Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... dementní BIJEC je rodilý spisovatel, akorát k ho*nu, takového kripla nikdo nikdy nečte :)))
  • ... mám to jednoduché, až se nudím, dementních zbabělých hlupáků zvládnu klidně deset :)))
  • ... ano, tak reaguje lidská troska :)))
  • ... slabé, jsi bezmocný primitiv, vždy jsi zdrhnul jak zbabělá krysa :)))
  • nemachruj tady. S prasatama se neměří síly. Tvoje místo je v kafilerii.Tak šup šup!
  • cha cha ty špína bys chtěl bojovat? Psa bych si od tebe nenechal ušpinit.
  • jsem ti to psal několikrát ty zbabělá impotentní prakundo!
  • ... kdy a kde, zbabělče?
  • ... vím, že to d*ment nepochopí, ale primitiv je pro inteligenta pouze pro chvilkovou zábavu :)))
  • áá prase odchází načerstvě načuranou Whisky regal. Mlask to si pošmákne.
  • ... kdy a kde, sračko?
  • jeden nesouhlas pitomýmu hrebeňárovi je jako kopačka na tlamu toho blbýho čobola, a neudělá nic, jen je tu vždy vyhlášen debilem dne!
  • cha cha kopat do tebe a vysmívat se ti čuníku je super relax! A nic s tím hlupáku neuděláš. Jen piš piš!
  • ... papá, zesraný všemi opuštěný póvle :))))))))))))))
  • ... kriplovi, čau, zbabělá kryso :)))
  • férové prase? Tak to se povedlo! Smrdíš až sem prasáku. Nikdo by o tebe pohledem nezavadil. Jsi dobrý jen na okopávání.
  • ... neskutečně krásně jsem rozpumpoval jediný mozkový závit blbečka, wau, moc dobrá práce :)))
  • prase a Whisky? To se povedlo. To co ti tak chutná jsou chcánky prasete od vedlejšího žlabu.
  • ... mozek primitiva se za chvíli zavaří, nečtu blba, ale stále nabízím férově rozbití tlamy kripla :)))
  • prase se loučí? Jde poskákat maminku? Tu svoji Zparchantělou prasečí matku?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit