníci udělali někde chybu a ještě za to pobrali dost peňez. *1* Teď se ti odborníci zlobí,že to někdo využil. Lidi už chtěli změnu,protože za 25 let demokracie se životní úroveň obyčejných manuelně pracujících lidí moc nezlepšila,spíš naopak. A to nám velel nejlepší ekonom na světě a pak taky nejlepší ministr financi na světě. *1*
    • Podle mého názoru není rozhodující "životní úroveň obyčejných manuelně pracujících lidí". Mnohem důležitější je svoboda, demokracie, respektování morálních pravidel.
      • To je pravda,jen ta demokracie nesmí být svázaná penězi. Na co mi je možnost cestování,když na to nemám? Bohužel už patřím k těm dlouho mladým,kteří se ještě neučili anglicky a taky nemám na jazyky hlavu. Dnes je bohužel práce rukama nejblbější spůsob jak si vydělat na chleba aspoň tady po okolí. Stále nemají pracovníky,ale za 15- 20 hrubého a dost často i na noční provoz se tam nikdo nehrne. Znám i lakovnu,kde nabízejí 13! Vlastně peníze pro sebe ani moc nepotřebuju,ale stále je po mě někdo chce. *13* Taky se mi nelíbí některé zákony,které nás omezují a to docela citelně. V některých ohledech bylo za totáče líp. *15* a to už je bohužel smutné. *9*
      • "Mnohem důležitější je svoboda, demokracie, respektování morálních pravidel", ČEHOŽ CÍLEM JE VYSOKÁ ŽIVOTNÍ ÚROVEŃ, ty mudrlante a filozofe. *5*
        • Raději budu chudý svobodný člověk než bohatý otrok. Hmotný blahobyt je pouze PROSTŘEDKEM, nikoli cílem. Tedy alespoň pro mne. Ale nepopírám, že někdo může mít jiný žebříček hodnot. *4*
          • To zní na první přečtení dobře, ale jen do té doby, než se zamyslíš, kde je ta hranice, která odděluje svět svobodného člověka, od bohatého otroka.
  • Šafr nebo Jégl ,jste jedna pakáž placená závislou českou televizí a teplým česanem Sobotkou.
  • havloidi nechali na pokoji pana prezidenta zemana a zavěsili se na babiše *1*
    • přééééésně, Babiš je mesiáš a tím že se vzdal veškerého svého miliardového majetku ve prospěch nějaké nadace hovoří za vše

      vivat Babiš






      YEAH !!!
      • A ještě dá na charitu a Chartu 77, jak sám řekl. Je to nejlepší ministr financí celé EU. *14*
        • Na charitu !
          • Un tomu rozdílu nerozumí *14*
      • bingo *1*
    • Prosím tě meleš kraviny, jsi paranoidní psychopat, stále kolem dokola meleš: Havloidi, Zeman a teď Babiš.
      Havel je již po smrti kolik let, to se ho stále bojíš? Zeman je chudák s cukrovkou na kterou zemře ani doktoři mu nepomohou. Babiš je normální podvodník, který si hraje na podnikatele a pokud zastřešuje 250 podniků, a nevíš jak se to dělalo, tak se drobet vzdělávej. Babiš jenom vydělává na dotacích to jsi nepochopil? Ovládat 250 společností a vlastněn nic nedělat jenom brát dividendy.
      • Křesťane, jsi podobný pisateli článku, Jéglovi. Také v sobě dusíš zášť vůči schopnějším než jsi Ty. No a pokud čtu co píšeš, škoda slov, samé blbosti. Křesťan by ale neměl závidět, je to hřích.
      • A co by měl Babiš dělat,ty blbe,asi jezdit traktorem,nebo péct housky. Kdyby jsi měl jen jednu firmu,která ti bude makat,tak taky budeš za vodou... Češi a jejich závist.
  • Mně stačilo vidět Hrabiše v neděli v Otázkách Václava Moravce. Choval se jak samolibý primitiv, skákal do řeči vedl svou řeč a nepřipouštěl nikoho ke slovu, v každé druhé větě nadával na Kalouska, lhal a choval se namyšlený samovládce. Něco takového volit tak, aby se to mohlo stát premiérem a k tomu to co straší na hradě, tak tu máme komunistické otroctví jak vyšité. Volit to Hrabišovo ANO může pouze jedinec s defektem rozumu nebo s defektem morálky.
    • Chlapče,on jen vysvětloval,jak to bylo s dluhopisy.Myslím,že to vysvělil.Nelhal a nepřivolával lživé argumenty.On se slova nemusel dovolávat,v té diskuzi byl přehlížen,byl pravdivým a pro veřejnost přesvědčivým zůstává.
    • ...zkus zase volit Kradouska,aspoň ten tvůj hlas propadne. Ty morálko.
  • Příští premiér Babiš si z vás dělá kulo, má vás u zádele, užvanění, prolhaní, pitomci, kopejte víc, to Babišovi zvedá preference, tak přidat, neflákat se! *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
    • No Těpic! No Těpic!
    • No kdyby nelhali a nefixlovali tak nejsou tam kde jsou,o to prostě nejde a jeden z mála boháčů je Erno Rubik který nemusel podvádět.Pro tebe platí ty hlasná rouro bureše i soudruh Slánský spolutvořil systém prolhaného soudního aparátu.Ale to pro Vás příznivce asociace nenažraných ovčanů neplatí, vy by jste radi lidi bez dějepisu a matematiky která tě učí analýze ,však uvidíš sama ty hahanáno. *1*
  • Který pitomec s IQ 30 zase napsal tenhle blábol, ani jsem to celé nepřečetla, hnus! Tiscali, jste čím dál větší žumpa, autor je jen lidský a morální odpad a prolhaný žvanil, z kterého je slušným lidem jen na zvracení! *16* *16* *16*
    • No Těpic!
    • No nevim ja myslel že všichni s IQ pod 30 volí Babiše a na blití je z tvého guru.
  • felix.julec
    Celý jsem ten žvást ani nečetl,protože mi byl záměr pisálka jasný.Babiš nic protizákonného neudělal.Z definice platí,že podnikání je za účelem zisku.To stejné co dělá ve firmě jako podnikatel,to stejné dělá ve státě jako ministr.
    Pane Jeglo,nepovažuji vás za tak hloupého,abyste to nepochopil.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit