Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vemte si z nich příklad a nebude v našem státě 10% lidí na hranici chudoby. Vždyť je to zde horší, než za Habsburků. Projděte se Prahou a čtěte nápisy. Já se divím, že v Národním divadle ještě hrají česky. Československo kvůli zájmům politiků rozdělili a stát prodali cizákům.Pan Svoboda, bývalý ministr zahraničních věcí to řekl v televizi zcela jasně. Je třeba spoupracovat a nenechat se oblbovat. Nelze někoho oškubat. Jinak to není férový obchod.
    A to je ve vztazích obchodních, ale i lidských.
  • Psal jsem již kolikrát u mne Babiš není férový hráč. Pokud vidím díru v zákoně a jdu do politiky, tak se nebudu takto chovat. Babiš místo zaplacení daní, tak je honem investuje do dluhopisů aby opět vydělal. Následně tvrdí, že potřeboval peníze na další investování, tady něco nehraje. Teď říká, že několik milionů pošle na charitu. Ne takto ne pane Babiš vy ještě zdaníte těch 1,5 miliardy a to je více jak polovičku odvedete na dani z příjmu.
    Babiš říká jak má peněz dost, že to není žádný problém. Znám jednu osobu, která dostává pomoc od charity, jednou žádala Babiše o pomoc protože měl nějaký program pomoci potřebným. Charita vyřizovala tuto žádost a nikdo ji do dnešní doby neodpověděl a jsou to již tři roky. Babiši když jsi tak dobrý kdy budou lidé konečně mít průměrný plat jako v Německu a ne jak ty nabízíš svým zaměstnancům 12 - 15 - 17 hrubého.
    • Reakce na "křesťan".
      Díky tomu,že se se už u nás může podnikat,nemá cenu nadávat na schopné podnikatele, zvláště když jich je zde jako šafránu.Od vás je to jen slepá česká závist.Je vidět,že z vás kecalů nikdo nikdy nepodnikal,investice do legálního obchodu je základním předpokladem úspěchu.Jen naši hoši ve vládě mohou za to, že jsou v zákonech díry,kterých schopný bussinesmen umí legálně využít.Uč se a nezáviď,ty můžeš dělat do smrti za pár tisíc a nadávat.O obchodě nemáš ani páru.
      • Já podnikám již od revoluce a ty mi píšeš, že nemam ani páru? Co mi tady vyprávíš za bludy. Já jsem měl obchod potraviny a 20 prodavaček. Dával jsem jim nadprůměrné mzdy. Teď mam 15 lidí v jiném oboru. Ty mi píšeš, že u Vás můžu podnikat? Ty mně, který byl zavřený jako politický vězeň a Babiš jako stranický aparátčík jezdil po světě, ze svým komunistickým tátou?
        Táhni do prr......................doktore
    • Klokánku poslal mega a z daní ukrad miliardy, jo kdyby nebylo bureše hrabiše a jemu podobných tak ty děti mohli v klokanech jezdit na výletě v Austrálii.On už se dávno má líp jak v Německu.
  • Babiš, náš nejlepší budoucí premiér bude očurávat EU, jak to dělá v ČR: Konečně se budeme mít všichni skvěle *14*
    • Oprava :ja imigrant z čobolska budu nejbohatší na světě.
    • Svatá pravda Milouši. Ani Milouš Jakeš neočůrával národ jako tento parazit národa. Určitě se budeme mít skvěle. Před volbami bude slibovat i nemožné, já Vám slibuji, že pokud se stanu premiérem, tak do roka bude všichni mít plat jako v Německu. To slibuji já křesťan a ne bolševický komunista.
  • jégle,jégle,nejvíc ale lžeš ty *1*
  • Vážený pane Jégle, záležitost nedaněných výnosů z korunových dluhopisů rozhodně není hledání děr v zákoně, to je přímo základní účel daného zákona. Takže se rozhodně nejedná o nějaké obejití zákona jak se pokoušíte tvrdit. Jsem zvědavý, jestli to co ušetřili na daních dají na charitu všichni, kteří tyto dluhopisy (ať už emitované kýmkoli) nakoupili.
    • Ti, kdo si je přihráli výlučně (a účelově) sami sobě, jako AB, by je měli nejdřív dodanit. A pokud dají něco na charitu, pak ze svého.
      • Ty korunové dluhopisy ale vydal "nejlepší ministr" Kalousek, takže s tím přihráváním a dodaněním velmi opatrně, aby se na tebe nenaštval *15* *15* *2*
  • Pan Babiš, příští premiér, hnul Jéglovi žlučí, to je fajn, moc fajn!!!






    PCHE !!!
    • jak málo stačí pitomcovi ke štěstí *15* *15* *15* , blahopřeji
      *15* *15* *15*







      WOW !!
  • Zavézt oba na pustý ostrov s vydělanými miliardami. Tam by se ukázalo, co kdo opravdu umí! *3*
  • z pera pisálka Jégla a diskuze plná havloidního kvičení *1*
  • josef.servit.9
    Ono se vám to vrátí koledníci Jégle a Chalupo! Neziskovky budou rušit v Maďarsku a tady se to jen málo opozdí. Tak ahoj bolšáni!
    • ahoj BTW, dneska josef.servit.9 ? *3*








      .
  • A manuál na pravdu napíše jééégl s chalupou.
    (teda na tu jejich alternativní pravdu)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit