Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... jsi fakt na vozíku, jak se píše, zbabělče?
  • ... kdepak jsi, sračko, pořád čekám na chlapskou výzvu, kde a kdy ti doladím obličej :)))
  • ... sem si naivně myslel, že se v tomto století u nás d*menti již nerodí, ale ten magor je síla :)))
  • ... věřím, že blbečkovi Česka se uleví, když už zde zítra nebudu, ale komu není pomoci..... :))
  • ... jsem ohromně nadšen, jak troska bez zaměstnání a rodiny číhá na mé hluboké myšlenky :)))
  • debilem dne se hrebeňár stává i proto, že jeho slovní zásoba je cca 30 slov, i orangután jich zná padesát
    • ... perfektně se představuješ, ale zbytečně, blbe, na mou slovní zásobu se nikdy nedopracuješ :)))
  • ... neznám důvod, proč bych měl reagovat na nejprimitivnějšího chudáka, tak navždy odcházím :)))
  • ... stydím se, že se bavím zesměšňováním bezmocného primitivního póvlu, ale už na něj s*ru :)))
  • hrebeňára, kterýho udělali debilem dne vždy rozzuří k slzám množství nesouhlasů
    • ... omyl, blbečku, stokrát jsem napsal, že nesouhlasy dementní trosky jsou pro mě odměnou :)))
  • ... hurá, dorazila četa tapetářů, která potlačí ubohost nejprimitivnějšího ubožáka na internetu :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit