Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Omyl, nikoliv pokladníka, ale vrátného !
  • já znám taky jeden takovej vtip... potopa, voda ve vesnici sahá po kostelní věž, všichni jsou už evakuovaní, jenom farář sedí na kostelní věži..přijede člun s hasičema a ti mu povídají -pojďte, my vás odvezeme..není třeba , Ježíš mě zachrání...voda stoupe a farář už sedí na špičce kostela..přiletí vrtulník a pilot mu povídá ať neblbne, že ho zachrání..není třeba, Ježíš mě zachrání..
    voda stoupla ještě výš a flanďák se utopil.. přijde před pána boha a stěžuje si, jak to, že jsi mě nezachránil, když jsem ti tolik věřil... jak nezachránil, vždyť jsem ti poslal člun a vrtulník...a s tou prací od pánaboha je to nejspíš to samý...
  • Hano, odkdypak se mozku říká pinďour ?
  • Tak mě napadlo... Malého pinďoura měl asi Ježíš, tedy pokud existoval, o čemž tedy pochybuji... Proč jinak by se věnoval namísto Máří Magdalény duchovnu? *1* *1* *1*
  • Každý den jeden špatný skutek, to je prý heslo satanistů. Tedy i Vaše? To je přece trestné. Pokud tady jen " nemachrujete " ( ti smajlíci mě trochu matou), tak jste nemocný, pane, a měl byste vyhledat pomoc, abyste nezačal být praktikující sat....ta a neohrožoval své spoluobčany.
  • Evangelia podle Matouše, Marka, Lukáše a Jana. Zaznamenáno.
  • Ano, pánbíčkáře samozřejmě a s chutí. Jakožto sice nepraktikující, nicméně přece jen satanista, to považuji dokonce za svou povinnost. *3* *1* *1* *1*
  • No a je to tady, šmejdi nám budou nabízet nejen předražené výrobky, ale i práci. Jsou průhlední stejně jako ten jejich Kristus.
  • vraždit loupit devastova - Díky. činnost církevní mafie jsi popsal dokonale. *1* *1* *1*
  • Ale houby... to jsou jen pomluvy... A opřené o vymyšlený příběh fiktivní postavy... Asi jako kdybych postavil filozofii čtvrtiny světa na posledních slovech loupežníka Rumcajse *1* *1* *1*
  • Když jsou tak pracovití, tak proč jich je tolik na podpoře?
  • Už někdy někdo dokázal, že novozákonní události nejsou výmysl? Historie nic takového nezaznamenala. Ježíš není a nikdy nebyl historickou postavou *1*
  • Vy komunisti máte svého "Ježíše" Lenina a řídíte se jím doslova: VRAŽDIT! LOUPIT! DEVASTOVAT! .......
  • Soudružce Semelové to stačí.
  • Církev jméno Ježíše zneužila a jeho učení převrátilo vzhůru nohama.

    Ježíš kázal lásku - ne šířit víru ohněm a mečem.
    Ježíš kázal chudobu - ne hromadit majetky a podporovat vládnoucí vrstvu panských zlodějů.
  • Jak může konstatovat fakta? Vždyť tehdy nežil, takže je to čistě jeho osobní názor na historickou osobnost, kterou nevhodnými slovy hrubě uráží... Proč?
  • A to si troufne na kozu??
  • Proto dělá jenom pokladníka v KSČM!
  • Tys byl u toho a koupils to cepem po škebli.
  • Jak každý komunista - malý mozek - malý péro!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit