Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nechápu sice souvislost, ale to co zůstalo "Katolické církvi za prstama", to existuje dodnes. Zato po těch husitech v čele se sadistickým loupežníkem Žižkou zůstaly vypálené hrady a kláštery a spousta mrtvých.
  • Náhodou, Grébovi ho hulím a bez problémů!
  • Já sice nenávidím inteligenci, ale nezařídil bys to i mě? Taky bych si šukl.
  • Grebeníček ho tam může leda nadrolit... *3*
  • dává i nestraníkům, když udělaj test z marxizmu-leninismu. Nebo aspoň odrecitujou text internacionály *6* *6* *6*
  • Ty se máš. Já bych taky chtěl byt někdy první!!!
  • takže si to shrneme, církve nabídnou volná pracovní místa, rekvalifikaci zaplatí stát, dotace na mzdy pro mladé zaplatí stát, veřejně prospěšné práce zaplatí stát, no není ta církev milosrdenství a pomoc bližnímu sama ? Nekup to za ty prachy, že *3*
  • Ale já jdu vždycky první! Gréba až po mě!
  • No že jsem komunista je vedlejší. A le že jsem kozomrd tečka vám možná neco napoví. Soudružku kozu Semelku šuká celý ÚV KSČM! Konečně se mi ulevilo!
  • Ano, tu pohádku jsem také četl... *1* A ty tomu věříš??? Dejme tomu, že někdy před 2000 lety existoval nějakej vlasatej santusák, pravděpodobně duševně chorej, poněvadž tvrdil, že dokáže zázraky, a že ho spolu s jinými ukřižovali, to by tak mohla být historická pravda... *6*
  • za komoušů měli práci všichni a nikdo nemusel makat. *5* *5* *5* Plat akorát tak na žrádlo (moc na výběr nebylo, takže to v poho stačilo), cenzurovaný filmy v kině, televizi s jedním a půl programu jednou za 15 let novou a dovču u balatonu nebo u dédéráků, případně zadara na zotasvovně ROH. Chlast a cigára za hubičku. A ty šikovnější si za 20 let našetřili na škodovku, dodělej si doma. *7* *7* *7* Kdo nebyl komanč, tak na byt čekal taky 20 let, prostě ráj na zemi. *13* *11* *9* Komu se to nelíbilo, měl smůlu - musel dál hnít doma nebo riskovat dávku ze samopalu, *16* *16* *16* ve výčtu by se dalo se pokračovat *9* *9* *9*
  • Víte jak páchne chcíplej komunista?
  • Katolické církvi toho zůstalo dost za prstama po r. 1620. - znalče!
  • Myslím, že na církevním majetku bych dělat nemohl prostě z principu i kdybych na tom byl opravdu špatně. Dělat pod vypasenými (vis uniklé záběry ze žranic za peníze 3 králové sbírky) kněžími, to opravdu ne !!! Já si moc vážím věřících, kteří nepotřebují na své spojení s Bohem
    prostředníka, zejména tím myslím římskokatolickou církev, která tomuto kontaktu spíše škodí
    a hrubě ho zneužívá ve svůj prospěch.
  • A když jsme pracovali na komunistickém, to nebylo na panském? Rozdíl je v tom, že ti pánové to dědili po předcích, kdežto komunisti to naloupili a drze tomu říkali "znárodnění".
    V severní Korei převzal moc pracující lid a "inteligent" Kim-čong-un...
    Kdo to jsou, prosím, ti proletáři?
  • Přesně tak. Kleplo ho, když mu víla Amálka porodila vodníčka Volšovečka *1*
  • O kategorii inteligence nelze v tomto případě hovořit ,ale o vyčůranosti tisícileté a tisíciletím prověřené .. Karel Kryl to stačil i zazpívat - farář nám slibuje nebe a myslí na majetky. - Demokracie. Duka, ten od dobroty přímo puká.

    Jediným, kdo se snaží naplňovat co je v bibli psáno je papež František. jinak Sodoma Gomora.
  • Dnes je nejlepší profesí tržní ekonomiky - lobbista, na vzdělání nezáleží viz . prodavač RIttig , pingl Janoušek, aparátčík Šlouf atd. - jinak gigazloděj jeden jako druhý, ovšem vážený a nepostižitelný. Kam se hrabali flákači za komunistů, ti museli alespoň 6 hodin z 8 odpracovat, dojit ze státního vememe non stop na kdejaké nesmysly tedy jako lobbisté dnes opravdu, ale opravdu nemohli. Na polích rostly plodiny , dnes bionafta, fotovoltaika.
  • Ano, Ježíš je už cca 2000 roků po smrti, blbečku!
  • A kde pracujete dneska, pokud nepracujete na svém ? Na státním a to je taky "panské" , nebo snad ne? Takže klid, Peppone, nikdo Vás nutit nebude, jen Vám, možná, nabídnou slušnou práci, kterou buď přijmete, nebo necháte být. *4* Jo a ještě něco. "Flanďáci " vždycky patřili a dodnes patří do kategorie inteligence, po které tak voláte. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit