Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je pravda že ten tečka má tak malého pinďoura,,?
  • Je to pravda ale on tě nemusí zajímat, je to gay a dělá druhým mámu takže mu to nevadí, *3* *3* *4*
  • Jsem nejlepší komunista na světě, ale v Pána Boha věřím, protože ti ostatní komunisti nejsou komunisti!
  • Satanistickejch pijavic hrající si na svatoušky nás zbaví jen válka,už aby byla!
  • synepse;je vic jiste ,ze CIRKVE jsou PARAZITI.
  • Je pravda že ten tečka má tak malého pinďoura??
  • Jako myslíš, že kdo bude chodit do kostela, nebude muset chodit hákovat na lešení na omítkách??? *1*
  • Kdepak... Neuráží, jen konstatuje fakta...
  • Koho Ježíš miluje křížkem ho navštěvuje.
  • Teda promiň, ale - fuj!! To zas soudružka Semelová, teď jsem ji viděl na fotce odbarvenou na blond, to je docela fešná ženská. Než mne vyhodili z ČVUT, stihnul jsem udělat zápočet z marxáku, myslíte, že by mně to uznala?? *1*
  • Reagovat na tebe ( padlý angeli) je vážně škoda. Ty prostě jen urážíš. *9*
  • Neblbni! Představ si potenciál takového spojenectví! Už v duchu vidím plakáty... Vlevo Stalin, vpravo Hitler a uprostřed Ježíš rozprostírající svatozář nad oba svoje druhy a kolegy v tyranii *1*
  • církev vlastní 2/3 kulturních památek v zemi - to se pěkně prohneme, protože opravy těchto památek bude dál financovat stát, tedy my z našich daní, Také my budeme nadále spolufinancovat všechny církevní školy a všechny jejich nemocnice, hospice atd. stejně, jako to děláme dnes. Ti nás naprosto vycucají. Možná budou vybírat koho zaměstnají podle účasti daného člověka v kostele na bohoslužbách. Ach jo.
  • Ano, zatímco dnes má řada z nás plat tak akorát na žrádlo, bez dovolené, a klidně bychom si mohli dovolit i hypotéku na byt - pokud bychom se dožili 120 let. *1* A komu se to nelíbí, má taky smůlu - kam emigrovat? Na Kubu?? Do Severní Korei??? To snad přece jenom ne... takže makat a držet hubu, aby bylo příští měsíc na složenky a nepřišel exekutor...
  • Mi komunisti musíme církev vyvraždit protože nám konkuruje! Přesvščení v komunizmus je důležitější. To samé Fašisti. Tí nám taky konkurují!
  • Najde se občas cikán, který je pracovitější, než ty, blbečku!
  • zloději nicků, to musí bavit
  • Církev, a ta katolická na prvním místě, je jen relativně kultivovaný nástroj k ovládání mas. Fakt, že je kultivovaný, ovšem zdaleka ještě neznamená, že by onen nástroj nemohl být zároveň i bezohledný, zlodějský, krutý a lživý. Už jen skutečnost, že křesťané vytrvale staví své bludy na nikdy nepotvrzené existenci jakéhosi jurodivého mystika, o mnohém svědčí *2*
  • Odjakživa na vesnici a malém městě: učitel, lékař, lékárník a farář= inteligence, řídící a ovlivňující dění. To je prostě fakt, se kterým nehnete.
  • Takže by mohli nabídnout práci cikánům, , už vidím jak jsou nadšeni.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit