Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... bohužel, někdo, kdo kálí na dementa, nemůže nikdy prohrát, jsi dokonalý primitiv :)))
  • blbeček hrebeňár
  • ... díky, blbečku, s velkým potěšením opouštím nepopsatelně primitivního zbabělce navždy :)))
  • ... nejzbabělejší, nejprimitivnější, nejšpinavější a nejvíc opuštěný deement píše "my", blbečku :)))
  • ... nezávidím ti, jak jsi primitivní ubožák, jenom troska mě spojuje s nějakým sajmonem, blbe :)))
  • ... kri*l záhy pochopí, že narozdíl od krysy já nemám nejmenší potřebu komunikovat s odpadem :)))
  • víme sajmon, hrebeňár
  • ... mizím, s čur*kem čur*ků jsem s charitativními pohnutkami strávil času až až, je to fakt de*il :)))
  • ... opakuji: nejprimitivnější ubožák nikdy nepochopí, že neurazí inteligenta uvedením jeho jména :)))
  • ... ano, jenom nejposlednější primitiv sleduje, kdo co kdy napsal, tvá tupost mě zde pozdržela :)))
  • ... začíná mě bavit tupost tupce, akorát já mám mnoho inteligentněších 20 poslání, čau, debi*e :)))
  • před hodinou hlásil impotent hrebeňár, že odchází, ale ne, nikam, ještě jsem mu blbečkovi nedovolil odejít!
  • ... hmm, má trpělivost začíná přinášet nečekané ovoce: dlouho jsi nebyl tak dementní jako dnes :)))
  • ... já to mám na rozdíl od tebe, primitive, krásné, kdykoli se přestanu bavit s trapným blbečkem :)))
  • hreběňárská swině, prej nechápeš hlasování na tiscali, nech to bejt, při svý inteligenci bys to stejně nepochopil ty impotentní blbče!
  • ... ještě něco, ubožáku?
  • ... v tobě jsem docílil dokonalý úspěch svého snažení: blb bez jména a vzdělání je v hajzlu :)))
  • ... hele, debile, nemáš na to, abys pochopil, že se mnou dementní oslovení jménem nic nedělá :)))
  • ... nikdy to nepochopím a ani to nechci, jak musí být primitivní tvor, co léta hlasuje své tupé blití :)))
  • hrebeňáre, prej si dnes zase vyhlášen debilem dne, ono se není čemu divit

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit